Bewerken van Radio Caroline presentatieoverzicht 1986
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 301: | Regel 301: | ||
|} | |} | ||
== | ==December 1986== | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
!||colspan="6"|558 kHz || colspan="2"|963 kHz | !||colspan="6"|558 kHz || colspan="2"|963 kHz | ||
|- | |- | ||
!||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | !||width="100pt"|01:00||width="100pt"|05:00||width="100pt"|09:00||width="100pt"|13:00||width="100pt"|17:00||width="100pt"|21:00||width="100pt"|01:00-04:00||width="100pt"|21:30-01:00 | ||
|- style="background-color: #efefef" | |||
| '''01'''|| Keith Lewis || || || || || || || | |||
|- | |- | ||
| '''02'''|| Geen uitzending || || || || || || || | |||
| '''02'''|| Geen uitzending || | |||
|- | |- | ||
| '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''03'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''04'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''05'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''06'''|| Keith Lewis || | | '''06'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''07'''|| Geen uitzending || | | '''07'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''08'''|| Geen uitzending || | | '''08'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''09'''|| Keith Lewis|| | | '''09'''|| Keith Lewis|| || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''10'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''11'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''12'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''13'''|| Keith Lewis || | | '''13'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''14'''|| Keith Lewis || | | '''14'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''15'''|| Keith Lewis || | | '''15'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''16'''|| Geen uitzending || | | '''16'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''17'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || | | '''18'''|| style="background-color: #82caff"|Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || | | '''19'''|| style="background-color: #82caff"|John Dwyer || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''20'''|| Keith Lewis || | | '''20'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''21'''|| Keith Lewis || | | '''21'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''22'''|| Keith Lewis || | | '''22'''|| Keith Lewis || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''23'''|| Geen uitzending || | | '''23'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''24'''|| Geen uitzending || | | '''24'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || | | '''25'''|| style="background-color: #ffdb58"|John Tyler<br/>Mark Matthews || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''26'''|| Richard Jackson<br/> | | '''26'''|| Richard Jackson<br/>Michael Watts || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''27'''|| Geen uitzending || | | '''27'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- style="background-color: #efefef" | |- style="background-color: #efefef" | ||
| '''28'''|| style="background-color: #82caff"| | | '''28'''|| style="background-color: #82caff"|Michael Watts || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''29'''|| Geen uitzending || | | '''29'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''30'''|| Geen uitzending || | | '''30'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
| '''31'''|| Geen uitzending || | | '''31'''|| Geen uitzending || || || || || || || | ||
|- | |- | ||
!<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | !<ref name="OE198701"/>||01:00||05:00||09:00||13:00||17:00||21:00||01:00-04:00||21:30-01:00 | ||
Regel 374: | Regel 374: | ||
{| class="wikitable" style="font-size: 85%" | {| class="wikitable" style="font-size: 85%" | ||
|- | |- | ||
| style="background-color: #ffdb58"| | | style="background-color: #ffdb58"|Om 04:00 dj wissel||style="background-color: #82caff"|Om 02:00 uit de luchtOm 04:00 dj wissel||style="background-color: #84FF0A"|3||style="background-color: #32FFFF"|4||style="background-color: #FF5500"|5||style="background-color: #FCFC07"|6 | ||
|- | |||
| style="background-color: #32FFFF"| | |||
|} | |} | ||
== Zie ook == | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1987]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1988]] | |||
* [[Radio Caroline presentatieoverzicht 1989]] | |||
== Referenties == | == Referenties == | ||
Regel 385: | Regel 388: | ||
</references> | </references> | ||
[[Categorie:Radio Caroline]] | [[Categorie:Radio Caroline]] |