Bewerken van Radio Caroline presentatieoverzicht 1986
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 307: | Regel 307: | ||
!||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | !||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | ||
|- | |- | ||
| '''01'''|| Keith Lewis || | | '''01'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''02'''|| Geen uitzending || | | '''02'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''06'''|| Keith Lewis || | | '''06'''|| Keith Lewis || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || colspan="5"|Geen uitzending | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''07'''|| Geen uitzending || | | '''07'''|| Geen uitzending || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || colspan="5"|Geen uitzending | ||
|- | |- | ||
| '''08'''|| Geen uitzending || | | '''08'''|| Geen uitzending || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || style="background-color: #32FFFF"| John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''09'''|| Keith Lewis|| | | '''09'''|| Keith Lewis|| Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''13'''|| Keith Lewis || | | '''13'''|| Keith Lewis || Michael Watts || John Dwyer || Richard Jackson || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''14'''|| Keith Lewis || | | '''14'''|| Keith Lewis || Michael Watts || John Dwyer || Richard Jackson || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''15'''|| Keith Lewis || | | '''15'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''16'''|| Geen uitzending || | | '''16'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || Keith Lewis || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || | | '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''20'''|| Keith Lewis || | | '''20'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || John Dwyer || Caroline Martin || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''21'''|| Keith Lewis || | | '''21'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || John Dwyer || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''22'''|| Keith Lewis || | | '''22'''|| Keith Lewis || Michael Watts || Dave James || John Dwyer || Richard Jackson || Caroline Martin || || | ||
|- | |- | ||
| '''23'''|| Geen uitzending || | | '''23'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || Caroline Martin || Richard Jackson || style="background-color: #32FFFF"|Keith Lewis || || | ||
|- | |- | ||
| '''24'''|| Geen uitzending || | | '''24'''|| Geen uitzending || Michael Watts || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || style="background-color: #32FFFF"|Dave James || Richard Jackson || Keith Lewis|| || | ||
|- | |- | ||
| '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || | | '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || Keith Lewis || Peter Philips || || | ||
|- | |- | ||
| '''26'''|| Richard Jackson<br/> | | '''26'''|| Richard Jackson<br/>Michael Watts || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || Keith Lewis || Peter Philips || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''27'''|| Geen uitzending || | | '''27'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || Keith Lewis || Peter Philips || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''28'''|| style="background-color: #82caff"| | | '''28'''|| style="background-color: #82caff"|Michael Watts || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || Keith Lewis || Peter Philips || || | ||
|- | |- | ||
| '''29'''|| Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"| | | '''29'''|| Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"|Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || Keith Lewis || style="background-color: #32FFFF"|Peter Philips || || | ||
|- | |- | ||
| '''30'''|| Geen uitzending || | | '''30'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || style="background-color: #32FFFF"|Richard Jackson || Geen uitzending || style="background-color: #32FFFF"|Keith Lewis || || | ||
|- | |- | ||
| '''31'''|| Geen uitzending || | | '''31'''|| Geen uitzending || Michael Watts || Dave James || Richard Jackson || style="background-color: #ffdb58"|Keith Lewis<br/>Mark Matthews || Mark Matthews || || | ||
|- | |- | ||
!<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | !<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | ||
Regel 374: | Regel 374: | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ffdb58"| | | style="background-color: #ffdb58"|25e dj wissel om 04:00, 31 dj wissel om 20:00||style="background-color: #82caff"|Om 02:00 uit de lucht | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #32FFFF"|Uit de lucht: 6e om 09:30, 7e om 12:15, 8e van 12:17 tot 15:33, 23e om 24:00 uur, 24e van 10:30 tot 15:00, 29e om 23:40, 30e om 13:05||style="background-color: #84FF0A"|Start 05:15 | | style="background-color: #32FFFF"|Uit de lucht: 6e om 09:30, 7e om 12:15, 8e van 12:17 tot 15:33, 23e om 24:00 uur, 24e van 10:30 tot 15:00, 29e om 23:40, 30e om 13:05||style="background-color: #84FF0A"|Start 05:15 | ||
|- | |||
|style="background-color: #FF5500"|5||style="background-color: #FCFC07"|6 | |||
|} | |} | ||
== Zie ook == | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1987]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1988]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1989]] | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
Regel 385: | Regel 392: | ||
</references> | </references> | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |