In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2010: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 127: | Regel 127: | ||
|} | |} | ||
===5 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is een herhaling van 24 augustus 2008 | |||
00.00-01.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Sueño Latino || Sueño Latino (1991 Remix) | |||
|- | |||
|02|| Starlight || Numero Uno | |||
|- | |||
|03|| Xpansions || Elevation | |||
|- | |||
|04|| DJ's Rule || Work That Sucker | |||
|- | |||
|05|| Zyon || No Fate | |||
|- | |||
|06|| The Black & White Brothers || Put Your Hands Up | |||
|- | |||
|07|| The Ones || Flawless | |||
|- | |||
|08||A.T.F.C. Presents OnePhatDeeva Feat. Lisa Millet || Bad Habit | |||
|- | |||
|09|| Boris Dlugosh || Never Enough | |||
|- | |||
|10|| Spiller || Groovejet (If This Ain't Love) | |||
|} | |||
===11 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is een herhaling van 18 juli 2009 | |||
The Definitive Michael Jackson Mega Mix (Final version) | |||
23.00-24.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Michael Jackson || Will You Be There | |||
|- | |||
|02||Michael Jackson || The Lady in My Life | |||
|- | |||
|03||Michael Jackson || Heal The World | |||
|- | |||
|04||Michael Jackson || Give In To Me | |||
|- | |||
|05||Michael Jackson || Come Together | |||
|- | |||
|06||Michael Jackson || They Don't Care About Us | |||
|- | |||
|07||Michael Jackson || Human Nature | |||
|- | |||
|08||Jackson 5 || ABC | |||
|- | |||
|09||Jackson 5 || I Want You Back | |||
|- | |||
|10||Michael Jackson || Money | |||
|- | |||
|11||Michael Jackson || Speed Demon | |||
|- | |||
|12||Michael Jackson || This Time Around | |||
|- | |||
|13||Michael Jackson || Who Is It | |||
|- | |||
|14||Michael Jackson & Janet Jackson || Scream | |||
|- | |||
|15||Michael Jackson || Remember The Time | |||
|- | |||
|16||Michael Jackson || Can't Let Her Get Away | |||
|- | |||
|17||Michael Jackson || Why You Wanna Trip On Me | |||
|- | |||
|18||Michael Jackson || Baby Be Mine | |||
|- | |||
|19||Michael Jackson || Tabloid Junkie | |||
|- | |||
|20||Michael Jackson || In The Closet | |||
|- | |||
|21||Michael Jackson || Dangerous | |||
|- | |||
|22||Michael Jackson || Will You Be There | |||
|- | |||
|23||The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|24||The Jackson 5 || Dancing Machine | |||
|- | |||
|25||Michael Jackson || Rock With You | |||
|- | |||
|26||Michael Jackson || Bad | |||
|- | |||
|27||Michael Jackson || Stranger In Moscow (acapella) | |||
|- | |||
|28||Michael Jackson || Black Or White | |||
|- | |||
|29||Michael Jackson || Jam | |||
|- | |||
|30||The Jacksons || Shake Your Body (Down To The Ground) | |||
|- | |||
|31||Michael Jackson || Blood On The Dancefloor (Beatbox) | |||
|- | |||
|32||Michael Jackson || Billy Jean | |||
|- | |||
|33||Michael Jackson || Thriller | |||
|- | |||
|34||Michael Jackson || Off The Wall | |||
|- | |||
|35||Michael Jackson || HIStory ( (The Ummah Main Acapella) | |||
|- | |||
|36||Michael Jackson || Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) (Groove) | |||
|- | |||
|37||Michael Jackson || Earth Song | |||
|- | |||
|38||Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|39||Michael Jackson || You Are Not Alone | |||
|- | |||
|40||Michael Jackson || Wanna Be Startin' Something | |||
|- | |||
|41||The Jacksons || Can You Feel It | |||
|- | |||
|42||Michael Jackson || Billy Jean (Acapella) | |||
|- | |||
|43||The Jacksons || Walk Right Now | |||
|- | |||
|44||Michael Jackson || Beat It | |||
|- | |||
|45||Michael Jackson || Stranger In Moscow | |||
|} | |||
Hier stopt de uitzending; het onderstaande nummer maakt nog deel uit van deze mix: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|46||Michael Jackson || Beat It (van Halen Guitar Solo) | |||
|} | |||
===12 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is een herhaling van 31 augustus 2008 | |||
00.00-01.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|} | |||
===18 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
23.00-24.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| TLC || Ain't 2 Proud 2 Beg | |||
|- | |||
|02|| Frankie Knuckles || The Whistle Song | |||
|- | |||
|03|| CeCe Peniston || We Got A Love Thang | |||
|- | |||
|04|| Sueño Latino|| Sueño Latino | |||
|- | |||
|05|| Robin S || Luv 4 Luv | |||
|- | |||
|06|| Crystal Waters || 100% Pure Love | |||
|- | |||
|07|| Crystal Waters || Gypsy Woman (She's Homeless) | |||
|- | |||
|08|| Afrika Bambaataa || Just Get Up And Dance | |||
|- | |||
|09|| Robin S || Show Me Love | |||
|- | |||
|10|| S-Express || Theme From S-Express | |||
|- | |||
|11|| R.F.T.R. || Extrasyn | |||
|- | |||
|12|| 2 In A Room || Wiggle It | |||
|} | |||
===19 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is een herhaling van 21 januari 2007 | |||
00.00-01.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Maxi Priest || Close To You (Phil Chill's Rap Sensation) | |||
|- | |||
|02|| Digital Underground || The Humpty Dance | |||
|- | |||
|03|| Mantronix || Got To Have Your Love | |||
|- | |||
|04|| Karyn White || The Way You Love Me | |||
|- | |||
|05|| James Brown || Sex Machine | |||
|- | |||
|06|| Pebbles || Love/Hate | |||
|- | |||
|07|| Cheryl Lynn || Encore | |||
|- | |||
|08|| Alexander O'Neal || Fake ’88 (House Mix) | |||
|- | |||
|09|| Body || Middle Of The Night | |||
|- | |||
|10|| Donna Allen || Can We Talk | |||
|- | |||
|11|| Suzy Q || Get On Up And Do It Again | |||
|} | |||
===25 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
23.00-24.00 uur: | |||
Geen uitzendgegevens bekend | |||
===26 december 2010=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is een herhaling van 18 februari 2007 | |||
00.00-01.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Black Box || Strike It Up | |||
|- | |||
|02|| Janet Jackson || Miss You Much | |||
|- | |||
|03|| Pink Rhythm Feat. John Rocca || Can't Get Enough Of Your Love | |||
|- | |||
|04|| Nomad || Just A Groove | |||
|- | |||
|05|| Lisa Stansfield || This Is The Right Time (Shep Pettibone Remix) | |||
|- | |||
|06|| The Jacksons || Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) | |||
|- | |||
|07|| Deee-Lite || Groove Is In The Heart | |||
|- | |||
|08|| Double Dee Feat. Dany || Found Love | |||
|- | |||
|09|| Womack & Womack || Teardrops | |||
|} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 23 jul 2020 21:23
In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2010 / Playlist 2010
30 oktober 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
00.00-01.00 uur:
Deze aflevering is t.g.v. technische problemen bij Radio Veronica niet goed uitgezonden!
De aflevering wordt op 6 november 2010 alsnog helemaal uitgezonden.
31 oktober 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 3 februari 2008
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Oliver Cheatham | Get Down Saturday Night (Remix) |
02 | Alexander O'Neal | Criticize (Remix) |
03 | 2 In A Room | Do What You Want |
04 | 2 Men A Drum Machine And A Trumpet | Tired Of Getting Pushed Around |
05 | Total Touch | Touch Me There (acapella) |
06 | 2 In A Room | Wiggle It |
07 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
08 | A.T.F.C. Presents OnePhatDeeva Feat. Lisa Millet | Bad Habit |
09 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
10 | The Ones | Flawless |
11 | The Bucketheads | The Bomb |
12 | Beyoncé Feat. Jay-Z | Crazy In Love (Oh Oh's) |
6 november 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de aflevering zoals die uitgezonden had moeten worden op 30 oktober 2010
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tim Heijst | Salsoul Groove |
02 | Axwell | Feel The Vibe |
03 | Bizarre Inc. | Raise Me |
04 | FPI Project | Going Back To My Roots |
05 | Doop | Doop (Urge 2 Merge) |
06 | Deep Zone | It's Gonna Be Alright |
07 | Junior Jack | My Feeling |
08 | Snap! | When you're Near |
09 | Yello | Tiger |
10 | Kellee | My Love |
11 | Madonna | Let It Will Be |
12 | Culture Beat | Adelante |
7 november 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 2 maart 2008
Dit is een speciale 2 Brothers On The 4th Floor aflevering
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 Brothers On The 4th Floor | 4th Floor (Techno Dub) |
02 | 2 Brothers On The 4th Floor | Can't Help Myself (Acapella) |
03 | 2 Brothers On The 4th Floor | Can't Help Myself (Techno Touch) |
04 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up |
05 | 2 Brothers On The 4th Floor | Never Alone (Extended Mix) |
06 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fly (Extended Version) |
07 | 2 Brothers On The 4th Floor | Wonderfull Feeling (Extended Version) |
08 | 2 Brothers On The 4th Floor | Dreams (Will Come Alive) (Lick Mix) |
09 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up (Acapella Part 1) |
10 | 2 Brothers On The 4th Floor | Real-x |
11 | 2 Brothers On The 4th Floor | There's a Key (Dance Therapy Remix) |
12 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up (Acapella Part 2) |
13 | 2 Brothers On The 4th Floor | Come Take My Hand (Cooly's Jungle Mix) |
14 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love |
15 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fairytales |
16 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love (Mastermindz Freaky R&B Mix) |
