Bewerken van Radio Caroline presentatieoverzicht 1986
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 301: | Regel 301: | ||
|} | |} | ||
== | ==December 1986== | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
!||colspan="6"|558 kHz || colspan="2"|963 kHz | !||colspan="6"|558 kHz || colspan="2"|963 kHz | ||
|- | |- | ||
!||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | !||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | ||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''01'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| '''02'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | |||
| '''02'''|| Geen uitzending || | |||
|- | |- | ||
| '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''06'''|| Keith Lewis || | | '''06'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''07'''|| Geen uitzending || | | '''07'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''08'''|| Geen uitzending || | | '''08'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''09'''|| Keith Lewis|| | | '''09'''|| Keith Lewis|| Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''13'''|| Keith Lewis || | | '''13'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''14'''|| Keith Lewis || | | '''14'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''15'''|| Keith Lewis || | | '''15'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''16'''|| Geen uitzending || | | '''16'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || | | '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''20'''|| Keith Lewis || | | '''20'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''21'''|| Keith Lewis || | | '''21'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''22'''|| Keith Lewis || | | '''22'''|| Keith Lewis || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''23'''|| Geen uitzending || | | '''23'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''24'''|| Geen uitzending || | | '''24'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || | | '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''26'''|| Richard Jackson<br/> | | '''26'''|| Richard Jackson<br/>Michael Watts || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''27'''|| Geen uitzending || | | '''27'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''28'''|| style="background-color: #82caff"| | | '''28'''|| style="background-color: #82caff"|Michael Watts || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''29'''|| Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"| | | '''29'''|| Geen uitzending || style="background-color: #84FF0A"|Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''30'''|| Geen uitzending || | | '''30'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''31'''|| Geen uitzending || | | '''31'''|| Geen uitzending || Michael Watts || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | !<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | ||
Regel 374: | Regel 374: | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ffdb58"| | | style="background-color: #ffdb58"|Om 04:00 dj wissel||style="background-color: #82caff"|Om 02:00 uit de lucht||style="background-color: #84FF0A"|Start 05:15||style="background-color: #32FFFF"|4||style="background-color: #FF5500"|5||style="background-color: #FCFC07"|6 | ||
| | |||
| style="background-color: # | |||
|} | |} | ||
== Zie ook == | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1987]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1988]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1989]] | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
Regel 385: | Regel 388: | ||
</references> | </references> | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |