In The Mix (Radio 10) draailijsten van 2019: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 232: | Regel 232: | ||
|11||Robin S || Luv 4 Luv | |11||Robin S || Luv 4 Luv | ||
|- | |- | ||
|12||2 | |12||2 In A Room || Wiggle It | ||
|} | |} | ||
===2 maart 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Speciale 2 Brothers On The 4th Floor aflevering | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||2 Brothers On The 4th Floor||4th Floor (Techno Dub) | |||
|- | |||
|02||2 Brothers On The 4th Floor||Can't Help Myself (Acapella) | |||
|- | |||
|03||2 Brothers On The 4th Floor|| Can't Help Myself (Techno Touch) | |||
|- | |||
|04||2 Brothers On The 4th Floor||Turn Da Music Up | |||
|- | |||
|05||2 Brothers On The 4th Floor||Never Alone (Extended Mix) | |||
|- | |||
|06||2 Brothers On The 4th Floor||Fly (Extended Version) | |||
|- | |||
|07||2 Brothers On The 4th Floor||Wonderfull Feeling (Extended Version) | |||
|- | |||
|08||2 Brothers On The 4th Floor||Dreams (Will Come Alive) (Lick Mix) | |||
|- | |||
|09||2 Brothers On The 4th Floor||Turn Da Music Up (Acapella Part 1) | |||
|- | |||
|10||2 Brothers On The 4th Floor||Real-x | |||
|- | |||
|11||2 Brothers On The 4th Floor||There's a Key (Dance Therapy Remix) | |||
|- | |||
|12||2 Brothers On The 4th Floor||Turn Da Music Up (Acapella Part 2) | |||
|- | |||
|13||2 Brothers On The 4th Floor||Come Take My Hand (Cooly's Jungle Mix) | |||
|- | |||
|14||2 Brothers On The 4th Floor||Mirror of Love | |||
|- | |||
|15||2 Brothers On The 4th Floor||Fairytales | |||
|- | |||
|16||2 Brothers On The 4th Floor||Mirror of Love (Mastermindz Freaky R&B Mix) | |||
|} | |||
===9 maart 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Mel & Kim || Showing Out | |||
|- | |||
|02||Rick & Lisa || When You Gonna | |||
|- | |||
|03||Black Box || Ride On Time | |||
|- | |||
|04||ABC || The Look Of Love (Remix) | |||
|- | |||
|05||Madonna || Nobody Knows Me | |||
|- | |||
|06||Oliver Heldens & Shaun Frank || Shades Of Grey | |||
|- | |||
|07||Rick Astley || Take Me To Your Heart | |||
|- | |||
|08||Crystal Waters || Gypsy Woman | |||
|} | |||
===16 maart 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Beyoncé Feat. Jay-Z || Crazy In Love (acapella) | |||
|- | |||
|02||The O'Jays || For The Love Of Money | |||
|- | |||
|03||Del Tha Funky Homosapien || Mistadobalina | |||
|- | |||
|04||The Real Roxane || Bang Zoom | |||
|- | |||
|05||Cheryl Lynn || If You Were Mine | |||
|- | |||
|06||Lisa Stansfield || Change (Driza Bones Mix) | |||
|- | |||
|07||Five Star || Can't Wait | |||
|- | |||
|08||Mark Anthony || 1919 Main Street | |||
|- | |||
|09||Duran Duran || Notorious | |||
|- | |||
|10||Lillo Thomas || Settle Down | |||
|- | |||
|11||Cameo || Candy | |||
|- | |||
|12||Simply Red || Something's Got Me Started (Hurley's House Mix) | |||
|} | |||
===23 maart 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Speciale Rick Astley aflevering | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Rick Astley || The Love Has Gone | |||
|- | |||
|02||Rick Astley || Ain't To Proud To Beg | |||
|- | |||
|03||Rick Astley || Giving Up On Love | |||
|- | |||
|04||Rick Astley || Never Gonna Give You Up | |||
|- | |||
|05||Rick Astley || Together Forever | |||
|- | |||
|06||Rick Astley || My Arms Keep Missing You | |||
|- | |||
|07||Rick Astley || She Wants To Dance With Me | |||
|- | |||
|08||Rick Astley || Take Me To Your Heart | |||
|} | |||
===30 maart 2019=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Johnny Gill || Rub You The Right Way | |||
|- | |||
|02||Imagination || Changes | |||
|- | |||
|03||ABC || The Night You Murdered love (Sheer Chic Mix) | |||
|- | |||
