Lijst van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
(Herbert Visser) |
||
Regel 31: | Regel 31: | ||
|- | |- | ||
| [[Henk Camperman]] || || | | [[Henk Camperman]] || || | ||
|- | |||
| [[Herbert Visser]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Jan Schippers]] || || | | [[Jan Schippers]] || || |
Versie van 29 mrt 2018 20:44
Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio.
Referenties
ANP nieuwslezers, internetradiocafe.nl (20 maart 2018), geraadpleegd op 28 maart 2018