In The Mix (Radio 10) draailijsten van 2018: verschil tussen versies
k (→3 maart 2018) |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 411: | Regel 411: | ||
|11||Snap! || Cult Of Snap | |11||Snap! || Cult Of Snap | ||
|} | |} | ||
===7 april 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Sophie Ellis Bextor || Murder On The Dancefloor | |||
|- | |||
|02||Nerios Dubwork || Sinshine & Happiness | |||
|- | |||
|03||The Course || Ain't Nobody | |||
|- | |||
|04||Rockefeller || Do It Tonight | |||
|- | |||
|05||Studio B || I See Girls | |||
|- | |||
|06||Cassius || 1999 | |||
|- | |||
|07||D-Note || Shed My Skin | |||
|- | |||
|08||Soulsearcher || I Can't Get Enough | |||
|- | |||
|09||Mylo Vs Miami Sound Machine || Doctor Pressure | |||
|- | |||
|10||Goldtrix Presents Andrea Brown || It's Love (Trippin') | |||
|- | |||
|11||Junior Jack || My Feeling | |||
|- | |||
|12||Bob Marley Vs Funkstar de luxe || Sun Is Shining | |||
|} | |||
===14 april 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Whodini || Magic's Wand | |||
|- | |||
|02||Cameo || Word Up (acapella) | |||
|- | |||
|03||Rochelle || My Magic Man | |||
|- | |||
|04||O'Chi Brown || 100% Pure Pain | |||
|- | |||
|05||Nightcrawlers || Push The Feeling (acapella) | |||
|- | |||
|06||Patrice Rushen || Forget Me Nots | |||
|- | |||
|07||Chic || Chic Cheer | |||
|- | |||
|08||Bros || When Will I Be Famous (acapella) | |||
|- | |||
|09||Lakeside || Fantastic Voyage | |||
|- | |||
|10||Change || Paradise | |||
|} | |||
===21 april 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||The Night Crawlers || Push The Feeling | |||
|- | |||
|02||The S.O.S. Band || The Finest (acapella) | |||
|- | |||
|03||Ce Ce Peniston || Finally | |||
|- | |||
|04||Mousse T || Horny 98 (acapella) | |||
|- | |||
|05||Mousse T || Horny 98 | |||
|- | |||
|06||Triple X || Feel the Same (acapella) | |||
|- | |||
|07||Daft Punk || One More Time | |||
|- | |||
|08||Black Legend || You See The Trouble With Me | |||
|- | |||
|09||Triple X || Feel the Same | |||
|- | |||
|10||Bini & Martini || Happiness | |||
|- | |||
|11||Master Freakz || Let Yourself Go | |||
|- | |||
|12||Axwell || Feel The Vibe | |||
|- | |||
|13||Mr. Oizo || Flat Beat | |||
|- | |||
|14||Sagat || "Beep" Dat | |||
|- | |||
|15||Avant Garde || Get Down | |||
|- | |||
|16||Junior Jack || My Feeling | |||
|} | |||
===28 april 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Kygo || Firestone | |||
|- | |||
|02||Bruno Mars ||Uptown Funk | |||
|- | |||
|03||Armin van Buuren || Therapy | |||
|- | |||
|04||Janet Jackson || Pleasure Principle | |||
|- | |||
|05||Whitney Houston || Love Will Save The Day | |||
|- | |||
|06||Freeez || I.O.U. (acapella) | |||
|- | |||
|07||Suēno Latino || Suēno Latino | |||
|- | |||
|08||Izzy Bizu || White Tiger | |||
|- | |||
|09||Michael Jackson || Jam | |||
|} | |||
===5 mei 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
Geen uitzendgegevens bekend | |||
===12 mei 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Lionel Richie || All Night Long | |||
|- | |||
|02||Human League || Human | |||
|- | |||
|03||Neneh Cherry || Buffalo Stance (acapella) | |||
|- | |||
|04||Kid Frost || La Raza | |||
|- | |||
|05||Whitney Houston || I'm Your Baby Tonight | |||
|- | |||
|06||Dua Lipa || Hotter Than Hell | |||
|- | |||
|07||Dan Hartman || I Can Dream About You | |||
|- | |||
|08||Liberty X || Just A Little (acapella) | |||
|- | |||
|09||M || Pop Muzik | |||
|- | |||
|10||Bondax || Giving It All | |||
|- | |||
|11||Tony Scott || The Chief | |||
|- | |||
|12||Cassius || The Sound Of Violence (acapella) | |||
|} | |||
===19 mei 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Moloko || Sing It Back | |||
|- | |||
|02||Bart Simpson || Do the Bartman (acapella) | |||
|- | |||
|03||Jay J Feat. Latrice Barnett ||Keep On Rising | |||
|- | |||
|04||Wamdue Project || King Of My Castle | |||
|- | |||
|05||Anastatcia || I'm Outta Love | |||
|- | |||
|06||Soul Providers || Rise | |||
|- | |||
|07||Floris || One More Day | |||
|- | |||
|08||Stonebridge || Put 'em High | |||
|- | |||
|09||Milky ||Just The Way You Are | |||
|- | |||
|10||Future Groove Express || Thru Tha Roof | |||
|- | |||
|11||Semper || Forever | |||
|} | |||
===26 mei 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Jackson 5 || I Want You Back | |||
|- | |||
|02||Jackson 5 || ABC | |||
|- | |||
|03||Stevie Wonder ||Superstition | |||
|- | |||
|04||Johnny "Guitar" Watson || A Real Mother For Ya | |||
|- | |||
|05||Discotex & The Sexolettes || Get Dancin' | |||
|- | |||
|06||Jackson 5 || Mama's Pearl (acapella) | |||
|- | |||
|07||Sam & Dave || Soul Man | |||
|- | |||
|08||Stevie Wonder || I Wish | |||
|- | |||
|09||L.T.D. || Back In Love Again | |||
|- | |||
|10||James Brown || Sex Machine | |||
|- | |||
|11||Wild Cherry || Play That Funky Music | |||
|- | |||
|12||Lynn Collins || Think | |||
|- | |||
|13||Isaac Hayes || Theme From Shaft | |||
|- | |||
|14||Aretha Franklin || Respect | |||
|} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 23 jun 2020 19:13
De In The Mix op Radio 10 draailijsten van 2018 / Playlist 2018
6 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | Run DMC Vs Jason Nevins | It's Like That |
13 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
02 | Mai Tai | History |
03 | Hall & Oattes | I Can't Go For That (No Can Do) |
04 | Odyssey | Going Back To My Roots |
05 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
06 | Luther Vandross | Never Too Much |
07 | The Quick | The Rhythm Of The Jungle |
08 | Earth, Wind & Fire | In The Stone |
09 | The Bangles | Walk Like An Egyptian |
10 | Boz Scags | Lowdown |
11 | The Emotions | Best Of My Love |
12 | Martin Circus | Disco Circus |
13 | Hugh Masakela | Don't Go Loose It Baby |
14 | Peter Brown | They only come out at Night |
20 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rockwell | Somebody's Watching Me |
02 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
03 | Technotronic | Get Up |
04 | Gorgon City | Saving My Life |
05 | Black Legend | You See The Trouble With Me |
06 | Usher | Numb |
07 | Cassius | The Sound Of Violence |
08 | Justin Bieber | What Do You Mean |
09 | Dominica | Gotta Let You Go |
27 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robin S | Show Me Love |
02 | Aviators Feat. Lady K | Poison To My Mind (Keep On Moving) (acapella) |
03 | 4 Tune 500 | Dancing In The Dark (acapella) |
04 | Candido | Jingo |
05 | Antonia Rodriguez | La Bamba |
06 | Eurythmics | Sexcrime !984 |
07 | Gwen Guthrie | Peanutbutter |
08 | Will To Power | Fading Away |
09 | Heavy D And The Boyz | We Got Our Own Thang (acapella) |
10 | Bassheads | Is There Anybody Out There |
11 | Dr. Alban | It's My Life |
12 | Divine | Shoot Your Shot (Jellybean Remix) |
3 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | En Vogue | My Lovin' |
02 | 52nd Street | Tell Me |
03 | Terence Trent D'Arby | Whishing Well |
04 | Donna Allen | Joy And Pain |
05 | Ceejay | Could This Be Love |
06 | Bomb The Bas | Megablast (Hip Hop On Precinct 13) |
07 | Liaisons Dangereuses | Los Ninos Del Parque |
08 | Robert Palmer | You Are In My System |
09 | Total Contrast | Hit And Run |
10 | Fist Choice | Dr. Love |
11 | Shakira | Whenever Wherever (acapella) |
10 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Herbie Hancock | Rock It |
02 | Spence | Funk Directory |