|04||Myleka Thompson || Confess | |||
|- | |||
|05||Charades || Gimme The Funk (Jellybean Mix) | |||
|- | |||
|06||Loose Ends || Magic Touch | |||
|- | |||
|07||Billy Ocean || Night (Feel Like Gettin' Down) | |||
|- | |||
|08||Starpoint || He Wants My Body | |||
|- | |||
|09||Patrice Rushen || Gett Off | |||
|- | |||
|10||Janet Jackson || Pleasure Principle | |||
|} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 19 jun 2020 20:39
De In The Mix op Radio 10 draailijsten van 2019 / Playlist 2019
5 januari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jimmy Bo Horne | Spank |
02 | Richard T Bear | Sunshine Hotel |
03 | Doobie Brothers | Long Train Running |
04 | Martin Circus | Disco Circus |
05 | Donna Summer | Hot Stuff |
06 | The Brothers Johnson | Stomp |
07 | Bee Gees | You Should Be Dancing |
08 | Michael Jackson | Get On The Floor |
09 | Baby O | In The Forest |
10 | Taste Of Honey | Boogie Oogie Oogie |
11 | Shalamar | A Night To Remember |
12 januari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sharon Redd | Save The Night |
02 | Angela Bofill | Too Tough |
03 | Robin S | Luv 4 Luv (Old School mix) |
04 | Kym Sims | To blind To See (Hurley's House mix) |
05 | Chocolate Milk | Who's Getting It Now |
06 | Blue Mercedes | I Want To Be Your Property |
07 | Kiss AMC | A Bit Off |
08 | Wired | To The Beat Of The Drum |
09 | Beyonce | Work It Out |
10 | The Shamen | Move Any Mountain (acapella) |
11 | 2 Men, A Drum Machine and a Trumpet | Tired of getting pushed Around |
12 | Katherine E | I'm Allright |
19 januari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bomb The Bass | Say A Little Prayer |
02 | Marshmellow & Ann Marie | Friends |
03 | Lionel Richie | Wasted Time |
04 | Liam Payne & J Balvin | Familiar |
05 | Simply Red | Thrill Me |
06 | Nicky Jam & J Balvin | X |
07 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett | Don't Look Any Further |
08 | Sean Paul & David Guetta | Mad Love |
09 | Seal | Fly Like An Eagle |
10 | Dua Lipa | IDGAF |
11 | 5 Seconds Of Summer | Want You Back |
26 januari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Blackbox | Fantasy |
02 | Tears For Fears | Shout |
03 | Ashford & Simpson | Solid |
04 | Wang Chung | Dance Hall Days |
05 | Dr. Alban | Hello Afrika |
06 | Shalamar | My Girl Loves Me |
07 | Fatback | Is This The Future? |
08 | Jeff Lorber Feat. Gavin Christopher | This is the Best Part of the Night |
09 | Donald Byrd | Love Has Come Around |
10 | Trussel | Love Injection |
2 februari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up (Pete Hammond 2015 Dub) |
02 | Michael Jackson | Rock With You (Frankie Knuckles Mix) |
03 | Cherrelle & Alexander O'Neal | Saturday Love |
04 | First Choice | Double Cross |
05 | Change | Make Me Go Crazy (Opolopo Mix) |
06 | Bart Thimbles | You're Like The Music |
9 februari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Redhead Kingpin | Do The Right Thing |
02 | Guy | Wanna Get With U |
03 | Bell Biv Devoe | Do Me |
04 | Donald Byrd & 125th street | Love Has Come Around |
05 | Steve Arrington | Feel So Real |
06 | Bomb The Bass | Beat Dis |
07 | Electribe | Talking To Myself |
08 | Paul Hardcastle | Guilty |
09 | Five Star | Let Me Be The One |
10 | Glenn Jones | I am Somebody |
11 | Cheryl Lynn | Got To Be Real |
16 februari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rockwell | Somebody's Watching Me |
02 | Cerrone | Give Me Love |
03 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
04 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground |
05 | Natalie Cole | Pink Cadillac |
06 | Offshore | I Can't Take The Power |
07 | Mr. Lee | Get Busy |
08 | Forrest | Dancing With My Shadow |
23 februari 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Clubland | (I'm Under) Love Strain |
02 | Will Downing | A Love Supreme |
03 | Michael Zager Band | Shot In The Dark |
04 | Chrystal Waters | 100% Pure Love |
05 | Cookie Crew | Like Bother, Like Sister |
06 | Samatha Fox | Love House |
07 | Ten City | That's The Way Love Is |
08 | Frankie Knuckles | Tears |
09 | Human League | Love Action |
10 | Kym Sims | To Blind To See It |
11 | Robin S | Luv 4 Luv |
12 | 2 In A Room | Wiggle It |
2 maart 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale 2 Brothers On The 4th Floor aflevering
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 Brothers On The 4th Floor | 4th Floor (Techno Dub) |
02 | 2 Brothers On The 4th Floor | Can't Help Myself (Acapella) |
03 | 2 Brothers On The 4th Floor | Can't Help Myself (Techno Touch) |
04 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up |
05 | 2 Brothers On The 4th Floor | Never Alone (Extended Mix) |
06 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fly (Extended Version) |
07 | 2 Brothers On The 4th Floor | Wonderfull Feeling (Extended Version) |
08 | 2 Brothers On The 4th Floor | Dreams (Will Come Alive) (Lick Mix) |
09 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up (Acapella Part 1) |
10 | 2 Brothers On The 4th Floor | Real-x |
11 | 2 Brothers On The 4th Floor | There's a Key (Dance Therapy Remix) |
12 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up (Acapella Part 2) |
13 | 2 Brothers On The 4th Floor | Come Take My Hand (Cooly's Jungle Mix) |
14 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love |
15 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fairytales |
16 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love (Mastermindz Freaky R&B Mix) |
9 maart 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mel & Kim | Showing Out |
02 | Rick & Lisa | When You Gonna |
03 | Black Box | Ride On Time |
04 | ABC | The Look Of Love (Remix) |
05 | Madonna | Nobody Knows Me |
06 | Oliver Heldens & Shaun Frank | Shades Of Grey |
07 | Rick Astley | Take Me To Your Heart |
08 | Crystal Waters | Gypsy Woman |
16 maart 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Beyoncé Feat. Jay-Z | Crazy In Love (acapella) |
02 | The O'Jays | For The Love Of Money |
03 | Del Tha Funky Homosapien | Mistadobalina |
04 | The Real Roxane | Bang Zoom |
05 | Cheryl Lynn | If You Were Mine |
06 | Lisa Stansfield | Change (Driza Bones Mix) |
07 | Five Star | Can't Wait |
08 | Mark Anthony | 1919 Main Street |
09 | Duran Duran | Notorious |
10 | Lillo Thomas | Settle Down |
11 | Cameo | Candy |
12 | Simply Red | Something's Got Me Started (Hurley's House Mix) |
23 maart 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale Rick Astley aflevering
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rick Astley | The Love Has Gone |
02 | Rick Astley | Ain't To Proud To Beg |
03 | Rick Astley | Giving Up On Love |
04 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up |
05 | Rick Astley | Together Forever |
06 | Rick Astley | My Arms Keep Missing You |
07 | Rick Astley | She Wants To Dance With Me |
08 | Rick Astley | Take Me To Your Heart |
30 maart 2019
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Johnny Gill | Rub You The Right Way |
02 | Imagination | Changes |
03 | ABC | The Night You Murdered love (Sheer Chic Mix) |
04 | Myleka Thompson | Confess |
05 | Charades | Gimme The Funk (Jellybean Mix) |
06 | Loose Ends | Magic Touch |
07 | Billy Ocean | Night (Feel Like Gettin' Down) |
08 | Starpoint | He Wants My Body |
09 | Patrice Rushen | Gett Off |
10 | Janet Jackson | Pleasure Principle |