In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (→Externe link) |
k (→13 mei 2023) |
||
Regel 53: | Regel 53: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Episode: #083, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#13_februari_2004|13 februari 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Midnight Star || Operator | |||
|- | |||
|02 ||Raw Silk || Do It To The Music (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||Stone || Time | |||
|- | |||
|04 ||Herbie Hancock || Tell Everybody | |||
|- | |||
|05 || Soulsearcher || Can't Get Enough | |||
|- | |||
|06 ||Michael Jackson || Wanna Be Startin’ Somethin’ | |||
|- | |||
|07 ||Frankie Goes To Hollywood || Relax (acapella) | |||
|- | |||
|08 ||The Michael Zager Band || Let’s All Chant | |||
|- | |||
|09 ||Miami Sound Machine || Conga | |||
|- | |||
|10 ||Divine || Native Love (Step By Step) | |||
|- | |||
|11 ||2 Unlimited || Get Ready For This | |||
|- | |||
|12 ||Moby || Go | |||
|- | |||
|13 ||Baby D || Let Me Be Your Fantasy | |||
|- | |||
|14 ||Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting || Why Don't You Answer | |||
|- | |||
|15 ||Gary’s Gang || Showtime | |||
|- | |||
|16 ||Earth, Wind & Fire || Let’s Groove | |||
|- | |||
|17 ||Sinnamon || I Need You Now (acapella) | |||
|} | |||
===20 mei 2023=== | ===20 mei 2023=== |
Versie van 13 mei 2023 21:37
In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
In The Mix van Ben Liebrand wordt uitgezonden op Radio Happy in Denemarken binnen het programma Lordagsparty van Preben Pedersen op de zaterdagavond!
6 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Dit is de eerste aflevering van In The Mix op Radio Happy!
Episode: #080, dit is een herhaling van In The Mix van 23 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
13 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
20 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt!
27 mei 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties