Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 426: | Regel 426: | ||
|- | |- | ||
|16 || Maroy || Improvisation (Original Mix) | |16 || Maroy || Improvisation (Original Mix) | ||
|} | |||
===6 maart 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Bryon Stingily ||Get Up (Everybody) (Dirty Two Remix) | |||
|- | |||
|02 || Skayem || Spread Wings (Original Mix) | |||
|- | |||
|03 || Sven Brown || Star Guitar (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || The Weeknd || Can't Feel My Face (acapella) | |||
|- | |||
|05 || Loud & Clasiizz || I'm Not (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Janet Jackson || When I Think Of You (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Orson Welsh ||Dubwise (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Ce Ce Peniston || Finally (acapella) | |||
|- | |||
|09 || HUGEhands || Invaders | |||
|- | |||
|10 || Daft Punk || Bettter Faster Stronger (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Jay Vegas || Body & Soul (2020 Retouch) | |||
|- | |||
|12 || Kryder & Fast Eddie || Get Funky (Extended Mix) | |||
|- | |||
|13 || Tasha LaRae & Jihad Muhammad || Till You Get There (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Cash & Fanizza || Deep Contamination (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Windjammer || Tossing And Turning (percapella) | |||
|- | |||
|16 || Joe Smooth Feat. Paris || We Got To Love | |||
|- | |||
|17 || Neil Pierce || What You Doing To Me | |||
|} | |||
===13 maart 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Jon Barnard & Rich James || From Within (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|02 || Isaac Hayes || Theme From Shaft (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Eddison || Disco Routine (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Imagination || Flashback (acapella) | |||
|- | |||
|05 || Ant LaRock || Just Remember (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Shapeshifters ||Incredible (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Ultra Nate || Free (Koncorde Funky Re Orchestration) | |||
|- | |||
|08 || Thierry Tomas || Rhythm 3 (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 || Giovi || Hideaway (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|10 || Mark Brickman || This Funky Beat (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || Sebb Junior || A Piece Of Me (Jarred Gallo Remix) | |||
|- | |||
|12 || Ceejay || A Little Love (What's Going On) (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Inkswel Feat. Dave Aju || The People (Cody Currie Remix) | |||
|- | |||
|14 || Vincent Caira || Ah Yeah (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Edwin Starr || War (acapella) | |||
|- | |||
|16 || The Shapeshifters Feat. Kimberly Davis || Second Chances (Club Mix) | |||
|- | |||
|17 || Alex O Neill || Let Me See You Dance (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || Maroy || Improvisation (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || JustUs || 7 Days A Week Feel Like Dancing (Instrumental Mix) | |||
|- | |||
|20 || Madonna || Into The Groove | |||
|} | |||
===20 maart 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Chevals || Funky With Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Janet Jackson || Alright (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Thommy Davis & Randy Roberts || Try Jah Love (DJ Spen Remix) | |||
|- | |||
|04 || Niles Cooper || You (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Kokiri || The Vibe (Extended Mix) | |||
|- | |||
|06 || Phil Phuldner || Can't Fight The Feeling (Acapella) | |||
|- | |||
|07 || Matthias Tanzmann, Black Circle || Runner (Extended Version) | |||
|- | |||
|08 || Sean Paul || Sexy Lady | |||
|- | |||