5 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 24 augustus 2008
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino (1991 Remix) |
02 | Starlight | Numero Uno |
03 | Xpansions | Elevation |
04 | DJ's Rule | Work That Sucker |
05 | Zyon | No Fate |
06 | The Black & White Brothers | Put Your Hands Up |
07 | The Ones | Flawless |
08 | A.T.F.C. Presents OnePhatDeeva Feat. Lisa Millet | Bad Habit |
09 | Boris Dlugosh | Never Enough |
10 | Spiller | Groovejet (If This Ain't Love) |
11 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 18 juli 2009
The Definitive Michael Jackson Mega Mix (Final version)
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Michael Jackson | Will You Be There |
02 | Michael Jackson | The Lady in My Life |
03 | Michael Jackson | Heal The World |
04 | Michael Jackson | Give In To Me |
05 | Michael Jackson | Come Together |
06 | Michael Jackson | They Don't Care About Us |
07 | Michael Jackson | Human Nature |
08 | Jackson 5 | ABC |
09 | Jackson 5 | I Want You Back |
10 | Michael Jackson | Money |
11 | Michael Jackson | Speed Demon |
12 | Michael Jackson | This Time Around |
13 | Michael Jackson | Who Is It |
14 | Michael Jackson & Janet Jackson | Scream |
15 | Michael Jackson | Remember The Time |
16 | Michael Jackson | Can't Let Her Get Away |
17 | Michael Jackson | Why You Wanna Trip On Me |
18 | Michael Jackson | Baby Be Mine |
19 | Michael Jackson | Tabloid Junkie |
20 | Michael Jackson | In The Closet |
21 | Michael Jackson | Dangerous |
22 | Michael Jackson | Will You Be There |
23 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
24 | The Jackson 5 | Dancing Machine |
25 | Michael Jackson | Rock With You |
26 | Michael Jackson | Bad |
27 | Michael Jackson | Stranger In Moscow (acapella) |
28 | Michael Jackson | Black Or White |
29 | Michael Jackson | Jam |
30 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
31 | Michael Jackson | Blood On The Dancefloor (Beatbox) |
32 | Michael Jackson | Billy Jean |
33 | Michael Jackson | Thriller |
34 | Michael Jackson | Off The Wall |
35 | Michael Jackson | HIStory ( (The Ummah Main Acapella) |
36 | Michael Jackson | Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) (Groove) |
37 | Michael Jackson | Earth Song |
38 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
39 | Michael Jackson | You Are Not Alone |
40 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something |
41 | The Jacksons | Can You Feel It |
42 | Michael Jackson | Billy Jean (Acapella) |
43 | The Jacksons | Walk Right Now |
44 | Michael Jackson | Beat It |
45 | Michael Jackson | Stranger In Moscow |
Hier stopt de uitzending; het onderstaande nummer maakt nog deel uit van deze mix:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
46 | Michael Jackson | Beat It (van Halen Guitar Solo) |
12 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 31 augustus 2008
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|
18 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | TLC | Ain't 2 Proud 2 Beg |
02 | Frankie Knuckles | The Whistle Song |
03 | CeCe Peniston | We Got A Love Thang |
04 | Sueño Latino | Sueño Latino |
05 | Robin S | Luv 4 Luv |
06 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
07 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
08 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
09 | Robin S | Show Me Love |
10 | S-Express | Theme From S-Express |
11 | R.F.T.R. | Extrasyn |
12 | 2 In A Room | Wiggle It |
19 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 21 januari 2007
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Maxi Priest | Close To You (Phil Chill's Rap Sensation) |
02 | Digital Underground | The Humpty Dance |
03 | Mantronix | Got To Have Your Love |
04 | Karyn White | The Way You Love Me |
05 | James Brown | Sex Machine |
06 | Pebbles | Love/Hate |
07 | Cheryl Lynn | Encore |
08 | Alexander O'Neal | Fake ’88 (House Mix) |
09 | Body | Middle Of The Night |
10 | Donna Allen | Can We Talk |
11 | Suzy Q | Get On Up And Do It Again |
25 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
23.00-24.00 uur:
Geen uitzendgegevens bekend
26 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 18 februari 2007
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box | Strike It Up |
02 | Janet Jackson | Miss You Much |
03 | Pink Rhythm Feat. John Rocca | Can't Get Enough Of Your Love |
04 | Nomad | Just A Groove |
05 | Lisa Stansfield | This Is The Right Time (Shep Pettibone Remix) |
06 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) |
07 | Deee-Lite | Groove Is In The Heart |
08 | Double Dee Feat. Dany | Found Love |
09 | Womack & Womack | Teardrops |