In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2015: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Regel 898: | Regel 898: | ||
|79||Gareth Emery Feat. Lucy Saunders || Sanctuary | |79||Gareth Emery Feat. Lucy Saunders || Sanctuary | ||
|- | |- | ||
|80|| | |80||The Blizzard & Omnia || Metanoia | ||
|- | |- | ||
|81||Ela Rose Feat. David Deejay|| I Can Feel | |81||Ela Rose Feat. David Deejay|| I Can Feel | ||
Regel 912: | Regel 912: | ||
|86||Richard Durand Feat. Christian Burns ||Night & Day | |86||Richard Durand Feat. Christian Burns ||Night & Day | ||
|- | |- | ||
|87||Armin Van Buuren Feat Vanvelzen || Broken Tonight | |87||Armin Van Buuren Feat Vanvelzen || Broken Tonight | ||
|- | |- | ||
|88|| | |88||Yuri Kane || Right Back | ||
|- | |- | ||
|89|| | |89||Rank 1 Vs Jochen Miller || the Great Escape | ||
|- | |- | ||
|90|| | |90||Armin Van Buuren Vs Sophie Ellis-bextor || Not Giving Up On Love | ||
|- | |- | ||
|91|| | |91||Susana Feat Omnia & the Blizzard ||Closer | ||
|- | |- | ||
|92|| | |92||Andy Moor Feat. Carrie Skipper || She Moves | ||
|- | |- | ||
|93|| | |93||W&W || D.N.A | ||
|- | |- | ||
|94|| | |94||Shogun Feat. Emma Lock || Save Me | ||
|- | |- | ||
|95|| | |95||Gaia || Aisha | ||
|- | |- | ||
|96|| | |96||Dj's United|| Remember Love | ||
|- | |- | ||
|97||Ben Liebrand || Outro Grandmix 2010 | |97||Beuken, Ron Van Den || Shelter Us | ||
|- | |||
|98||Ben Liebrand || Outro Grandmix 2010 | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 29 jun 2020 18:51
In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2015 / Playlist 2015
3 januari 2015
Samenstelling: Ben Liebrand
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Madonna | Deeper and deeper |
02 | M People | One night in heaven |
03 | Masters at Work Feat. India | I can't get no sleep |
04 | Jenny Bee | Wanna get your love |
05 | Masters at Work present Nu Yorican Soul | The nervous track |
06 | B.F.I. | Why not jazz? (doop doop doop) |
07 | The Fog | It's been a long time |
08 | Dr. Alban | Sing hallelujah! |
09 | Freddy Mercury | Living on my own |
10 | Sonic Surfers Feat. Jocelyn Brown | Take me up |
11 | Jamiroquai | Emergency on planet earth |
12 | Haddaway | What is love |
10 januari 2015
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een herhaling van de Grandmix 2014
18.00-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2014 |
02 | DJ Snake Feat. Lil Jon | Turn down for what |
03 | Kid Ink Feat. Chris Brown | Show Me |
04 | Usher | Good kisser |
05 | Mapei | Don't wait |
06 | Cris Cab | Liar liar |
07 | DJ Tiësto Feat. Matthew Koma | Wasted |
08 | Pitbull Feat. G.R.L. | Wild wild love |
09 | Alle Farben Feat. Graham Candy | She moves (far away) |
10 | Tove Lo | Habits (stay high) |
11 | Mr Probz | Waves (Robin Schultz radio edit) |
12 | Pitbull Feat. John Ryan | Fireball |
13 | Chocolate Puma Feat. Kris Kiss | Step back |
14 | Röyksopp & Robyn | Do it again |
15 | Storm Queen | Look right through |
16 | Otto Knows | Parachute |
17 | Watermät | Bullit |
18 | Duke Dumont Feat. Jax Jones | I got U |
19 | Klingande | Jubel |
20 | Avicii | Hey brother |
21 | Eelke Klein | Mistakes I've made |
22 | Kiesza | Hideaway |
23 | Gorgon City Feat. Mnek | Ready for your love |
24 | Oliver Heldens | Gecko |
25 | Chocolate Puma & Firebeatz | I can't understand |
26 | Spada Feat. Hosie Neal | Feels like home (red velvet dress)(Bakermat radio edit) |
27 | Fox Stevenson | Sweets (soda pop) |
28 | The Chainsmokers | #Selfie |
29 | Sharon Doorson | Louder |
30 | Martin Garrix & Moti | Virus (how about now) |
31 | Afrojack & Martin Garrix | Turn up the speakers |
32 | Ummet Ozcan | Superwave |
33 | W&W | Bigfoot |
34 | New World Sound & Thomas Newson | Flute |
35 | Aronchupa | I'm an albatraoz |
36 | Sander van Doorn, Martin Garrix & Dvbbs Feat. Aleesia | Gold skies |
37 | Napt | Come on surrender |
38 | Dubvison | Backlash (Martin Garrix edit) |
39 | Laidback Luke & Marc Benjamin | We're forever |
40 | Firebeatz | Bazooka |
41 | Afrojack Feat. Wrabel | Ten feet tall |
42 | Bingo Players | Knock you out |
43 | Deorro & J-Trick | Rambo (Hardwell edit) |
44 | Martin Garrix | Proxy |
45 | Martin Garrix & Firebeatz | Helicopter |
46 | Martin Garrix & Jay Hardway | Wizard |
47 | Armin van Buuren Feat. Lauren Evans | Alone |
48 | Joey Dale & Ares Carter Feat. Natalie Angiuli | Step into your light |
49 | Fatboy Slim & Riva Starr Feat. Beardyman | Eat, sleep, rave, repeat |
50 | Afrojack Vs. Thirty Seconds to Mars | Do or die |
51 | Blasterjaxx | Mystica (werewolf) |
52 | Cosmic Gate & Eric Lumiere | Falling back |
53 | Dimitri Vegas & Like Mike Vs. Tujamo & Felguk | Nova |
54 | Dimitri Vegas & Like Mike Vs. W&W | Waves (Tomorrowland 2014 anthem) |
55 | Jewelz & Scott Sparks Feat. Quilla | Unless we forget |
56 | Zhu | Faded |
57 | Hardwell Feat. Matthew Koma | Dare you |
58 | Giorgio Moroder | 74 is the new 24 |
59 | Calvin Harris | Summer |
60 | Andrew Rayel Feat. Jonathan Mendelsohn | One in a million |
61 | Hardwell Feat. Chris Jones | Young again |
62 | Jenaux Feat. Jared Lee | Turn your world around |
63 | Afrojack Feat. Spree Wilson | The spark |
64 | Zeds Dead featuring Twin Shadow & D'Angelo Lacy | Lost you |
65 | R3Hab & Trevor Guthrie | Soundwave |
66 | Hardwell & Joey Dale Feat. Luciana Caporaso | Arcadia |
67 | Dimitri Vegas, Like Mike & Martin Garrix | Tremor (Sensation 2014 anthem) |
68 | Armin Van Buuren | Ping pong (Hardwell remix) |
69 | Armin Van Buuren | Save ny night (Mark Sixma edit) |
70 | Jochen Miller featuring Helen | Let love go |
71 | Paris Blohm & Taylr Renee | Left behinds |
72 | Sidney Samson & Eva Simons | Celebrate the rain |
73 | Dannic Feat. Bright Lights | Dear life |
74 | Cosmic Gate & Jerome Isma-Ae | Telefunken |
75 | Showtek | We like to party |
76 | Omnia | Tomorrow people |
77 | Oliver Heldens | Koala |
78 | Faul & Wad Ad Vs. Pnau | Changes |
79 | John Martin | Anywhere for you |
80 | Ariana Grande Feat. Zedd | Break free |
81 | DJ Tiësto | Red lights |
82 | Dash Berlin & Jay Cosmic Feat. Collin Mcloughlin | Here tonight |
83 | Hardwell | Everybody is in the place |
84 | Gareth Emery Feat. Bo Bruce | U (W&W remix) |
85 | Marlo Feat. Jano | Haunted |
86 | Armin van Buuren | Hystereo |
87 | Andrew Rayel Feat. Alexandra Badoi | Goodbye |
88 | Armin van Buuren & Andrew Rayel | Eiforya |
89 | Simon Patterson Feat. Sarah Howells | Dissolve |
90 | Armin van Buuren Feat. Laura Jansen | Sound of the drums (Bobina remix) |
91 | Jorn van Deynhoven | New horizons (A State of Trance 650 anthem) |
92 | Gaia | Empire of Hearts (Johann Stone remix) |
93 | Aly & Fila meets Roger Shah featuring Sylvia Tosun | Eye 2 eye (extended mix) |
94 | Aly & Fila With Jaren | For all time (extended mix) |
95 | Aly & Fila With Skypatrol Feat. Sue Mclaren | Running (extended mix) |
96 | Ram & Susana | RAMelia (Tribute To Amelia) |
97 | Afrojack Feat. Snoop Dogg | Dynamite |
98 | Yellow Claw Feat. Ayden | Till it hurts |
99 | Sigma | Nobody to love |
100 | Sigma Feat. Paloma Faith | Changing |
101 | Ben Liebrand | Outtro Grandmix 2014 |
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Exterminate |
02 | M People | How Can I Love You More |
03 | M People | Someday |
04 | Neneh Cherry | Buddy X |
05 | The Good Men | Give it Ip |
06 | Bitty Mclean | It Keeps Raining |
07 | David Bowie | Jump They Say |
08 | Bizarre Inc Feat. Angie Brown | I'm Gonna Get You |
09 | Jaydee | Plastic Dreams |
10 | Kim Sanders | Show Me |
17 januari 2015
Samenstelling: Ben Liebrand
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tony di Bart | The real thing |
02 | Melodie MC | Dum Da Dum |
03 | MC Sar & the Real McCoy | Another Night |
04 | Captain Hollywood Project | More & More |
05 | Urban Cookie Collective | Feels like heaven |
06 | 2 Brothers on the 4th Floor | Never alone |
07 | 2 Unlimited | Tribal dance |
08 | Urban Cookie Collective | The key the secret |
09 | Chaka Demus & Plier | Tease me |
10 | Rene & Gaston | Vallée de Larmes |
11 | Atlantic Ocean | Waterfall |
12 | Culture Beat | Got to get it |
24 januari 2015
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de Grandmix 90's Edition
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 90’s Edition |
02 | DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince | Boom! Shake The Room |
03 | Naughty By Nature | Hip Hop Hooray |
04 | Snow | Informer |
05 | Salt 'N' Pepa | Let's Talk About Sex |
06 | House Of Pain | Jump Around |
07 | Joe Public | Live & Learn |
08 | Snap! | The Power |
09 | Redhead Kingpin And The FBI Project | Do The Right Thing |
10 | King Bee | Back By Dope Demand |
11 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband |
12 | C&C Music Factory Feat. Freedom Williams | Gonna Make You Sweat |
13 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit 'Em |
14 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
15 | Rob 'N' Raz Feat. Leila K | Got To Get |
16 | Nomad | Devotion |
17 | TLC | Ain't To Proud To Beg |
18 | Franky Knuckles | The Whistle Song |
19 | CeCe Peniston | We Got A Love Thang |
20 | Suēno Latino | Suēno Latino |
21 | Robin S | Luv 4 Luv |
22 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
23 | Crystal Waters | Gypsy Woman (La Da Dee) |
24 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
25 | Robin S | Show Me Love |
26 | S Express | Theme From S Express |
27 | R.F.T.R. | Extrasyn |
28 | 2 In A Room | Wiggle It |
29 | Human Resource | Dominator |
30 | Black & White Brothers | Put Your Hands Up |
31 | Everything But The Girl | Missing |
32 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
33 | The Shamen | Move Any Mountain |
34 | Clivilles & Cole | A Deeper Love |
35 | Nightcrawlers | Push The Feeling |
36 | CeCe Peniston | Finally |
37 | Inner City | Big Fun |
38 | Shawn Christopher | Don't Lose The Magic |
39 | Double You | Please Don't Go |
40 | Adamski | Killer |
41 | Tony Scott | Get Into It |
42 | Deee-Lite | Groove Is In The Heart |
43 | D-Shake | Yaaaaaaaaaaaaaah |
44 | Joey Beltram | Energy Flash |
45 | Technotronic & Ya Kid K | Get Up (Before The Night Is Over) |
46 | Haddaway | What Is Love |
47 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
48 | Dr. Alban | Sing Haleluyah |
49 | Technotronic | Pump Up The Jam |
50 | Duke | So In Love With You |
51 | Rozalla | Are You Ready To Fly |
52 | Inner City | Good Life |
53 | The Goodmen | Give It Up |
54 | Opus Iii | It's A Fine Day |
55 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
56 | Moby | Go |
57 | Ramirez | La Musica Tremenda |
58 | Kristine W | Feel What You Want |
59 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
60 | Quadrophonia | Quadrophonia |
61 | Format 1 | Solid Session |
62 | Capricorn | 20 Hrz |
63 | Felix | Don’t You Want Me |
64 | Dr. Alban | It’s My Life |
65 | T 99 | Anasthasia |
66 | Mory Kante | Yeke Yeke (Hardfloor Mix) |
67 | Jaydee | Plastic Dreams |
68 | Bass Bumpers | The Music's Got Me |
69 | Transformer 2 | Pacific Symphony |
70 | The Age Of Love | The Age Of Love |
71 | Urban Cookie Collective | The Key The Secret |
72 | Katana | Erotmania |
73 | Klatsch! | Oh Boy |
74 | Speedy J | Pull Over |
75 | Outhere Brothers | Boom Boom Boom |
76 | Outhere Brothers | La La La Hey Hey |
77 | Outhere Brothers | Don't Stop (Wiggle Wiggle) |
78 | La Style | James Brown Is Dead |
79 | Praga Khan | Rave Alarm |
80 | Tom Wilson | Techno Cat |
81 | Celvin Rotane | I Believe |
82 | Atlantic Ocean | Waterfall |
Hier stopt de uitzending; de mix gaat echter nog verder door met de volgende nummers:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
83 | Snap! | Do You See The Light |
84 | The Grid | Swamp Thing |
85 | Rozalla | Everybody‘S Free (To Feel Good) |
86 | Culture Beat | Mr. Vain |
87 | Sunclub | Fiesta |
88 | Cappella | Move On Baby |
89 | Emmanuel Top | Acid Phase |
90 | The Ultimate Seduction | House Nation |
91 | Kadoc | The Nighttrain |
92 | 2 Unlimited | No Limit |
93 | Yves De Ruyter | Calling Earth |
94 | Sl2 | On A Ragga Tip |
95 | Sven Vath | L'esperanza |
96 | R.T.S. | Poing |
97 | Jens | Loops & Things |
98 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 90’s Edition |
31 januari 2015
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een herhaling van de Grandmix 2014
18.00-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2014 |
02 | DJ Snake Feat. Lil Jon | Turn down for what |
03 | Kid Ink Feat. Chris Brown | Show Me |
04 | Usher | Good kisser |
05 | Mapei | Don't wait |
06 | Cris Cab | Liar liar |
07 | DJ Tiësto Feat. Matthew Koma | Wasted |
08 | Pitbull Feat. G.R.L. | Wild wild love |
09 | Alle Farben Feat. Graham Candy | She moves (far away) |
10 | Tove Lo | Habits (stay high) |
11 | Mr Probz | Waves (Robin Schultz radio edit) |
12 | Pitbull Feat. John Ryan | Fireball |
13 | Chocolate Puma Feat. Kris Kiss | Step back |
14 | Röyksopp & Robyn | Do it again |
15 | Storm Queen | Look right through |
16 | Otto Knows | Parachute |
17 | Watermät | Bullit |
18 | Duke Dumont Feat. Jax Jones | I got U |
19 | Klingande | Jubel |
20 | Avicii | Hey brother |
21 | Eelke Klein | Mistakes I've made |
22 | Kiesza | Hideaway |
23 | Gorgon City Feat. Mnek | Ready for your love |
24 | Oliver Heldens | Gecko |
25 | Chocolate Puma & Firebeatz | I can't understand |
26 | Spada Feat. Hosie Neal | Feels like home (red velvet dress)(Bakermat radio edit) |
27 | Fox Stevenson | Sweets (soda pop) |
28 | The Chainsmokers | #Selfie |
29 | Sharon Doorson | Louder |
30 | Martin Garrix & Moti | Virus (how about now) |
31 | Afrojack & Martin Garrix | Turn up the speakers |
32 | Ummet Ozcan | Superwave |
33 | W&W | Bigfoot |
34 | New World Sound & Thomas Newson | Flute |
35 | Aronchupa | I'm an albatraoz |
36 | Sander van Doorn, Martin Garrix & Dvbbs Feat. Aleesia | Gold skies |
37 | Napt | Come on surrender |
38 | Dubvison | Backlash (Martin Garrix edit) |
39 | Laidback Luke & Marc Benjamin | We're forever |
40 | Firebeatz | Bazooka |
41 | Afrojack Feat. Wrabel | Ten feet tall |
42 | Bingo Players | Knock you out |
43 | Deorro & J-Trick | Rambo (Hardwell edit) |
44 | Martin Garrix | Proxy |
45 | Martin Garrix & Firebeatz | Helicopter |
46 | Martin Garrix & Jay Hardway | Wizard |
47 | Armin van Buuren Feat. Lauren Evans | Alone |
48 | Joey Dale & Ares Carter Feat. Natalie Angiuli | Step into your light |
49 | Fatboy Slim & Riva Starr Feat. Beardyman | Eat, sleep, rave, repeat |
50 | Afrojack Vs. Thirty Seconds to Mars | Do or die |
51 | Blasterjaxx | Mystica (werewolf) |
52 | Cosmic Gate & Eric Lumiere | Falling back |
53 | Dimitri Vegas & Like Mike Vs. Tujamo & Felguk | Nova |
54 | Dimitri Vegas & Like Mike Vs. W&W | Waves (Tomorrowland 2014 anthem) |
55 | Jewelz & Scott Sparks Feat. Quilla | Unless we forget |
56 | Zhu | Faded |
57 | Hardwell Feat. Matthew Koma | Dare you |
58 | Giorgio Moroder | 74 is the new 24 |
59 | Calvin Harris | Summer |
60 | Andrew Rayel Feat. Jonathan Mendelsohn | One in a million |
61 | Hardwell Feat. Chris Jones | Young again |
62 | Jenaux Feat. Jared Lee | Turn your world around |
63 | Afrojack Feat. Spree Wilson | The spark |
64 | Zeds Dead featuring Twin Shadow & D'Angelo Lacy | Lost you |
65 | R3Hab & Trevor Guthrie | Soundwave |
66 | Hardwell & Joey Dale Feat. Luciana Caporaso | Arcadia |
67 | Dimitri Vegas, Like Mike & Martin Garrix | Tremor (Sensation 2014 anthem) |
68 | Armin Van Buuren | Ping pong (Hardwell remix) |
69 | Armin Van Buuren | Save ny night (Mark Sixma edit) |
