In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 436: | Regel 436: | ||
Geen uitzending van [[In The Mix]], het programma Dance Classics werd gedraaid. | Geen uitzending van [[In The Mix]], het programma Dance Classics werd gedraaid. | ||
|} | |||
===05 februari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19:00-20:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #177, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#29_juli_2006|29 juli 2006]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Wild Cherry || Play That Funky Music | |||
|- | |||
|02|| Mai Tai || History | |||
|- | |||
|03|| Hall & Oattes || I Can't Go For That (No Can Do) | |||
|- | |||
|04|| Odyssey || Going Back To My Roots | |||
|- | |||
|05|| The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|06|| Luther Vandross || Never Too Much | |||
|- | |||
|07|| The Quick || The Rhythm Of The Jungle | |||
|- | |||
|08|| Earth, Wind & Fire || In The Stone | |||
|- | |||
|09|| The Bangles || Walk Like An Egyptian | |||
|- | |||
|10|| Boz Scags || Lowdown | |||
|- | |||
|11|| The Emotions || Best Of My Love | |||
|- | |||
|12|| Martin Circus|| Disco Circus | |||
|- | |||
|13|| Hugh Masakela || Don't Go Lose It Baby | |||
|- | |||
|14|| Peter Brown || They Only Come Out At Night | |||
|- | |||
|15|| Cheryl Lynn || Shake It Up Tonight | |||
|- | |||
|16|| Dan Hartman || Relight My Fire | |||
|- | |||
|17|| The Trammps || Love Epidemic | |||
|} | |||
== Externe link == | == Externe link == |
Versie van 5 feb 2022 20:11
In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2022 / In The Mix (Radio ISLA 106) Playlist 2022
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is wederom de herhaling van Episode: #172, zoals uitgezonden op 3 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rebbie Jackson | Centipede |
02 | Klein & MBO | Dirty Talk |
03 | Leki | Breakin' Out (acapella) |
04 | Midway | Set It Out |
05 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (acapella) |
06 | Moby | Go (Intro Chords) |
07 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (Brothers In Rhythm Mix) |
08 | Chas Jankel | Ai No Corrida |
09 | Level 42 | Running In The Family |
10 | Chicks On Speed | Wordy Rappinghood |
11 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove |
12 | The Reddings | The Awakening (Part 1+2) |
13 | Underdog Project | Summerjam (acapella) |
2 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
7 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is wederom de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
9 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Let op: dit is nogmaals de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
14 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is nogmaals de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
15 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
16 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
21 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is wederom de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
22 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Geen uitzending t.g.v. een crash van het muzieksysteem bij Radio ISLA 106
23 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Geen uitzending t.g.v. een crash van het muzieksysteem bij Radio ISLA 106
28 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
29 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #175, zoals uitgezonden op 1 juli 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Harold Melvin & The Blue Notes | Don't Leave Me This Way |
02 | Crystal Waters | 100% Pure Love (acapella) |
03 | Kikrokos | Life's A Jungle |
04 | Maynard Ferguson | Hollywood |
05 | Gianni Colletti Feat. The Go-Gospel Girls | Gimme Fantasy (acapella) |
06 | Soccer | Come On And Get It On |
07 | Trans-X | Living On Video |
08 | Djuma Sound System | Les Djinns (instrumentaal) |
09 | The Isley Brothers | It's A Disco Night (Rock Don't Stop) |
10 | Harlow | Take Off |
11 | Musique | In The Bush |
12 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
30 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Geen uitzending van In The Mix, het programma Dance Classics werd gedraaid. |}
05 februari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #177, zoals uitgezonden op 29 juli 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
02 | Mai Tai | History |
03 | Hall & Oattes | I Can't Go For That (No Can Do) |
04 | Odyssey | Going Back To My Roots |
05 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
06 | Luther Vandross | Never Too Much |
07 | The Quick | The Rhythm Of The Jungle |
08 | Earth, Wind & Fire | In The Stone |
09 | The Bangles | Walk Like An Egyptian |
10 | Boz Scags | Lowdown |
11 | The Emotions | Best Of My Love |
12 | Martin Circus | Disco Circus |
13 | Hugh Masakela | Don't Go Lose It Baby |
14 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
15 | Cheryl Lynn | Shake It Up Tonight |
16 | Dan Hartman | Relight My Fire |
17 | The Trammps | Love Epidemic |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Isla 106 Ibiza