|09 || The Checkup || On A Ride (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Party || Where's The Party (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Vertigini || Magic (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Tweet || Boogie 2 Nite (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Victor Lowdown || Spread Love Party (Victor Lowdown Mix) | |||
|- | |||
|14 || Deee-Lite || What Is Love (Frenchapella) | |||
|- | |||
|15 || David Saenz ||House Music (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Commodores || Brick House (acapella) | |||
|- | |||
|17 || Mattei & Omich Feat. Eda Eren || Gold (Extended Mix) | |||
|- | |||
|18 ||Wiekum || Give Me Some (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Earth, Wind & Fire || In The Stone (acapella) | |||
|} | |||
===27 maart 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19-20 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Pet Shop Boys || West End Girls ([[Ben Liebrand]] 9 Coarse Remix Suite) | |||
|- | |||
|02 || Qess Feat.Ursula Rucker || Spaces In Between (Extended Version) | |||
|- | |||
|03 || Brand New Heavies || Apparently Nothing (acapella) | |||
|- | |||
|04 || Chris Geldard || Find Yourself (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Discotron & HP Vince || Woo Hoo (Jackin House Mix) | |||
|- | |||
|06 || Sinner & James || Yellow Butter (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 || Cut Masters || Front To The Back (acapella) | |||
|- | |||
|08 || Waze & Odyssey vs. Tommy Theo || Always (Extended Mix) | |||
|- | |||
|09 || Stuuks || Dancing (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Jungle Brothers || I'll House You (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Nuno SEA || Perceived Dreams (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Destiny's Child || Lose My Breath (acapella) | |||
|- | |||
|13 || Alessio Cala || It's All About Expression (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Inner City Feat. Steffanie Christian || Save Me (Extended Mix) | |||
|- | |||
|15 || The Fabulous Joker || Feel Like Dancing (Jo Paciello Rework) | |||
|- | |||
|16 || Supernova || I Got This (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 || Robin S || Show Me Love (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 19 jun 2020 11:44
Ben Liebrand In The House (Radio Calletti) Draailijsten 2020 / Playlist 2020
3 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
02 | House Of Pain | Jump Around (acapella) |
03 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
04 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (acapella) |
05 | Louis Dauvergne & Robtool | Again (Original Mix) |
06 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (acapella) |
07 | Deep L Dove | Funky Deep (Original Mix) |
08 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
09 | Mo'Cream | Drop It (Original Mix) |
10 | The Police | Voices Inside My Head (acapella) |
11 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
12 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
13 | Aaron Smith Feat. Luvli | Dancin (JJ Flores & Steve Smooth Remix) |
14 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
15 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
16 | Madonna | Vogue (acapella) |
17 | Dosem | Unfolding |
18 | Wahoo | Make Em Shake It (acapella) |
19 | Freiboitar | Bombin' (Original Mix) |
20 | Montell Jordan | This How We Do It (acapella) |
21 | Full Intention | The Guitar (Full Intention Hi Mix) |
22 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
23 | Todd Terry | Dimension |
24 | Diana Ross | Upside Down (acapella) |
25 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
26 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (acapella) |
27 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
28 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (acapella) |
10 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ryo Chin | After Dark (DJ Spen Remix) |
02 | Viola Wills | If You Could Read My Mind (acapella) |
03 | Joshua Pathon | Leo's Groove (Original Mix) |
04 | Kevin Andrews | We Rave You (Original Mix) |
05 | Van Halen | Running With The Devil (acapella) |
06 | Friendless | Robots (Bart B More Remix) |
07 | Bang | Intent |
08 | Mihai Popoviciu | Inside Me |
09 | Jacksons | Can You Feel It (acapella) |
10 | Joey Chicago | Hold On (Original Mix) |
11 | David Novacek & Morsense | Mambo (Original Mix) |
12 | Lydia Scarfo 7 Sebb Junior | Fight Until The End |
13 | Fizzikx | I Need You (Original Mix) |
14 | Alexander O'Neal Feat. Cherrelle | Saturday Love (acapella) |
15 | Mind Electric Feat. Kylie Auldist | I Must Be Doing Something Right |
16 | Sebb Junior Feat. Eider | Come Back (Extended Mix) |
17 | N-You-Up | Jazz Bar (Saison Rework) |
18 | Ryo Chin | Now Wear This (Original Mix) |
19 | Michael Jackson | Jam (acapella) |
17 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Andy Faisca | Don't You Help |
02 | Beverly Knight | Keep This Fire Burning (acapella) |
03 | Freejak & Kathy Brown | Lose Control |
04 | Gerardo Smedile Feat. Rona Ray | Good Enough (Rightside Mark Di Meo Hov Mix) |
05 | Willow Man | U Okay (Original Mix) |
06 | Bart Thimbles | You're Like The Music (acapella) |
07 | Joeski | Jump Up (Original Mix) |
08 | Colonel Abrams | The Truth (acapella) |
09 | HP Vince & Dave Leatherman | Hidden Love |
10 | Ferreck Dawn, Leo Moreno & Alex Mills | Selfish Games (Extended Mix) |
11 | PAX | Boom (Original Mix) |
12 | Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force | Planet Rock (acapella) |
13 | Roog | Just Can't Stop |
14 | B S Concept Vicil | Night Cruise (Original Mix) |
15 | N-You-Up | Vibin' (Saison Remix) |
16 | George Benson | Give Me The Night (acapella) |
17 | Danny Marx | Be The Change (Original Mix) |
18 | DJ Kristina Mailana | Nothing Else (Original Mix) |
19 | Bob Sacamano | In It To Win It (Original Mix) |
24 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Block & Crown & Scotty Boy | House Deacon (Original Mix) |
02 | Jealousy Band | Feel My Music (Club Mix) |
03 | Was Not Was | Walk The Dinosaur (acapella) |
04 | Because Of Art | Body Realm (Original Mix) |
05 | Human League | Don't You Want Me (acapella) |
06 | Roberto Rodriguez | What You Put Me Through (Original Mix) |
07 | Azteca | Stellar Core (Original Mix) |
08 | Doug-Lazy | Let It Roll (acapella) |
09 | Kelvin Sylvester & Lee Wilson | Everything She Wants (Dr. Packer Remix) |
10 | Ritz | Dusty (Original Mix) |
11 | Luvspunge | Didn't I Give You Love (acapella) |
12 | Luca Debonaire & Martina Budde | Figure It Out (Club Mix) |
13 | Altered Feast | Dub In The Sky (Original Mix) |
14 | Wamdue Project | King Of My Castle (acapella) |
15 | Deepflected Disco Pinz | But What Idea (Disco Pino Extended Remix) |
16 | Michelino | Music Is My Life (4Peace Like Literally Remix) |
17 | The Vision Feat. Andreya Triana | Heaven (Nightmares On Wax Extended Remix) |
18 | Emotions T.G.I.D. Barry Harris | Best Of My Love (T.G.I.D. Barry Harris Club Mix) |
31 januari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fabio Neural & DJ Fronter | Brr Baby Brr (Original Mix) |
02 | Chic | I Want Your Love (acapella) |
03 | Roy Ayers | I Am Your Mind (Mr. V 2020 Sole Channel Remix) |
04 | Erik Christiansen & David Museen | Fivo (Original Mix) |
05 | Jay Vegas | Move That Body |
06 | Whitney Houston | So Emotional (acapella) |
07 | Sentinel Groove | Think Twice (Latin Vibe Edit) |
08 | Da Funk Junkies | Keep On Groovin' (Original Mix) |
09 | Simpson Tune | Bring It Down (acapella) |
10 | Demarkus Lewis & Johan S | Burn It Down (Original Mix) |
11 | Andrea Sardo | Inside Me (Original Mix) |
12 | Alex Agore | Proton (Original Mix) |
13 | Dajae | Everyday Of My Life (acapella) |
14 | AVA (It) | Love To Love Ya (Original Mix) |
15 | Phats & Small | Feel Good (acapella) |
16 | Itsbilly & Monoky | Hypnotic (Original Mix) |
17 | Delgado | Just Soul (Original Mix) |
18 | M. Rodriguez | I Want To Know (Original Mix) |
19 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
7 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sean Bartana | Got Me Burning (Original Mix) |
02 | Neil Pierce | A Night At Ronnie s (Main Mix) |
03 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (acapella) |
04 | Oliver Dollar Feat. Daniel Steinberg | Testified |
05 | Marvin Gaye | Got To Give It Up (acapella) |
06 | Simon Adams & Max Millan | Rock & Rolla (Original Mix) |
07 | Lombard Street | Some Day (Original Mix) |
08 | Cinthie | Everything I Say (Original Mix) |
09 | Lombard Street | Hard 2 Love (Original Mix) |
10 | Ceejay | A Little Love (What's Going On) (acapella) |
11 | Me My Toothbrush | Making Love (Original Club Mix) |
12 | Ross Couch | Unify (Original Mix) |
13 | FDF Italy | Jack's House (Original Mix) |
14 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
15 | Q Narongwate | Get Up Tonight (Original Mix) |
16 | Tag Team | Whoomp, There It Is! (acapella) |
17 | Lombard Street | Take Me (Original Mix) |
18 | First Choice | Let No Man Put Asunder (acapella) |
19 | Bronx Cheer | Like Before (Original Mix) |
20 | Chaney | Little Bit More (Original Mix) |
14 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Oliver Dollar Feat. Daniel Steinberg | Testified |
02 | Diana Ross | Ain't No Mountain (acapella) |
03 | Barbara Tucker | You Want Me Back (Dennis Quin Extended Remix) |
04 | JT Donaldson | Loveheadz (Original Mix) |
05 | Diana Ross & The Supremes | Stop In The Name Of Love |
06 | El Funkador | Party Is On (Original Mix) |
07 | Seal | Crazy (acapella) |
08 | Kenny Bizzarro | To Do (Original Mix) |
09 | Groove Junkies & Reelsoul pres. Tertulien Thomas | You Can't Hide (Groove N' Soul vs DJ Spen Retro Vox) |
10 | DJ Threejay | Love Me Tonight (Cisco Barcelo Remix) |
11 | GT Express | Baby Don't Stop (acapella) |
12 | Hatiras & Andy Reid Feat. Lee Wilson | Life (Johan S. Remix) |
13 | Tone Loc | Funky Cold Medina (acapella) |
14 | Narda | Captain Richard's Groove Shack (Original Mix) |
15 | Joe Smooth Feat. George Clinton | Our House! |
16 | Colour Castle Supermini | On Fire (Extended Mix) |
17 | Sebas Ramis Feat. Sabrina Chyld | Fallen (Richard Earnshaw Remix) |
21 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dace | Paths That Lead To An Unforgiving Fate (Original Mix) |
02 | Tears For Fears | Shout (acapella) |
03 | Ricky Morrison Feat. Brian Lucas | Uplifted (Sure Shot Club Vocal Mix) |
04 | Nicholas Ryan Gant & Karizma | Gypsy Woman (Kaytronik Remix Extended Version) |
05 | Fuminori Kagajo Feat. Jaidene Veda | The Blue (Atjazz Remix) |
06 | Spooner Street & Rio Dela Duna | Cool (Original Mix) |
07 | Wild Cherry | Play That Funky Music (acapella) |
08 | Wongo Feat. Nacho Pop | I'm The DJ (Extended Mix) |
09 | Mousse T. vs Hot 'n' Juicy | Horny (acapella) |
10 | Kia Stewart & Josh Milan | Anywhere You Are (Honeycomb Vocal Mix) |
11 | Piem | Freak Out (Original Mix) |
12 | Moreno Pezzolato | On The Beach (Original Mix) |
13 | Winx | Don't Laugh (acapella) |
14 | Fuminori Kagajo & Mike City | As A Friend (Original Mix) |
15 | Late Replies | Brick Wall (Original Mix) |
16 | ATFC Feat. Inaya Day | Mine (acapella) |
17 | Andme & Bastian | Nobody's Fool (Original Mix) |
28 februari 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cisco Barcelo | Music Saved My Life (Original Mix) |
02 | Supreme Beings Of Leisure | Divine (acapella) |
03 | Marc Cotterell & Dominic Balchin | Deep Inside (Original Mix) |
04 | Tramaine | (Spirit Of Love) Fall Down (acapella) |
05 | The Journey Men Feat. Cleveland Jones | Stay Together (Club Mix) |
06 | Scott Diaz & Shyam P | Holding On (Club Mix) |
07 | Alex Preston & Rion S | An Example Of Disco (Extended Mix) |
08 | Alexander O'Neal | Criticize (acapella) |
09 | Jon Costa & Sparmactro | House (Original Club Mix) |
10 | Johnick & Bonetti | Reminisce (Original Mix) |
11 | Candid Paradise | Everything (Nu Ground Foundation Club Remix) |
12 | Spiritual Soul Feat. Che Cherry | Make You Happy |
13 | Bobby D'Ambrosio Feat. Lasala | Runaway Love (Michael Gray Extended Remix) |
14 | DONT BLINK | Sometimes (Original Mix) |
15 | Paul Johnson | Get Get Down (acapella) |
16 | Maroy | Improvisation (Original Mix) |
6 maart 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bryon Stingily | Get Up (Everybody) (Dirty Two Remix) |
02 | Skayem | Spread Wings (Original Mix) |
03 | Sven Brown | Star Guitar (Original Mix) |
04 | The Weeknd | Can't Feel My Face (acapella) |
05 | Loud & Clasiizz | I'm Not (Original Mix) |
06 | Janet Jackson | When I Think Of You (acapella) |
07 | Orson Welsh | Dubwise (Original Mix) |
08 | Ce Ce Peniston | Finally (acapella) |
09 | HUGEhands | Invaders |
10 | Daft Punk | Bettter Faster Stronger (acapella) |
11 | Jay Vegas | Body & Soul (2020 Retouch) |
12 | Kryder & Fast Eddie | Get Funky (Extended Mix) |
13 | Tasha LaRae & Jihad Muhammad | Till You Get There (Original Mix) |
14 | Cash & Fanizza | Deep Contamination (Original Mix) |
15 | Windjammer | Tossing And Turning (percapella) |
16 | Joe Smooth Feat. Paris | We Got To Love |
17 | Neil Pierce | What You Doing To Me |
13 maart 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jon Barnard & Rich James | From Within (Original Club Mix) |
02 | Isaac Hayes | Theme From Shaft (acapella) |
03 | Eddison | Disco Routine (Original Mix) |
04 | Imagination | Flashback (acapella) |
05 | Ant LaRock | Just Remember (Original Mix) |
06 | Shapeshifters | Incredible (acapella) |
07 | Ultra Nate | Free (Koncorde Funky Re Orchestration) |
08 | Thierry Tomas | Rhythm 3 (Original Mix) |
09 | Giovi | Hideaway (Original Club Mix) |
10 | Mark Brickman | This Funky Beat (Original Mix) |
11 | Sebb Junior | A Piece Of Me (Jarred Gallo Remix) |
12 | Ceejay | A Little Love (What's Going On) (acapella) |
13 | Inkswel Feat. Dave Aju | The People (Cody Currie Remix) |
14 | Vincent Caira | Ah Yeah (Original Mix) |
15 | Edwin Starr | War (acapella) |
16 | The Shapeshifters Feat. Kimberly Davis | Second Chances (Club Mix) |
17 | Alex O Neill | Let Me See You Dance (Original Mix) |
18 | Maroy | Improvisation (Original Mix) |
19 | JustUs | 7 Days A Week Feel Like Dancing (Instrumental Mix) |
20 | Madonna | Into The Groove |
20 maart 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Chevals | Funky With Me (Original Mix) |
02 | Janet Jackson | Alright (acapella) |
03 | Thommy Davis & Randy Roberts | Try Jah Love (DJ Spen Remix) |
04 | Niles Cooper | You (Original Mix) |
05 | Kokiri | The Vibe (Extended Mix) |
06 | Phil Phuldner | Can't Fight The Feeling (Acapella) |
07 | Matthias Tanzmann, Black Circle | Runner (Extended Version) |
08 | Sean Paul | Sexy Lady |
09 | The Checkup | On A Ride (Original Mix) |
10 | Party | Where's The Party (acapella) |
11 | Vertigini | Magic (Original Mix) |
12 | Tweet | Boogie 2 Nite (acapella) |
13 | Victor Lowdown | Spread Love Party (Victor Lowdown Mix) |
14 | Deee-Lite | What Is Love (Frenchapella) |
15 | David Saenz | House Music (Original Mix) |
16 | Commodores | Brick House (acapella) |
17 | Mattei & Omich Feat. Eda Eren | Gold (Extended Mix) |
18 | Wiekum | Give Me Some (Original Mix) |
19 | Earth, Wind & Fire | In The Stone (acapella) |
27 maart 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
02 | Qess Feat.Ursula Rucker | Spaces In Between (Extended Version) |
03 | Brand New Heavies | Apparently Nothing (acapella) |
04 | Chris Geldard | Find Yourself (Original Mix) |
05 | Discotron & HP Vince | Woo Hoo (Jackin House Mix) |
06 | Sinner & James | Yellow Butter (Original Mix) |
07 | Cut Masters | Front To The Back (acapella) |
08 | Waze & Odyssey vs. Tommy Theo | Always (Extended Mix) |
09 | Stuuks | Dancing (Original Mix) |
10 | Jungle Brothers | I'll House You (acapella) |
11 | Nuno SEA | Perceived Dreams (Original Mix) |
12 | Destiny's Child | Lose My Breath (acapella) |
13 | Alessio Cala | It's All About Expression (Original Mix) |
14 | Inner City Feat. Steffanie Christian | Save Me (Extended Mix) |
15 | The Fabulous Joker | Feel Like Dancing (Jo Paciello Rework) |
16 | Supernova | I Got This (Original Mix) |
17 | Robin S | Show Me Love (acapella) |
8 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Risk Assessment Feat. Queen Rose | Dance With Me (Original Mix) |
02 | Demarkus Lewis | It's In My Heart (Deez Peak Pass Mix) |
03 | B.o.B | Nothing On You (acapella) |
04 | Cafe 432 & Sheree Hicks | Searching (Cafe 432 Searching Remix) |
05 | Discoslap | Let Go (Original Mix) |
06 | Daft Punk | Around The World (acapella) |
07 | Wh0 | Space & Time (Extended Mix) |
08 | Bee Gees | Tragedy (acapella) |
09 | Leoz!nho | Rainbow Seeker (Original Mix) |
10 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
11 | Mark Knight | This Ain't No Love Song (Original Mix) |
12 | Discoslap | My Baby (Original Mix) |
13 | The Giver | Stereo Century (Original Club Mix) |
14 | Michael Jackson | Stranger In Moscow (acapella) |
15 | Alex Agore | Bae (Original Mix) |
16 | Coldcut Feat. Lisa Stansfield | People Hold On (acapella) |
17 | Johan S Feat. Divine | Lie To Me (Original Mix) |
18 | Mo Cream | In The City (Original Mix) |
19 | B52's | Love Shack (acapella) |
15 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tamia Terry Hunter | Leave It Smokin' (Terry Hunter Club Mix) |
02 | Hoster | This Is House (Extended Mix) |
03 | Silverfox | Luv 4 Da Brotherz (Original Mix) |
04 | First Choice | Love Thang (acapella) |
05 | Dr. Don Don & Archie Versace Feat. JDP Romy Black | Let's Go Dancing (Original Mix) |
06 | Black Eyed Peas | I Got A Feeling (acapella) |
07 | Block Crown | Over & Over Again (Original Mix) |
08 | Milk Bar & Santarini Feat. Antonio Contino | Manhattan (Wh0 Remix) |
09 | Dennis Quin Feat. Kerri Chandler & Troy Denari | Be Strong (Club Mix) |
10 | Raf Parola | Falling (Original Mix) |
11 | Franck Roger & DJ Christos Feat. Brian Temba - | Heaven Sent (Original Mix) |
12 | Moshun | The Take Down (Original Mix) |
13 | Faith Evans | Mesmerized (acapella) |
14 | Christian Lamper | Body Stuff (Extended Mix) |
15 | Bontan | Shake It (Original Mix) |
16 | Lee Cabrera | Shake It (acapella) |
22 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een speciale Mash-Up uitzending
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Kevin Andrews | We Rave You (Original Mix) |
02 | Van Halen | Running With The Devil (acapella) |
03 | Ryo Chin | After Dark (DJ Spen Remix) |
04 | Viola Wills | If You Could Read My Mind (acapella) |
05 | Ryo Chin | Now Wear This (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Jam (acapella) |
07 | Andy Faisca | Don't You Help |
08 | Beverly Knight | Keep This Fire Burning (acapella) |
09 | PAX | Boom (Original Mix) |
10 | Afrika Bambaataa & The Soulsonic Force | Planet Rock (acapella) |
11 | Mihai Popoviciu | Inside Me |
12 | Jacksons | Can You Feel It (acapella) |
13 | N-You-Up | Vibin' (Saison Remix) |
14 | George Benson | Give Me The Night (acapella) |
15 | Q Narongwate | Get Up Tonight (Original Mix) |
