In The Mix (Radio 10) draailijsten van 2018: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 922: | Regel 922: | ||
|- | |- | ||
|14||Raze Feat. Doug Lazy || Bass Power | |14||Raze Feat. Doug Lazy || Bass Power | ||
|} | |||
===4 augustus 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.30 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||B.V.S.M.P. || I Need You | |||
|- | |||
|02||Kygo || Stole The Show | |||
|- | |||
|03||Nicki Minaj || Moment 4 Life | |||
|- | |||
|04||Neneh Cherry || Inna City Mamma | |||
|- | |||
|05||Los Del Rio || Macarena | |||
|- | |||
|06||Jennifer Lopez || Play | |||
|- | |||
|07||Destiny's Child || Bugaboo (acapella) | |||
|- | |||
|08||Destiny's Child || Survivor (acapella) | |||
|- | |||
|09||Jackson 5 || I Want You Back (acapella) | |||
|- | |||
|10||Matt Simons || Loose Control | |||
|- | |||
|11||B.B. & Q. Band || Dreamer | |||
|- | |||
|12||Jeff Lorber Feat. Karyn White|| Facts Of Life | |||
|- | |||
|13||Kraftwerk || Metal On Metal | |||
|- | |||
|14||Mantronix || Got To Have Your Love | |||
|- | |||
|15||Maclemore || Same Love | |||
|- | |||
|16||Change || Change Of Heart | |||
|- | |||
|17||Alexander O'Neal || Fake | |||
|- | |||
|18||Rose Royce || Do Your Dance | |||
|- | |||
|19||Shannon || Sweet Somebody | |||
|- | |||
|20||Jeff Lorber Feat. Audrey Wheeler|| Step By Step | |||
|- | |||
|21||Aretha Franklin || Who's Zoomin' Who | |||
|} | |||
===11 augustus 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Speciale aflevering gemaakt voor [[Jerry de Ruijter]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||MC Miker G & DJ Sven || Holiday Rap | |||
|- | |||
|02||Michael Jackson || Don't Stop Till You Get Enough | |||
|- | |||
|03||Colonel Abrams || Trapped | |||
|- | |||
|04||Alexander O'Neal || Criticise | |||
|- | |||
|05||Cameo || Word Up! | |||
|- | |||
|06||Sheila E || Love Bizarre | |||
|- | |||
|07||New Cleus ||Jam On It (acapella) | |||
|- | |||
|08||Michael Jackson || Billy Jean | |||
|- | |||
|09||Will Smith || Gettin' Jiggy (acapella) | |||
|- | |||
|10||Eurythmics || Sexcrime 1984 | |||
|- | |||
|11||Freeeze || I.O.U. | |||
|- | |||
|12||Mel & Kim || Showing Out | |||
|} | |||
===18 augustus 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||NV || It’s All Right | |||
|- | |||
|02||Shalamar || Make That Move | |||
|- | |||
|03||Loleatta Holloway || Love Sensation | |||
|- | |||
|04||The Supremes || Stop In The Name Of Love (acapella) | |||
|- | |||
|05||Gloria Gaynor || I Will Survive | |||
|- | |||
|06||Shannon|| Give Me Tonight | |||
|- | |||
|07||Everything But The Girl || Missing (acapella) | |||
|- | |||
|08||Sharon Red || Beat The Street | |||
|- | |||
|09||Change || The Glow Of Love | |||
|- | |||
|10||Sharon Red || Love How You Feel | |||
|- | |||
|11||Stephanie Mills || A Rush On Me (acapella) | |||
|- | |||
|12||Gino Soccio || It’s Allright | |||
|- | |||
|13||The S.O.S. Band || Take Your Time (Do It Right) | |||
|- | |||
|14||Taylor Dayne || Prove Your Love | |||
|} | |||
===25 augustus 2018=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.30-21.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Janet Jackson || When I Think Of You | |||
|- | |||
|02||Jellybean Feat. Elisa Fiorello || Who Found Who | |||
|- | |||
|03||Nicole || Don't You Want My Love | |||
|- | |||
|04||Taylor Dayne || Prove Your Love | |||
|- | |||
|05||Eleanor || Adventure | |||
|- | |||
|06||Instant Funk || Everybody | |||
|- | |||
|07||Midway || Set It Out | |||
|- | |||
|08||Curtis Hairston || I Want Your Lovin' | |||
|- | |||
|09||Boys Town Gang || Cruisin' The Streets | |||
|- | |||
|10||Carrie Lucas || Dance With Me | |||
|- | |||
|11||Lee Cabrera || Shake it (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 23 jun 2020 21:39
De In The Mix op Radio 10 draailijsten van 2018 / Playlist 2018
6 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | Run DMC Vs Jason Nevins | It's Like That |
13 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
02 | Mai Tai | History |
03 | Hall & Oattes | I Can't Go For That (No Can Do) |
04 | Odyssey | Going Back To My Roots |
05 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
06 | Luther Vandross | Never Too Much |
07 | The Quick | The Rhythm Of The Jungle |
08 | Earth, Wind & Fire | In The Stone |
09 | The Bangles | Walk Like An Egyptian |
10 | Boz Scags | Lowdown |
11 | The Emotions | Best Of My Love |
12 | Martin Circus | Disco Circus |
13 | Hugh Masakela | Don't Go Loose It Baby |
14 | Peter Brown | They only come out at Night |
20 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rockwell | Somebody's Watching Me |
02 | Ashford & Simpson | Found A Cure |
03 | Technotronic | Get Up |
04 | Gorgon City | Saving My Life |
05 | Black Legend | You See The Trouble With Me |
06 | Usher | Numb |
07 | Cassius | The Sound Of Violence |
08 | Justin Bieber | What Do You Mean |
09 | Dominica | Gotta Let You Go |
27 januari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robin S | Show Me Love |
02 | Aviators Feat. Lady K | Poison To My Mind (Keep On Moving) (acapella) |
03 | 4 Tune 500 | Dancing In The Dark (acapella) |
04 | Candido | Jingo |
05 | Antonia Rodriguez | La Bamba |
06 | Eurythmics | Sexcrime !984 |
07 | Gwen Guthrie | Peanutbutter |
08 | Will To Power | Fading Away |
09 | Heavy D And The Boyz | We Got Our Own Thang (acapella) |
10 | Bassheads | Is There Anybody Out There |
11 | Dr. Alban | It's My Life |
12 | Divine | Shoot Your Shot (Jellybean Remix) |
3 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | En Vogue | My Lovin' |
02 | 52nd Street | Tell Me |
03 | Terence Trent D'Arby | Whishing Well |
04 | Donna Allen | Joy And Pain |
05 | Ceejay | Could This Be Love |
06 | Bomb The Bas | Megablast (Hip Hop On Precinct 13) |
07 | Liaisons Dangereuses | Los Ninos Del Parque |
08 | Robert Palmer | You Are In My System |
09 | Total Contrast | Hit And Run |
10 | Fist Choice | Dr. Love |
11 | Shakira | Whenever Wherever (acapella) |
10 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Herbie Hancock | Rock It |
02 | Spence | Funk Directory |
03 | Jocelyn Brown | Love’s Gonna Get You |
04 | Major Lazer Feat. Nyla & Fuse | Light It Up |
05 | Jody Watley | Real Love |
06 | Imagination | Flashback |
07 | Armin van Buuren Feat. Conrad Sewell | Sex, Love & Water |
08 | Millie Scott | Prisoner Of Love |
17 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | First Choice | Love Thang |
02 | Will Smith | Party Starter |
03 | Tom Browne | Funkin' For Jamaica |
04 | People's Choice | Do It Any Way You Wanna |
05 | Shakira | Whenever, Wherever |
06 | Pointer Sisters | Automatic |
07 | Jovanotti | Libera l'Animal |
08 | The Earons | Land Of Hunger |
09 | Public Enemy | Bring The Noise |
10 | T-Connection | Saturday Night |
24 februari 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pino d'Angio | Ma Quale Idea |
02 | Adeva | It Should Have Been Me |
03 | Sagat | Funk Dat |
04 | Maria Vidal | Body Rock |
05 | Double You | Please Don't Go |
06 | First Choice | Double Cross |
07 | Poussez! | Come On And Do It |
08 | Class Action | Weekend (acapella) |
09 | Farley Jackmaster Funk | Love Can't Turn Around |
10 | Richie Rich | Salsa House |
11 | Faithless | We Come One (acapella) |
12 | Michael Jackson | Rock With You (acapella) |
13 | Yazoo | Don't Go (+dub) |
3 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Maceo & The Macks | Across The Tracks (We Better Go Back) |
02 | Anastacia | I'm Outta Love (acapella adlibs) |
03 | Aaliyah | Rock The Boat (acapella) |
04 | Bar-Kays | Let's Have Some Fun |
05 | Gwen Guthrie | Ain't Nothing Going On But The Rent |
06 | Mantronix Feat. Wondress | Take Your Time |
07 | Michael Jackson | Bad (acapella) |
08 | Evelyn "Champagne" King | Your Personal Touch |
09 | Alisha | Baby Talk |
10 | Money Love | I Can Do This |
11 | MC Hammer | Pray |
12 | Evelyn "Champagne" King | Hold On To What You've Got |
13 | GQ | Disco Nights |
10 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Jacksons | Shake Your Body To The Ground (Remix) |
02 | Tom Jones & Mousse T | Sex Bomb |
03 | Sparkee | Strobe by Deadmau5 (Sparkee NuDisco Remix) |
04 | Gorgon City | Saving My Life |
05 | Steve "Silk" Hurley | Jack Your Body (Doorly Club Rub) |
06 | Lost Frequencies | What Is Love 2016 |
07 | Dr. Kucho | Belmodo Rules |
08 | Sophie Ellis Bextor | Murder On The Dance Floor (Parky & Birchy Remix) |
17 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Madonna | Like A Prayer |
02 | Hot Chocolate | You Sexy Thing |
03 | George Benson | Give Me The Night |
04 | Queen | Radio Ga Ga |
05 | Ollie & Jerry | There's No Stoppin' Us |
06 | Chaka Kahn | I'm Every Woman |
