In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2013: verschil tussen versies
k (→5 januari 2013) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[In The Mix]] ([[Radio Veronica]]) draailijsten van 2013 / Playlist 2013 | [[In The Mix]] ([[Radio Veronica]]) draailijsten van 2013 / Playlist 2013 | ||
===1 januari 2013=== | |||
00.00-01.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Dit is een herhaling van de Classics Mix | |||
Deze aflevering is [https://www.mixesdb.com/w/1985-11-23_-_Ben_Liebrand_-_In_The_Mix_(Classics_Mix) HIER] te beluisteren. | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Hot R.S. || Slow Blow (Sound Effect) | |||
|- | |||
|02|| Gene Page || Close Encounters (Spraak Effect) | |||
|- | |||
|03|| Love Deluxe || Here Comes That Sound (Drum intro Sample) | |||
|- | |||
|04|| M || Popmuzik | |||
|- | |||
|05|| Fern Kinney||Groove Me | |||
|- | |||
|06|| Sugarhill Gang || Rapper's Delight | |||
|- | |||
|07|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|08|| Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|09|| Instant Funk || Got My Mind Made Up | |||
|- | |||
|10|| Trussel || Love Injection | |||
|- | |||
|11|| Kool & the Gang || Ladies Night | |||
|- | |||
|12|| McFadden & Whitehead || Ain't No Stopping Us Now | |||
|- | |||
|13|| Jocko || Rhythm Talk | |||
|- | |||
|14|| T-Connection || At Midnight | |||
|- | |||
|15|| Shalamar || Second Time Around | |||
|- | |||
|16|| Crown Heights Affair || You Gave Me Love | |||
|- | |||
|17|| Al Hudson & The Partners || You Can Do It | |||
|- | |||
|18|| The Whispers || And The Beat Goes On | |||
|- | |||
|19|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|20|| Gene Chandler || Get Down | |||
|- | |||
|21|| Billy Ocean || Are You Ready | |||
|- | |||
|22|| The Jacksons || Shake Your Body Down | |||
|- | |||
|23|| Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|24|| Sister Sledge || He's The Greatest Dancer | |||
|- | |||
|25|| Sister Sledge || We Are Family | |||
|- | |||
|26|| Chic || Le Freak | |||
|- | |||
|27|| Karen Young || Hot Shot | |||
|- | |||
|28|| Santa Esmeralda || Don't Let Me Be Misunderstood | |||
|- | |||
|29|| Frantique || Strut Your Funky Stuff | |||
|- | |||
|30|| Michael Zager Band || Let's All Chant | |||
|- | |||
|31|| Poussez! || Come On And Do It ([[Ben Liebrand]] Remix) | |||
|- | |||
|32|| Antonia Rodriquez || La Bamba | |||
|- | |||
|33|| G.Q. || Disco Nights (Rock-Freak) | |||
|- | |||
|34|| Herbie Hancock || Tell Everybody | |||
|- | |||
|35|| Gino Soccio || Dancer | |||
|- | |||
|36|| Donna Summer || Bad Girls | |||
|- | |||
|37|| Lipps Inc. || Funky Town | |||
|- | |||
|38|| Dan Hartman || Relight My Fire | |||
|- | |||
|39|| Ashford & Simpson || Found A Cure | |||
|- | |||
|40|| Sergio Mendez Brasil '88 || I'll Tell You | |||
|- | |||
|41|| Narada Michael Walden || Tonight I'm Alright | |||
|- | |||
|42|| Gary's Gang || Showtime | |||
|- | |||
|43|| Baby 'O || In The Forest | |||
|- | |||
|44|| The Jacksons || Can You Feel It | |||
|- | |||
|45|| Anita Ward || Ring My Bell | |||
|- | |||
|46|| Sparks || Beat The Clock | |||
|- | |||
|47|| Gary's Gang || Keep On Dancin' | |||
|- | |||
|48|| The Manhattan Transfer || Twilight Zone | |||
|- | |||
|49|| Georgio Moroder || Chase | |||
|- | |||
|50|| Donna Summer || I Feel Love | |||
|- | |||
|51|| Telex || Moskow Diskow | |||
|- | |||
|52|| Harry Thumann || Underwater | |||
|- | |||
|53|| Earth, Wind & Fire || Boogie Wonderland | |||
|- | |||
|54|| Night Life || Love Is In You | |||
|- | |||
|55|| Poussez! || Never Gonna Say Goodbye | |||
|- | |||
|56|| The Jacksons || Walk Right Now | |||
|- | |||
|57|| Kat Mandu || The Break | |||
|- | |||
|58|| Helicopter Landing||Sound Effect | |||
|- | |||
|59|| Destination || The Party's Over Now | |||
|} | |||
===5 januari 2013=== | ===5 januari 2013=== |
Versie van 15 jul 2020 17:58
In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2013 / Playlist 2013
1 januari 2013
00.00-01.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een herhaling van de Classics Mix
Deze aflevering is HIER te beluisteren.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hot R.S. | Slow Blow (Sound Effect) |
02 | Gene Page | Close Encounters (Spraak Effect) |
03 | Love Deluxe | Here Comes That Sound (Drum intro Sample) |
04 | M | Popmuzik |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Sugarhill Gang | Rapper's Delight |
07 | Chic | Good Times |
08 | Kurtis Blow | The Breaks |
09 | Instant Funk | Got My Mind Made Up |
10 | Trussel | Love Injection |
11 | Kool & the Gang | Ladies Night |
12 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stopping Us Now |
13 | Jocko | Rhythm Talk |
14 | T-Connection | At Midnight |
15 | Shalamar | Second Time Around |
16 | Crown Heights Affair | You Gave Me Love |
17 | Al Hudson & The Partners | You Can Do It |
18 | The Whispers | And The Beat Goes On |
19 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
20 | Gene Chandler | Get Down |
21 | Billy Ocean | Are You Ready |
22 | The Jacksons | Shake Your Body Down |
23 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
24 | Sister Sledge | He's The Greatest Dancer |
25 | Sister Sledge | We Are Family |
26 | Chic | Le Freak |
27 | Karen Young | Hot Shot |
28 | Santa Esmeralda | Don't Let Me Be Misunderstood |
29 | Frantique | Strut Your Funky Stuff |
30 | Michael Zager Band | Let's All Chant |
31 | Poussez! | Come On And Do It (Ben Liebrand Remix) |
32 | Antonia Rodriquez | La Bamba |
33 | G.Q. | Disco Nights (Rock-Freak) |
34 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
35 | Gino Soccio | Dancer |
36 | Donna Summer | Bad Girls |
37 | Lipps Inc. | Funky Town |
38 | Dan Hartman | Relight My Fire |
39 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
40 | Sergio Mendez Brasil '88 | I'll Tell You |
41 | Narada Michael Walden | Tonight I'm Alright |
42 | Gary's Gang | Showtime |
43 | Baby 'O | In The Forest |
44 | The Jacksons | Can You Feel It |
45 | Anita Ward | Ring My Bell |
46 | Sparks | Beat The Clock |
47 | Gary's Gang | Keep On Dancin' |
48 | The Manhattan Transfer | Twilight Zone |
49 | Georgio Moroder | Chase |
50 | Donna Summer | I Feel Love |
51 | Telex | Moskow Diskow |
52 | Harry Thumann | Underwater |
53 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland |
54 | Night Life | Love Is In You |
55 | Poussez! | Never Gonna Say Goodbye |
56 | The Jacksons | Walk Right Now |
57 | Kat Mandu | The Break |
58 | Helicopter Landing | Sound Effect |
59 | Destination | The Party's Over Now |
5 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 29 december 2012
Een speciale aflevering van In The Mix: De favoriete nummers van Jerry de Ruijter, Deel 2
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bomb the Bass | Beat dis |
02 | Madonna | Into the groove |
03 | Shannon | Let the music play |
04 | Harold Faltermeyer | Axel F |
05 | Fun Fun | Happy station (Scratch Version) |
06 | Moses | We just |
07 | Pet Shop Boys | Opportunities (let's make lots of money) |
08 | Pet Shop Boys | Paninaro |
09 | Pet Shop Boys | Suburbia |
10 | Time Bandits | I won't steel away |
11 | Lipps Inc. | Funky town |
6 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een speciale Sharon Redd megamix aflevering
Let op: dit is een herhaling van 5 september 2009
00:00-01:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sharon Redd | You got my love |
02 | Sharon Redd | Can you handle it |
03 | Sharon Redd | Never give you up |
04 | Sharon Redd | Beat the street |
05 | Sharon Redd | Love how you feel |
06 | Sharon Redd | Activate |
07 | Sharon Redd | Save the night |
08 | Sharon Redd | You're a winner |
09 | Sharon Redd | In the name of love |
12 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Een speciale aflevering van In The Mix: De favoriete nummers van Jerry de Ruijter, Deel 3
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | MC Miker G & Deejay Sven | Holiday rap |
02 | Michael Jackson | Don't stop till you get enough |
03 | Colonel Abrams | Trapped |
04 | Alexander O'Neal | Criticize |
05 | Cameo | Word up! |
06 | Sheila E | A love bizarre |
07 | New Clues | Jam on it (acapella) |
08 | Michael Jackson | Billy Jean |
09 | Will Smith | Gettin' jiggy wit it (acapella) |
10 | Eurythmics | Sexcrime (1984) |
11 | Freeez | I.O.U. |
12 | Mel & Kim | Showing out (get fresh at the weekend) |
13 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 19 september 2009
00:00-01:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Human League | Love action (Brooks red line vocal mix) |
02 | Human League | Don't You Want Me (Majik J booty vocal mix) |
03 | Freddy Mercury | Living on my own |
04 | Kraftwerk | Radio-activity |
05 | ABC | Never more then now (Kraushaar mix) |
06 | Raul Orellana | The real wild house |
07 | Yello | Tied up in red |
08 | Snap! | Rhythm is a dancer |
09 | Pet Shop Boys | Twentieth Century |
10 | Kristine W | Feel what you want |
19 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Een speciale aflevering van In The Mix: De favoriete nummers van Jerry de Ruijter, Deel 4
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Frankie goes to Hollywood | Relax (12" & 7" edit) |
02 | Paul Hardcastle | 19 |
03 | The Flirts | Passion |
04 | Michael Jackson | Wanna be startin' something |
05 | Chaka Khan | I feel for you |
06 | Hithouse | Jack to the sound of the underground |
07 | Farley "Jackmaster" Funk | Love can't turn around |
08 | Snap! | Rhythm is a dancer |
09 | Kristine W | Feel what you want |
20 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 26 september 2009
00:00-01:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Who stole it |
02 | Prince & the New Power Generation | Cream |
03 | Adeva | It should have been me |
04 | Dee-Lite | Good beat |
05 | Eric B. & Rakim | No omega |
06 | Patrick Cowley | Tech-no-logical world |
07 | Rick James | Glow |
08 | Madonna | Rescue me |
09 | Gerald Aston | Activated |
10 | Seal | Killer |
11 | Hithouse | Jack to the sound of the underground (acid mix) |
26 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 3 oktober 2009
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Felix | Relax your body |
02 | KLF | What time is love? |
03 | ? | Papadapapayah (acapella) |
04 | Jamiroquai | Space cowboy |
05 | Koto | Dragon's legend |
06 | Hustlers Convention | Just can't give it up (acapella) |
07 | My Mine | Hypnotic tango |
08 | K.W.S. | Please don't go |
09 | MC Hammer | Dancin' machine |
10 | Shawn Christopher | Don't lose the magic |
11 | Frankie Smith | Double Dutch bus |
12 | Maria Vidal | Body rock |
27 januari 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 10 oktober 2009
00:00-01:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Peter Brown | (Love is just) The game |
02 | Lisa Lisa & The Cult Jam | Just git it together |
03 | Farley "Jackmaster" Funk | Love can't turn around |
04 | Lidell Townsell | Nu Nu |
05 | K-Klass | Rhythm is a mystery |
06 | Liz Torres | If U keep it up |
07 | Donna Summer | Queen for a day |
08 | Technotronic Feat. Ya Kid K | Rockin' over the beat |
09 | Cappella | Everybody |
10 | Lisa Lisa & the Cult Jam | Let the beat hit em (5 minute house mix) |
11 | Gino Soccio | Remember |
12 | Warren Clarke Feat. Shena | Lifting |
13 april 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
23:00-24:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Boris Dlugosch Feat. Roisin Murphy | Never enough |
02 | ? | It's alright (acapella) |
03 | Delerium Feat. Sarah McLaghlan | Silence (acapella) |
04 | ? | Got to keep on pumping it up (acapella) |
05 | Brad Carter | Morning always comes too soon |
06 | Powno | Music power |
07 | Shannon | Give me tonight (acapella) |
08 | Kylie Minogue | Can't get you out of my head |
09 | 49-ers | Move your feet (acapella) |
10 | Kristine W | Feel what you want |
11 | Kurtis Mantronik presents Chamonix | How did you know (77 strings) |
12 | Loleatta Holloway | Love sensation (acapella) |
13 | Danni Minogue | You won't forget |
14 | Sophie Ellis Bextor | Take me home |
15 | Studio B | I see girls |
16 | The S.O.S. Band | Borrowed love (acapella) |
17 | Praful | Inspiracio |
18 | Lucy Pearl | Don't mess with my man |
14 april 2013
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van ?
00:00-01:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Eternal | Stay |
02 | Cathy Dennis | Touch Me |
03 | Erasure | Sometimes |
04 | Executive | Executive Dance |
05 | Cathy Dennis | Just Another Dream |
06 | Sandra | Everlasting Love |
07 | Princess | I'll Keep On Loving You |
08 | Bohannon | Let's Start The Dance Again (Part3 by Francois Kevorkian) |
09 | CeCe Peniston | We Got A Love Thang (Maurice's 12") |