03 | Jocelyn Brown | Love’s Gonna Get You |
04 | Major Lazer Feat. Nyla & Fuse | Light It Up |
05 | Jody Watley | Real Love |
06 | Imagination | Flashback |
07 | Armin van Buuren Feat. Conrad Sewell | Sex, Love & Water |
08 | Millie Scott | Prisoner Of Love |
17 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | First Choice | Love Thang |
02 | Will Smith | Party Starter |
03 | Tom Browne | Funkin' For Jamaica |
04 | People's Choice | Do It Any Way You Wanna |
05 | Shakira | Whenever, Wherever |
06 | Pointer Sisters | Automatic |
07 | Jovanotti | Libera l'Animal |
08 | The Earons | Land Of Hunger |
09 | Public Enemy | Bring The Noise |
10 | T-Connection | Saturday Night |
24 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pino d'Angio | Ma Quale Idea |
02 | Adeva | It Should Have Been Me |
03 | Sagat | Funk Dat |
04 | Maria Vidal | Body Rock |
05 | Double You | Please Don't Go |
06 | First Choice | Double Cross |
07 | Poussez! | Come On And Do It |
08 | Class Action | Weekend (acapella) |
09 | Farley Jackmaster Funk | Love Can't Turn Around |
10 | Richie Rich | Salsa House |
11 | Faithless | We Come One (acapella) |
12 | Michael Jackson | Rock With You (acapella) |
13 | Yazoo | Don't Go (+dub) |
3 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Maceo & The Macks | Across The Tracks (We Better Go Back) |
02 | Anastacia | I'm Outta Love (acapella adlibs) |
03 | Aaliyah | Rock The Boat (acapella) |
04 | Bar-Kays | Let's Have Some Fun |
05 | Gwen Guthrie | Ain't Nothing Going On But The Rent |
06 | Mantronix Feat. Wondress | Take Your Time |
07 | Michael Jackson | Bad (acapella) |
08 | Evelyn "Champagne" King | Your Personal Touch |
09 | Alisha | Baby Talk |
10 | Money Love | I Can Do This |
11 | MC Hammer | Pray |
12 | Evelyn "Champagne" King | Hold On To What You've Got |
13 | GQ | Disco Nights |
10 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Jacksons | Shake Your Body To The Ground (Remix) |
02 | Tom Jones & Mousse T | Sex Bomb |
03 | Sparkee | Strobe by Deadmau5 (Sparkee NuDisco Remix) |
04 | Gorgon City | Saving My Life |
05 | Steve "Silk" Hurley | Jack Your Body (Doorly Club Rub) |
06 | Lost Frequencies | What Is Love 2016 |
07 | Dr. Kucho | Belmodo Rules |
08 | Sophie Ellis Bextor | Murder On The Dance Floor (Parky & Birchy Remix) |
17 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Madonna | Like A Prayer |
02 | Hot Chocolate | You Sexy Thing |
03 | George Benson | Give Me The Night |
04 | Queen | Radio Ga Ga |
05 | Ollie & Jerry | There's No Stoppin' Us |
06 | Chaka Kahn | I'm Every Woman |
07 | The Whispers | It's A Love Thing |
08 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
09 | Change | Angel In My Pocket |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | Shakedown | At Night (acapella) |
24 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | My Mine | Hypnotic Tango |
02 | Adamski | Killer (Remix) |
03 | Prince & The Revolution | Purple Rain |
04 | KLF | What Time Is Love |
05 | Technotronic | Rockin' Over The Beat |
06 | Shawn Christopher | Don't Lose The Magic |
07 | Yvonne Elliman | Love Pains |
08 | Level 42 | It's Over (acapella) |
09 | Rinder & Lewis | Willy & The Hand Jive (Edit) |
10 | B.G. The Prince Of Rap | Can We Get Enough |
11 | The Course | Ready Or Not |
12 | Modjo | Lady |
13 | 2 Unlimited | The Magic Friend |
14 | Mouzon's Electric Band | Everybody Get Down |
31 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gazebo | I Like Chopin |
02 | Dimples D | Sucker DJ |
03 | Shalamar | A Night To Remember |
04 | Robey | One Night In Bangkok |
05 | Grace Jones | Pull Up To The Bumper |
06 | Lillo Thomas | Settle Down |
07 | Michael Jackson | Why You Wanna Trip On Me |
08 | Imagination | Flashback |
09 | Destiny’s Child | Bug-A-Boo |
10 | Jody Watley | Real Love |
11 | Snap! | Cult Of Snap |
7 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sophie Ellis Bextor | Murder On The Dancefloor |
02 | Nerios Dubwork | Sinshine & Happiness |
03 | The Course | Ain't Nobody |
04 | Rockefeller | Do It Tonight |
05 | Studio B | I See Girls |
06 | Cassius | 1999 |
07 | D-Note | Shed My Skin |
08 | Soulsearcher | I Can't Get Enough |
09 | Mylo Vs Miami Sound Machine | Doctor Pressure |
10 | Goldtrix Presents Andrea Brown | It's Love (Trippin') |
11 | Junior Jack | My Feeling |
12 | Bob Marley Vs Funkstar de luxe | Sun Is Shining |
14 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Whodini | Magic's Wand |
02 | Cameo | Word Up (acapella) |
03 | Rochelle | My Magic Man |
04 | O'Chi Brown | 100% Pure Pain |
05 | Nightcrawlers | Push The Feeling (acapella) |
06 | Patrice Rushen | Forget Me Nots |
07 | Chic | Chic Cheer |
08 | Bros | When Will I Be Famous (acapella) |
09 | Lakeside | Fantastic Voyage |
10 | Change | Paradise |
21 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Night Crawlers | Push The Feeling |
02 | The S.O.S. Band | The Finest (acapella) |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T | Horny 98 (acapella) |
05 | Mousse T | Horny 98 |
06 | Triple X | Feel the Same (acapella) |
07 | Daft Punk | One More Time |
08 | Black Legend | You See The Trouble With Me |
09 | Triple X | Feel the Same |
10 | Bini & Martini | Happiness |
11 | Master Freakz | Let Yourself Go |
12 | Axwell | Feel The Vibe |
13 | Mr. Oizo | Flat Beat |
14 | Sagat | "Beep" Dat |
15 | Avant Garde | Get Down |
16 | Junior Jack | My Feeling |
28 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Kygo | Firestone |
02 | Bruno Mars | Uptown Funk |
03 | Armin van Buuren | Therapy |
04 | Janet Jackson | Pleasure Principle |
05 | Whitney Houston | Love Will Save The Day |
06 | Freeez | I.O.U. (acapella) |
07 | Suēno Latino | Suēno Latino |
08 | Izzy Bizu | White Tiger |
09 | Michael Jackson | Jam |
5 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Geen uitzendgegevens bekend
12 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Lionel Richie | All Night Long |
02 | Human League | Human |
03 | Neneh Cherry | Buffalo Stance (acapella) |
04 | Kid Frost | La Raza |
05 | Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight |
06 | Dua Lipa | Hotter Than Hell |
07 | Dan Hartman | I Can Dream About You |
08 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
09 | M | Pop Muzik |
10 | Bondax | Giving It All |
11 | Tony Scott | The Chief |
12 | Cassius | The Sound Of Violence (acapella) |
19 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Moloko | Sing It Back |
02 | Bart Simpson | Do the Bartman (acapella) |
03 | Jay J Feat. Latrice Barnett | Keep On Rising |
04 | Wamdue Project | King Of My Castle |
05 | Anastatcia | I'm Outta Love |
06 | Soul Providers | Rise |
07 | Floris | One More Day |
08 | Stonebridge | Put 'em High |
09 | Milky | Just The Way You Are |
10 | Future Groove Express | Thru Tha Roof |
11 | Semper | Forever |
26 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jackson 5 | I Want You Back |
02 | Jackson 5 | ABC |
03 | Stevie Wonder | Superstition |
04 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya |
05 | Discotex & The Sexolettes | Get Dancin' |
06 | Jackson 5 | Mama's Pearl (acapella) |
07 | Sam & Dave | Soul Man |
08 | Stevie Wonder | I Wish |
09 | L.T.D. | Back In Love Again |
10 | James Brown | Sex Machine |
11 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
12 | Lynn Collins | Think |
13 | Isaac Hayes | Theme From Shaft |
14 | Aretha Franklin | Respect |