07 | The Whispers | It's A Love Thing |
08 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
09 | Change | Angel In My Pocket |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | Shakedown | At Night (acapella) |
24 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | My Mine | Hypnotic Tango |
02 | Adamski | Killer (Remix) |
03 | Prince & The Revolution | Purple Rain |
04 | KLF | What Time Is Love |
05 | Technotronic | Rockin' Over The Beat |
06 | Shawn Christopher | Don't Lose The Magic |
07 | Yvonne Elliman | Love Pains |
08 | Level 42 | It's Over (acapella) |
09 | Rinder & Lewis | Willy & The Hand Jive (Edit) |
10 | B.G. The Prince Of Rap | Can We Get Enough |
11 | The Course | Ready Or Not |
12 | Modjo | Lady |
13 | 2 Unlimited | The Magic Friend |
14 | Mouzon's Electric Band | Everybody Get Down |
31 maart 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gazebo | I Like Chopin |
02 | Dimples D | Sucker DJ |
03 | Shalamar | A Night To Remember |
04 | Robey | One Night In Bangkok |
05 | Grace Jones | Pull Up To The Bumper |
06 | Lillo Thomas | Settle Down |
07 | Michael Jackson | Why You Wanna Trip On Me |
08 | Imagination | Flashback |
09 | Destiny’s Child | Bug-A-Boo |
10 | Jody Watley | Real Love |
11 | Snap! | Cult Of Snap |
7 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sophie Ellis Bextor | Murder On The Dancefloor |
02 | Nerios Dubwork | Sinshine & Happiness |
03 | The Course | Ain't Nobody |
04 | Rockefeller | Do It Tonight |
05 | Studio B | I See Girls |
06 | Cassius | 1999 |
07 | D-Note | Shed My Skin |
08 | Soulsearcher | I Can't Get Enough |
09 | Mylo Vs Miami Sound Machine | Doctor Pressure |
10 | Goldtrix Presents Andrea Brown | It's Love (Trippin') |
11 | Junior Jack | My Feeling |
12 | Bob Marley Vs Funkstar de luxe | Sun Is Shining |
14 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Whodini | Magic's Wand |
02 | Cameo | Word Up (acapella) |
03 | Rochelle | My Magic Man |
04 | O'Chi Brown | 100% Pure Pain |
05 | Nightcrawlers | Push The Feeling (acapella) |
06 | Patrice Rushen | Forget Me Nots |
07 | Chic | Chic Cheer |
08 | Bros | When Will I Be Famous (acapella) |
09 | Lakeside | Fantastic Voyage |
10 | Change | Paradise |
21 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Night Crawlers | Push The Feeling |
02 | The S.O.S. Band | The Finest (acapella) |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T | Horny 98 (acapella) |
05 | Mousse T | Horny 98 |
06 | Triple X | Feel the Same (acapella) |
07 | Daft Punk | One More Time |
08 | Black Legend | You See The Trouble With Me |
09 | Triple X | Feel the Same |
10 | Bini & Martini | Happiness |
11 | Master Freakz | Let Yourself Go |
12 | Axwell | Feel The Vibe |
13 | Mr. Oizo | Flat Beat |
14 | Sagat | "Beep" Dat |
15 | Avant Garde | Get Down |
16 | Junior Jack | My Feeling |
28 april 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Kygo | Firestone |
02 | Bruno Mars | Uptown Funk |
03 | Armin van Buuren | Therapy |
04 | Janet Jackson | Pleasure Principle |
05 | Whitney Houston | Love Will Save The Day |
06 | Freeez | I.O.U. (acapella) |
07 | Suēno Latino | Suēno Latino |
08 | Izzy Bizu | White Tiger |
09 | Michael Jackson | Jam |
5 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Geen uitzendgegevens bekend
12 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Lionel Richie | All Night Long |
02 | Human League | Human |
03 | Neneh Cherry | Buffalo Stance (acapella) |
04 | Kid Frost | La Raza |
05 | Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight |
06 | Dua Lipa | Hotter Than Hell |
07 | Dan Hartman | I Can Dream About You |
08 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
09 | M | Pop Muzik |
10 | Bondax | Giving It All |
11 | Tony Scott | The Chief |
12 | Cassius | The Sound Of Violence (acapella) |
19 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Moloko | Sing It Back |
02 | Bart Simpson | Do the Bartman (acapella) |
03 | Jay J Feat. Latrice Barnett | Keep On Rising |
04 | Wamdue Project | King Of My Castle |
05 | Anastatcia | I'm Outta Love |
06 | Soul Providers | Rise |
07 | Floris | One More Day |
08 | Stonebridge | Put 'em High |
09 | Milky | Just The Way You Are |
10 | Future Groove Express | Thru Tha Roof |
11 | Semper | Forever |
26 mei 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een speciale 70's uitzending!
