In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2024 / Playlist 2024 In The Mix van Ben Liebrand wordt uitgezonden op [https://radiohappy.dk Radio Happy] in Denemarken binnen het programma ''Lordagsparty'' van Preben Pedersen op de zaterdagavond! ===6 januari 2024=== Samenstelling: Ben Liebrand 21.00-22.00 uur: Let op: dit is de herhaling van Episode: #113, zoals uitgezonden op In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2005#8_januari...') |
|||
Regel 41: | Regel 41: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #114, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2005#15_januari_2005|15 januari 2005]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Forrest || Rock The Boat (Beats) | |||
|- | |||
|02||Midnight Star Feat. Ecstacy Of Whodini || Don't Rock The Boat (Acapella) | |||
|- | |||
|03||Forrest || Rock The Boat | |||
|- | |||
|04||Queen Samantha || Take A Chance | |||
|- | |||
|05||Kool & The Gang || Straight Ahead | |||
|- | |||
|06||Inner City || Big Fun | |||
|- | |||
|07||Wamdue Project || King Of My Castle (Acapella) | |||
|- | |||
|08||Janet Jackson || Control | |||
|- | |||
|09||Whitney Houston || Love Will Save The Day | |||
|- | |||
|10||Whitney Houston || I'm Every Woman | |||
|- | |||
|11||Kraze || Let's Play House (Club Mix) | |||
|- | |||
|12||Jaki Graham || Ain't Nobody (Love To Infinity Classic Paradise Mix) | |||
|- | |||
|13||Hidden Agenda Feat. Kim Payton || Story Of My Life (Club 69 Philly Soul Mix) | |||
|} | |||
===20 januari 2024=== | ===20 januari 2024=== |
Versie van 14 jan 2024 20:03
In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
In The Mix van Ben Liebrand wordt uitgezonden op Radio Happy in Denemarken binnen het programma Lordagsparty van Preben Pedersen op de zaterdagavond!
6 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #113, zoals uitgezonden op 8 januari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Stargard | Theme Song From "Which Way Is Up" |
02 | Sheena Easton | Can You Swing It |
03 | The S.O.S. Band | The Finest |
04 | Alexander O'Neal | Fake |
05 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
06 | Herb Alpert | Keep Your Eye On Me |
07 | Suzy Q | Get On Up |
08 | Jungle Brothers | Doin' Our Own Thing |
09 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
10 | Roy Ayers Feat. Ubiquity | Running Away |
11 | Sharon Brown | Specialize in Love |
13 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #114, zoals uitgezonden op 15 januari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Forrest | Rock The Boat (Beats) |
02 | Midnight Star Feat. Ecstacy Of Whodini | Don't Rock The Boat (Acapella) |
03 | Forrest | Rock The Boat |
04 | Queen Samantha | Take A Chance |
05 | Kool & The Gang | Straight Ahead |
06 | Inner City | Big Fun |
07 | Wamdue Project | King Of My Castle (Acapella) |
08 | Janet Jackson | Control |
09 | Whitney Houston | Love Will Save The Day |
10 | Whitney Houston | I'm Every Woman |
11 | Kraze | Let's Play House (Club Mix) |
12 | Jaki Graham | Ain't Nobody (Love To Infinity Classic Paradise Mix) |
13 | Hidden Agenda Feat. Kim Payton | Story Of My Life (Club 69 Philly Soul Mix) |
20 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
27 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties