In The Mix (Radio 10) draailijsten van 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→8 januari 2021) |
||
Regel 20: | Regel 20: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01|| | |01|| Nick Straker Band || A Little Bit Of Jazz | ||
|- | |||
|02||Johnny Kemp || Cover Girl | |||
|- | |||
|03||Klique || I Can't Shake This Feeling | |||
|- | |||
|04||Alexander O' Neal || Critisize (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Shalamar || Take That To The Bank | |||
|- | |||
|06||Hamilton Bohannon || Let's Start The Dance | |||
|} | |} | ||
Versie van 8 jan 2022 22:06
In The Mix op Radio 10 draailijsten van 2022 / Playlist 2022
1 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
22.30-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen In The Mix aflevering | Non-Stop radio op Radio 10 |
8 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
22.30-23.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Nick Straker Band | A Little Bit Of Jazz |
02 | Johnny Kemp | Cover Girl |
03 | Klique | I Can't Shake This Feeling |
04 | Alexander O' Neal | Critisize (Acapella) |
05 | Shalamar | Take That To The Bank |
06 | Hamilton Bohannon | Let's Start The Dance |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio 10