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jackson 5 | I Want You Back |
02 | Jackson 5 | ABC |
03 | Stevie Wonder | Superstition |
04 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya |
05 | Discotex & The Sexolettes | Get Dancin' |
06 | Jackson 5 | Mama's Pearl (acapella) |
07 | Sam & Dave | Soul Man |
08 | Stevie Wonder | I Wish |
09 | L.T.D. | Back In Love Again |
10 | James Brown | Sex Machine |
11 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
12 | Lynn Collins | Think |
13 | Isaac Hayes | Theme From Shaft |
14 | Aretha Franklin | Respect |
2 juni 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Geen uitzendgegevens bekend
9 juni 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is een speciale 70's uitzending!
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Trussel | Love Injection |
02 | Jimmy "Bo" Horne | Spank (Acapella) |
03 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up |
04 | The Crusaders | Streetlife |
05 | Chaka Khan | I’m Every Woman (Ben Liebrand Remix) |
06 | Herman Kelly | Dance To The Drummer’s Beat |
07 | Gene Chandler | Get Down |
08 | Sister Sledge | We Are Family (Acapella) |
09 | Dexter Wansel | Life On Mars |
10 | The Three Degrees | Dirty Ol' Man |
11 | The Temptations | Papa Was A Rolling Stone |
12 | Aretha Franklin | Think |
16 juni 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Stetsasonic | Talkin' All That Jazz |
02 | Daft Punk | Around The World |
03 | Gary's Gang | Keep Makin' Music |
04 | Spiller | GrooveJet |
05 | Stardust | Music Sounds Better With You |
06 | Boris Dlugosch Feat. Roisin Murphy | Never Enough |
07 | Rosie Gaines | I Want U |
08 | Nerio's Dubwork Feat. Darryl Pandy | Feel It |
09 | Tom Novy | Your Body |
10 | Layo & Bushwacka | Love Story |
11 | Alcazar | Crying At The Discotheque |
23 juni 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | K-Klass | Rhythm Is A Mystery |
02 | Janet Jackson | Control (acapella) |
03 | Kraze | Let's Play House |
04 | Moloko | Sing It Back |
05 | Fast Eddie | Yo Yo Get Funky |
06 | Wamdue Project | King Of My Castle |
07 | Anastacia | Outta Love |
08 | Soul Providers | Rise |
09 | 20 Fingers | Lick It |
10 | Future Groove Express | Thru Da Roof |
11 | Sheila E | The Glamorous Life |
30 juni 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale TT aflevering
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gene Page | Close Encounters Of The Third Kind |
02 | Queen | Another One Bites The Dust |
03 | Will Smith | Men In Black (acapella) |
04 | Montell Jordan | This Is How We Do It (acapella) |
05 | Queen | We Will Rock You (acapella) |
06 | Wild Cherry | Play That Funky Music |
07 | Indeep | In The Mix (sample) |
08 | Run DMC | Walk This Way |
09 | Simple Minds | Don't You Forget About Me |
10 | Europe | Final Countdown |
11 | Led Zeppelin | Immigrant Song |
12 | Prince | Controversy |
13 | Ram Jam | Black Betty |
14 | AC/DC | Thunderstruck |
7 juli 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale TT aflevering
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Daft Punk | Around The World |
02 | Gregory Porter | Liquid Spirit |
03 | Calvin Harris | How Deep Is Your Love |
04 | Gare Du Nord | Boogie All Night |
05 | Alison Limerick | Where Love Lives |
06 | Snap! | Oops Upside (Stone House Mix) |
07 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (Brothers In Rhythm Remix) |
08 | Ricky L Feat. Mick | Born Again |
09 | Alina Baraz & Galimatiaz | Fantasy |
10 | Janet Jackson | When I Think Of You (David Morales Mix) |
14 juli 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The S.O.S. Band | Get Ready (Ben Liebrand Remix) |
02 | Black Mophia Clan | Flossed Out (acapella) |
03 | The S.O.S. Band | Just The Way You Like It |
04 | Stephanie Mills | (You're Puttin') A Rush On Me |
05 | Diana Ross | Workin' Overtime |
06 | Masters At Work | "Work" (Sample) |
07 | Brick | Dazz |
08 | