In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2012: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[In The Mix]] ([[Radio Veronica]]) draailijsten van 2012 / Playlist 2012 | [[In The Mix]] ([[Radio Veronica]]) draailijsten van 2012 / Playlist 2012 | ||
===1 januari 2012=== | |||
00.00-01.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Dit is een herhaling van de Classics Mix | |||
Deze aflevering is [https://www.mixesdb.com/w/1985-11-23_-_Ben_Liebrand_-_In_The_Mix_(Classics_Mix) HIER] te beluisteren. | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Hot R.S. || Slow Blow (Sound Effect) | |||
|- | |||
|02|| Gene Page || Close Encounters (Spraak Effect) | |||
|- | |||
|03|| Love Deluxe || Here Comes That Sound (Drum intro Sample) | |||
|- | |||
|04|| M || Popmuzik | |||
|- | |||
|05|| Fern Kinney||Groove Me | |||
|- | |||
|06|| Sugarhill Gang || Rapper's Delight | |||
|- | |||
|07|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|08|| Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|09|| Instant Funk || Got My Mind Made Up | |||
|- | |||
|10|| Trussel || Love Injection | |||
|- | |||
|11|| Kool & the Gang || Ladies Night | |||
|- | |||
|12|| McFadden & Whitehead || Ain't No Stopping Us Now | |||
|- | |||
|13|| Jocko || Rhythm Talk | |||
|- | |||
|14|| T-Connection || At Midnight | |||
|- | |||
|15|| Shalamar || Second Time Around | |||
|- | |||
|16|| Crown Heights Affair || You Gave Me Love | |||
|- | |||
|17|| Al Hudson & The Partners || You Can Do It | |||
|- | |||
|18|| The Whispers || And The Beat Goes On | |||
|- | |||
|19|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|20|| Gene Chandler || Get Down | |||
|- | |||
|21|| Billy Ocean || Are You Ready | |||
|- | |||
|22|| The Jacksons || Shake Your Body Down | |||
|- | |||
|23|| Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|24|| Sister Sledge || He's The Greatest Dancer | |||
|- | |||
|25|| Sister Sledge || We Are Family | |||
|- | |||
|26|| Chic || Le Freak | |||
|- | |||
|27|| Karen Young || Hot Shot | |||
|- | |||
|28|| Santa Esmeralda || Don't Let Me Be Misunderstood | |||
|- | |||
|29|| Frantique || Strut Your Funky Stuff | |||
|- | |||
|30|| Michael Zager Band || Let's All Chant | |||
|- | |||
|31|| Poussez! || Come On And Do It ([[Ben Liebrand]] Remix) | |||
|- | |||
|32|| Antonia Rodriquez || La Bamba | |||
|- | |||
|33|| G.Q. || Disco Nights (Rock-Freak) | |||
|- | |||
|34|| Herbie Hancock || Tell Everybody | |||
|- | |||
|35|| Gino Soccio || Dancer | |||
|- | |||
|36|| Donna Summer || Bad Girls | |||
|- | |||
|37|| Lipps Inc. || Funky Town | |||
|- | |||
|38|| Dan Hartman || Relight My Fire | |||
|- | |||
|39|| Ashford & Simpson || Found A Cure | |||
|- | |||
|40|| Sergio Mendez Brasil '88 || I'll Tell You | |||
|- | |||
|41|| Narada Michael Walden || Tonight I'm Alright | |||
|- | |||
|42|| Gary's Gang || Showtime | |||
|- | |||
|43|| Baby 'O || In The Forest | |||
|- | |||
|44|| The Jacksons || Can You Feel It | |||
|- | |||
|45|| Anita Ward || Ring My Bell | |||
|- | |||
|46|| Sparks || Beat The Clock | |||
|- | |||
|47|| Gary's Gang || Keep On Dancin' | |||
|- | |||
|48|| The Manhattan Transfer || Twilight Zone | |||
|- | |||
|49|| Georgio Moroder || Chase | |||
|- | |||
|50|| Donna Summer || I Feel Love | |||
|- | |||
|51|| Telex || Moskow Diskow | |||
|- | |||
|52|| Harry Thumann || Underwater | |||
|- | |||
|53|| Earth, Wind & Fire || Boogie Wonderland | |||
|- | |||
|54|| Night Life || Love Is In You | |||
|- | |||
|55|| Poussez! || Never Gonna Say Goodbye | |||
|- | |||
|56|| The Jacksons || Walk Right Now | |||
|- | |||
|57|| Kat Mandu || The Break | |||
|- | |||
|58|| Helicopter Landing||Sound Effect | |||
|- | |||
|59|| Destination || The Party's Over Now | |||
|} | |||
02.00-03.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||CeCe Peniston ||Keep On Walking | |||
|- | |||
|02||Mass Order || Lift Every Voice | |||
|- | |||
|03||Jomanda ||Got A Love For You | |||
|- | |||
|04||Raww ||Don't You Try It | |||
|- | |||
|05||Lil Louis || Club Lonely | |||
|- | |||
|06||George Michael || Star People (Forthright Club Mix) | |||
|- | |||
|07||Michelle Weeks || The Light | |||
|- | |||
|08||The Goodmen || Give It Up | |||
|- | |||
|09||Opus || It's A fine Day | |||
|- | |||
|10||South Street Players || Who Keeps Changing Your Mind | |||
|} | |||
03.00-04.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Dit is een herhaling van de Classics Mix | |||
Deze aflevering is [https://www.mixesdb.com/w/1985-11-23_-_Ben_Liebrand_-_In_The_Mix_(Classics_Mix) HIER] te beluisteren. | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Hot R.S. || Slow Blow (Sound Effect) | |||
|- | |||
|02|| Gene Page || Close Encounters (Spraak Effect) | |||
|- | |||
|03|| Love Deluxe || Here Comes That Sound (Drum intro Sample) | |||
|- | |||
|04|| M || Popmuzik | |||
|- | |||
|05|| Fern Kinney||Groove Me | |||
|- | |||
|06|| Sugarhill Gang || Rapper's Delight | |||
|- | |||
|07|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|08|| Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|09|| Instant Funk || Got My Mind Made Up | |||
|- | |||
|10|| Trussel || Love Injection | |||
|- | |||
|11|| Kool & the Gang || Ladies Night | |||
|- | |||
|12|| McFadden & Whitehead || Ain't No Stopping Us Now | |||
|- | |||
|13|| Jocko || Rhythm Talk | |||
|- | |||
|14|| T-Connection || At Midnight | |||
|- | |||
|15|| Shalamar || Second Time Around | |||
|- | |||
|16|| Crown Heights Affair || You Gave Me Love | |||
|- | |||
|17|| Al Hudson & The Partners || You Can Do It | |||
|- | |||
|18|| The Whispers || And The Beat Goes On | |||
|- | |||
|19|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|20|| Gene Chandler || Get Down | |||
|- | |||
|21|| Billy Ocean || Are You Ready | |||
|- | |||
|22|| The Jacksons || Shake Your Body Down | |||
|- | |||
|23|| Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|24|| Sister Sledge || He's The Greatest Dancer | |||
|- | |||
|25|| Sister Sledge || We Are Family | |||
|- | |||
|26|| Chic || Le Freak | |||
|- | |||
|27|| Karen Young || Hot Shot | |||
|- | |||
|28|| Santa Esmeralda || Don't Let Me Be Misunderstood | |||
|- | |||
|29|| Frantique || Strut Your Funky Stuff | |||
|- | |||
|30|| Michael Zager Band || Let's All Chant | |||
|- | |||
|31|| Poussez! || Come On And Do It ([[Ben Liebrand]] Remix) | |||
|- | |||
|32|| Antonia Rodriquez || La Bamba | |||
|- | |||
|33|| G.Q. || Disco Nights (Rock-Freak) | |||
|- | |||
|34|| Herbie Hancock || Tell Everybody | |||
|- | |||
|35|| Gino Soccio || Dancer | |||
|- | |||
|36|| Donna Summer || Bad Girls | |||
|- | |||
|37|| Lipps Inc. || Funky Town | |||
|- | |||
|38|| Dan Hartman || Relight My Fire | |||
|- | |||
|39|| Ashford & Simpson || Found A Cure | |||
|- | |||
|40|| Sergio Mendez Brasil '88 || I'll Tell You | |||
|- | |||
|41|| Narada Michael Walden || Tonight I'm Alright | |||
|- | |||
|42|| Gary's Gang || Showtime | |||
|- | |||
|43|| Baby 'O || In The Forest | |||
|- | |||
|44|| The Jacksons || Can You Feel It | |||
|- | |||
|45|| Anita Ward || Ring My Bell | |||
|- | |||
|46|| Sparks || Beat The Clock | |||
|- | |||
|47|| Gary's Gang || Keep On Dancin' | |||
|- | |||
|48|| The Manhattan Transfer || Twilight Zone | |||
|- | |||
|49|| Georgio Moroder || Chase | |||
|- | |||
|50|| Donna Summer || I Feel Love | |||
|- | |||
|51|| Telex || Moskow Diskow | |||
|- | |||
|52|| Harry Thumann || Underwater | |||
|- | |||
|53|| Earth, Wind & Fire || Boogie Wonderland | |||
|- | |||
|54|| Night Life || Love Is In You | |||
|- | |||
|55|| Poussez! || Never Gonna Say Goodbye | |||
|- | |||
|56|| The Jacksons || Walk Right Now | |||
|- | |||
|57|| Kat Mandu || The Break | |||
|- | |||
|58|| Helicopter Landing||Sound Effect | |||
|- | |||
|59|| Destination || The Party's Over Now | |||
|} | |||
===19 mei 2012=== | ===19 mei 2012=== |
Versie van 15 jul 2020 17:56
In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2012 / Playlist 2012
1 januari 2012
00.00-01.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een herhaling van de Classics Mix
Deze aflevering is HIER te beluisteren.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hot R.S. | Slow Blow (Sound Effect) |
02 | Gene Page | Close Encounters (Spraak Effect) |
03 | Love Deluxe | Here Comes That Sound (Drum intro Sample) |
04 | M | Popmuzik |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Sugarhill Gang | Rapper's Delight |
07 | Chic | Good Times |
08 | Kurtis Blow | The Breaks |
09 | Instant Funk | Got My Mind Made Up |
10 | Trussel | Love Injection |
11 | Kool & the Gang | Ladies Night |
12 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stopping Us Now |
13 | Jocko | Rhythm Talk |
14 | T-Connection | At Midnight |
15 | Shalamar | Second Time Around |
16 | Crown Heights Affair | You Gave Me Love |
17 | Al Hudson & The Partners | You Can Do It |
18 | The Whispers | And The Beat Goes On |
19 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
20 | Gene Chandler | Get Down |
21 | Billy Ocean | Are You Ready |
22 | The Jacksons | Shake Your Body Down |
23 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
24 | Sister Sledge | He's The Greatest Dancer |
25 | Sister Sledge | We Are Family |
26 | Chic | Le Freak |
27 | Karen Young | Hot Shot |
28 | Santa Esmeralda | Don't Let Me Be Misunderstood |
29 | Frantique | Strut Your Funky Stuff |
30 | Michael Zager Band | Let's All Chant |
31 | Poussez! | Come On And Do It (Ben Liebrand Remix) |
32 | Antonia Rodriquez | La Bamba |
33 | G.Q. | Disco Nights (Rock-Freak) |
34 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
35 | Gino Soccio | Dancer |
36 | Donna Summer | Bad Girls |
37 | Lipps Inc. | Funky Town |
38 | Dan Hartman | Relight My Fire |
39 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
40 | Sergio Mendez Brasil '88 | I'll Tell You |
41 | Narada Michael Walden | Tonight I'm Alright |
42 | Gary's Gang | Showtime |
43 | Baby 'O | In The Forest |
44 | The Jacksons | Can You Feel It |
45 | Anita Ward | Ring My Bell |
46 | Sparks | Beat The Clock |
47 | Gary's Gang | Keep On Dancin' |
48 | The Manhattan Transfer | Twilight Zone |
49 | Georgio Moroder | Chase |
50 | Donna Summer | I Feel Love |
51 | Telex | Moskow Diskow |
52 | Harry Thumann | Underwater |
53 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland |
54 | Night Life | Love Is In You |
55 | Poussez! | Never Gonna Say Goodbye |
56 | The Jacksons | Walk Right Now |
57 | Kat Mandu | The Break |
58 | Helicopter Landing | Sound Effect |
59 | Destination | The Party's Over Now |
02.00-03.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | CeCe Peniston | Keep On Walking |
02 | Mass Order | Lift Every Voice |
03 | Jomanda | Got A Love For You |
04 | Raww | Don't You Try It |
05 | Lil Louis | Club Lonely |
06 | George Michael | Star People (Forthright Club Mix) |
07 | Michelle Weeks | The Light |
08 | The Goodmen | Give It Up |
09 | Opus | It's A fine Day |
10 | South Street Players | Who Keeps Changing Your Mind |
03.00-04.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een herhaling van de Classics Mix
Deze aflevering is HIER te beluisteren.
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Hot R.S. | Slow Blow (Sound Effect) |
02 | Gene Page | Close Encounters (Spraak Effect) |
03 | Love Deluxe | Here Comes That Sound (Drum intro Sample) |
04 | M | Popmuzik |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Sugarhill Gang | Rapper's Delight |
07 | Chic | Good Times |
08 | Kurtis Blow | The Breaks |
09 | Instant Funk | Got My Mind Made Up |
10 | Trussel | Love Injection |
11 | Kool & the Gang | Ladies Night |
12 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stopping Us Now |
13 | Jocko | Rhythm Talk |
14 | T-Connection | At Midnight |
15 | Shalamar | Second Time Around |
16 | Crown Heights Affair | You Gave Me Love |
17 | Al Hudson & The Partners | You Can Do It |
18 | The Whispers | And The Beat Goes On |
19 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
20 | Gene Chandler | Get Down |
21 | Billy Ocean | Are You Ready |
22 | The Jacksons | Shake Your Body Down |
23 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
24 | Sister Sledge | He's The Greatest Dancer |
25 | Sister Sledge | We Are Family |
26 | Chic | Le Freak |
27 | Karen Young | Hot Shot |
28 | Santa Esmeralda | Don't Let Me Be Misunderstood |
29 | Frantique | Strut Your Funky Stuff |
30 | Michael Zager Band | Let's All Chant |
31 | Poussez! | Come On And Do It (Ben Liebrand Remix) |
32 | Antonia Rodriquez | La Bamba |
33 | G.Q. | Disco Nights (Rock-Freak) |
34 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
35 | Gino Soccio | Dancer |
36 | Donna Summer | Bad Girls |
37 | Lipps Inc. | Funky Town |
38 | Dan Hartman | Relight My Fire |
39 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
40 | Sergio Mendez Brasil '88 | I'll Tell You |
41 | Narada Michael Walden | Tonight I'm Alright |
42 | Gary's Gang | Showtime |
43 | Baby 'O | In The Forest |
44 | The Jacksons | Can You Feel It |
45 | Anita Ward | Ring My Bell |
46 | Sparks | Beat The Clock |
47 | Gary's Gang | Keep On Dancin' |
48 | The Manhattan Transfer | Twilight Zone |
49 | Georgio Moroder | Chase |
50 | Donna Summer | I Feel Love |
51 | Telex | Moskow Diskow |
52 | Harry Thumann | Underwater |
53 | Earth, Wind & Fire | Boogie Wonderland |
54 | Night Life | Love Is In You |
55 | Poussez! | Never Gonna Say Goodbye |
56 | The Jacksons | Walk Right Now |
57 | Kat Mandu | The Break |
58 | Helicopter Landing | Sound Effect |
59 | Destination | The Party's Over Now |
19 mei 2012
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale Donna Summer (11 december 1948 - 17 mei 2012) Tribute Mix
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Donna Summer | Love To Love You Baby |
02 | Donna Summer | Hot Suff |
03 | Donna Summer | Bad Girls |
04 | Donna Summer | Down Deep Inside |
05 | Donna Summer | Queen For A Day |
06 | Donna Summer | Last Dance |
07 | Donna Summer | Now I Need You |
08 | Donna Summer | I Feel Love |
09 | Donna Summer | Our Love |
10 | Donna Summer | On The Radio |
11 | Donna Summer | I Love You |
12 | Donna Summer | Rumour Has It |
13 | Donna Summer & Barbara Streisand | No More Tears (Enough Is Enough) |
14 | Donna Summer | MacArthur Park |
15 | Donna Summer | Sunset People |
16 | Donna Summer | State Of Independence |
22 december 2012
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale In The Mix aflevering met de favoriete tracks van Jerry de Ruijter deel 1
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Phil Collins | In the air tonight (Ben Liebrand Remix) |
02 | Tears for Fears | Shout |
03 | Grace Jones | Slave to the rhythm |
04 | Sly Fox | Let's go all the way |
05 | Eric B & Rakim | Paid in full |
06 | Whistle | Just buggin' |
07 | Nu Shooz | I can't wait (Peter Slaghuis Remix) |
08 | Neneh Cherry | Buffalo stance |
09 | Timex Social Club | Rumors |
10 | Lionel Richie | All night long |
23 december 2012
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 29 augustus 2009
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Klein & MBO | Dirty Talk |
02 | RAF | We Gonna Get |
03 | Ashford & Simpson | Stay Free |
04 | Deniece Williams | I've Got The Next Dance |
05 | Narada Michael Walden | The Real Thang |
06 | Gat Decor | Passion |
07 | Guru Josh | Infinity |
08 | Change | Angel In My Pocket |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Rob 'N' Raz | Clubhopping |
11 | Original | I Love You Baby |
29 december 2012
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale In The Mix aflevering met de favoriete tracks van Jerry de Ruijter deel 2
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bomb The Bass | Beat Dis |
02 | Madonna | Into The Groove |
03 | Shannon | Let The Music Play |
04 | Harold Faltermeyer | Axel F |
05 | Fun Fun | Happy Station (Scratch Version) |
06 | Moses | We Just |
07 | Pet Shop Boys | Oppertunities |
08 | Pet Shop Boys | Paninaro |
09 | Pet Shop Boys | Suburbia |
10 | Time Bandits | I Won't Steel Away |
11 | Lipps Inc. | Funky Town |
30 december 2012
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 5 september 2009
Dit is een speciale Sharon Redd megamix aflevering
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sharon Redd | You got my love |
02 | Sharon Redd | Can you handle it |
03 | Sharon Redd | Never give you up |
04 | Sharon Redd | Beat the street |
05 | Sharon Redd | Love how you feel |
06 | Sharon Redd | Activate |
07 | Sharon Redd | Save the night |
08 | Sharon Redd | You're a winner |
09 | Sharon Redd | In the name of love |