16 | Tag Team | Whoomp, There It Is! (acapella) |
17 | Lombard Street | Take Me (Original Mix) |
18 | First Choice | Let No Man Put Asunder (acapella) |
19 | M. Rodriguez | I Want To Know (Original Mix) |
20 | Bee Gees | You Should Be Dancin' (acapella) |
21 | Neil Pierce | A Night At Ronnie's (Main Mix) |
22 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland (acapella) |
23 | Sven Brown | Star Guitar (Original Mix) |
24 | The Weeknd | Can't Feel My Face (acapella) |
25 | Jealousy Band | Feel My Music (Club Mix) |
26 | Was Not Was | Walk The Dinosaur (acapella) |
29 mei 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cengiz | One For The Bristol Heads (Original Mix) |
02 | Jackson 5 | It's Great To Be Here (acapella) |
03 | Crazibiza House Of Prayers | Let s Dance Pump It Up (Original Mix) |
04 | Carl Douglass | Kung Fu Fighting (acapella) |
05 | Da Funk Junkies | We Gonna Boogie (Original Mix) |
06 | Austin Ato | Heat (Extended Mix) |
07 | DJ Kone & Marc Palacios | The Right One (Original Mix) |
08 | Rasmus Faber Feat. Öhrn | Two Left Feet (Moon Rocket Extended Remix) |
09 | Joe Smooth | Guide Me (Ben Liebrand Remix) |
10 | Mancodex | For Ya (Original Mix) |
11 | Janet Jackson | Escapade (acapella) |
12 | Brokenears | Keep Control (Extended Mix) |
13 | Money Chocolate Feat. Sarah Webb | Keep The Love (Tom Staar Extended Remix) |
14 | Club Desire | From All These Feelings (Original Disco Mix) |
15 | Mark Di Meo Feat. Laura Jackson | Hold On (Instrumentaal) |
16 | Cerrone | Supernature (acapella) |
17 | ROCKETSDJ | In Control (Original Club Mix) |
18 | Inner City | Good Love (acapella) |
5 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discoplex | Wayback (Original Club Mix) |
02 | Blaze | Most Precious Love (Acapella) |
03 | John Tejada | Sweat On The Walls (Franky Rizardo Remix) |
04 | Risk Assessment DJ Romain | This Must Be Deep (Original Mix) |
05 | Andre Espeut & Julian Sanza | Feelings (The Journey Men Remix) |
06 | Dave Leatherman Bruce Nolan | Let You Go (Original Mix) |
07 | Cameo | Word Up! (Acapella) |
08 | Hatiras Vincent Caira | In That Groove (Original Mix) |
09 | Mary J. Blige | Family Affair (Acapella) |
10 | Deeputy | Pacemaker (MiKech Remix) |
11 | Who Da Funk Feat. Jessica Eve | Shiny Disco Balls (Acapella) |
12 | Chris Lake | I Remember (Extended Mix) |
13 | Madison Avenue | Don't Call Me Baby (Mouse T. Remix) |
14 | Ben Rainey & Lewis Roper | Heart Soul (Extended Mix) |
15 | DJ Ceez Tiff Beatty | Magnets Gravity (Ceez Gravitational Pull Vocal) |
16 | Luke Andy | Shake It Girl (Original Mix) |
17 | G.L.O.B.E. & Whiz Kid | Play That Beat Mr. DJ (Acapella) |
18 | Botnek Giant | Ladybug (Original Mix) |
12 juni 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
19-20 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Daniel Rateuke & AWEN | Gold (Original Vocal Mix) |
02 | David Bailey Feat. Shezar & Jaybay | Get Your Body Down To The Floor (Crackazat Remix) |
03 | James Womersley | Burning Inside (Original Mix) |
04 | Fresh Eagle | 1 To 100 (Original Mix) |
05 | Earth, Wind & Fire | Shining Star (acapella) |
06 | Phil Jaimes Feat. Amma | My Sensitivity (Gets In The Way) (Yam Who Extended Club Mix) |
07 | Ensall | Good Crowd (Original Mix) |
08 | Newclues | Jam On It (acapella) |
09 | Red Soul | Japan 1981 (Original Mix) |
10 | Gaby Feat. Moodymann | Hold On (Original Mix) |
11 | DJ Ganty | Rainbo (acapella) |
12 | Sammy Deuce | Turn This Mutha Out (Original Mix) |
13 | Alex Agore | Solar (Original Mix) |
14 | Katrina & The Waves | Walkin' On Sunshine (acapella) |
15 | Club Desire | From All These Feelings (Instrumental Disco Mix) |
16 | JM Silk | Let The Music Take Control (acapella) |
17 | Jo Paciello | Jazz On Burbon Street (Original Mix) |
18 | Huey Lewis & The News | Power Of Love (acapella) |