Lijst van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Herbert Visser) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 71: | Regel 71: | ||
|- | |- | ||
| [[Rien Huizing]] || || | | [[Rien Huizing]] || || | ||
|- | |||
| [[Rob Hessing]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Trudy Vendrig]] || || | | [[Trudy Vendrig]] || || |
Versie van 30 mrt 2018 22:12
Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio.
Referenties
ANP nieuwslezers, internetradiocafe.nl (20 maart 2018), geraadpleegd op 28 maart 2018