70 | Jochen Miller featuring Helen | Let love go |
71 | Paris Blohm & Taylr Renee | Left behinds |
72 | Sidney Samson & Eva Simons | Celebrate the rain |
73 | Dannic Feat. Bright Lights | Dear life |
74 | Cosmic Gate & Jerome Isma-Ae | Telefunken |
75 | Showtek | We like to party |
76 | Omnia | Tomorrow people |
77 | Oliver Heldens | Koala |
78 | Faul & Wad Ad Vs. Pnau | Changes |
79 | John Martin | Anywhere for you |
80 | Ariana Grande Feat. Zedd | Break free |
81 | DJ Tiësto | Red lights |
82 | Dash Berlin & Jay Cosmic Feat. Collin Mcloughlin | Here tonight |
83 | Hardwell | Everybody is in the place |
84 | Gareth Emery Feat. Bo Bruce | U (W&W remix) |
85 | Marlo Feat. Jano | Haunted |
86 | Armin van Buuren | Hystereo |
87 | Andrew Rayel Feat. Alexandra Badoi | Goodbye |
88 | Armin van Buuren & Andrew Rayel | Eiforya |
89 | Simon Patterson Feat. Sarah Howells | Dissolve |
90 | Armin van Buuren Feat. Laura Jansen | Sound of the drums (Bobina remix) |
91 | Jorn van Deynhoven | New horizons (A State of Trance 650 anthem) |
92 | Gaia | Empire of Hearts (Johann Stone remix) |
93 | Aly & Fila meets Roger Shah featuring Sylvia Tosun | Eye 2 eye (extended mix) |
94 | Aly & Fila With Jaren | For all time (extended mix) |
95 | Aly & Fila With Skypatrol Feat. Sue Mclaren | Running (extended mix) |
96 | Ram & Susana | RAMelia (Tribute To Amelia) |
97 | Afrojack Feat. Snoop Dogg | Dynamite |
98 | Yellow Claw Feat. Ayden | Till it hurts |
99 | Sigma | Nobody to love |
100 | Sigma Feat. Paloma Faith | Changing |
101 | Ben Liebrand | Outtro Grandmix 2014 |
23.00-24.00 uur:
Dit is een speciale Directors Cut van de Grandmix 2010
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 2010 |
02 | Tim Berg | Bromance (Avicii's Radio Edit) |
03 | Stromae | Alors On Danse |
04 | Sidney Samson Feat. Lady Bee | Shut Up & Let It Go (Chuckie Remix) |
05 | Alex De Giuiror Feat. Jay Colin | The Girl That I Want |
06 | Atb | Could You Believe |
07 | Asino Vs Dj Jean | Yo DJ |
08 | Firebeatz & Joey Suki | Hidden Sound |
09 | Inna | Love |
10 | Tikos Groove Feat. Mendonca | Do Rio Me Faz Amar |
11 | Yolanda Be Cool Vs D-cup | We No Speak Americano |
12 | Bingo Players | When I Dip |
13 | Tv Rock Feat Rudy | In the Air (Axwell Radio Edit) |
14 | Bob Sinclair & Sahara Feat. Shaggy | I Wanna |
15 | Armand Van Helden & A-trak Present Duck Sauce | Barbara Streisand |
16 | R.i.o. | One Heart |
17 | Issy Feat. David Goncalves | Physical Love |
18 | Dennis Ferrer | Hey Hey |
19 | Deniz Koyu | What We Are |
20 | Flow 212 Feat. Dj Overule & Rusty | Ritmo Do Meu Flow (Ralvero & Bassjackers Edit) |
21 | David Guetta Feat. Kid Cudi | Memories |
22 | Chelley | Took the Night (DJ Alvaro Radio Edit) |
23 | Laserkraft 3d | Nein, Mann! |
24 | N.e.r.d. Feat. Nelly Furtado | Hot-N-Fun |
25 | Edward Maya | This Is My Life |
26 | Andy Duguid Feat. Leah | Miracle Moments |
27 | Quintino Feat. Mitch Crown | You Can't Deny |
28 | Fedde Le Grand Feat. Mitch Crown | Rockin High (Nicky Romero Remix) |
29 | Tony Jr. & Nicolas Nox | Loesje (Swingdance Mix) |
30 | Analog People In a Digital World Vs Tim Deluxe Feat. Sam Obernik | Just Won't Do |
31 | Afrojack Feat Simons, Eva | Take Over Control |
32 | Swedish House Mafia Feat. Pharrell | Miami 2 Ibiza |
33 | Tiësto Feat. Nelly Furtado | Who Wants To Be Alone (Andy Duguid Mix) |
34 | Far East Movement Feat. Cataracs & Dev | Like a G6 |
35 | Laidback Luke & Gregor Salto Feat. Mavis Acquah | Step By Step |
36 | Cascada | Pyromania |
37 | Gramophonedzie | Why Don't You |
38 | DJ Jean | Flawless 52 |
39 | Steve Angello | Monday |
40 | Ørjan Nilsen | So Long (Radio Edit) |
41 | Swedish House Mafia Feat Pharrell | One (Your Name) |
42 | Peter Luts | The Rain |
43 | Meck Feat. Dino | Feels Like a Prayer |
44 | Boxer, Tom Feat. Antonia | Morena |
45 | R.i.o. | Hot Girl |
46 | Mitch Crown | Crazy |
47 | Red Carpet Feat. Hardwell | Alright |
48 | Angie Be | Soundwaves |
49 | Andrew Bennett Feat. Tiff Lacey | Say Your Prayers |
50 | Sidney Samson Feat. Sicerow | Fill U Up (Emporium Theme) |
51 | Ricky L Feat. Meck | Born Again (Balearic Soul Radio Edit) |
52 | the Shapeshifters | Helter Skelter |
53 | Dirty South | Phazing |
54 | James Talk & Ridney | Forever |
55 | Deadmau5 | Animal Rights |
56 | Spencer & Hill Vs Dave Darell | It’s a Smash |
57 | Tom & Jerry Feat. Abigail Bailey | Touch Me |
58 | Robbie Rivera | Closer To the Sun |
59 | Daddy's Groove Vs Bob Sinclar | Kiss My Agony |
60 | Steve Angello | Knas |
61 | East & Young | Reveal |
62 | Dany P-jazz, Fedde Le Grand & Funkerman | New Life |
63 | Adrian Lux | Teenage Crime (Axwell Radio Edit) |
64 | Chicane | Come Back |
65 | Avicii & Drums, Sebastien | My Feelings For You |
66 | Kelly Rowland | Commander |
67 | Axwell Feat. Errol Reid | Nothing But Love |
68 | Grandmaster Issy | Don't Get Me Wrong |
69 | Kelis | Acapella |
70 | Bob Sinclar Feat. Vybrate & Queen Ifrica & Makedah | New New New |
71 | Inna | Amazing |
72 | Ray & Anita | In Da Name of Love |
73 | Wildboyz Feat. Ameerah | Sound of Missing You |
74 | Ron Hagen & Al Exander | Last Minute |
75 | First State Feat. Relyk | Cross the Line |
76 | Ali Wilson | Pandora |
77 | Armin Van Buuren | Full Focus |
78 | Ferry Corsten Presents Pulse | Once |
79 | Gareth Emery Feat. Lucy Saunders | Sanctuary |
80 | The Blizzard & Omnia | Metanoia |
81 | Ela Rose Feat. David Deejay | I Can Feel |
82 | Sander Van Doorn | Renegade (Theme Trance Energy) |
83 | Markus Schulz Feat. Justine Suissa | Perception |
84 | Benny Benassi, Kelis, Apl & Jean baptiste | Spaceship (Original Clubmix) |
85 | Dash Berlin | Never Cry Again |
86 | Richard Durand Feat. Christian Burns | Night & Day |
87 | Armin Van Buuren Feat Vanvelzen | Broken Tonight |
88 | Yuri Kane | Right Back |
89 | Rank 1 Vs Jochen Miller | the Great Escape |
90 | Armin Van Buuren Vs Sophie Ellis-bextor | Not Giving Up On Love |
91 | Susana Feat Omnia & the Blizzard | Closer |
92 | Andy Moor Feat. Carrie Skipper | She Moves |
93 | W&W | D.N.A |
94 | Shogun Feat. Emma Lock | Save Me |
95 | Gaia | Aisha |
96 | Dj's United | Remember Love |
97 | Beuken, Ron Van Den | Shelter Us |
98 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 2010 |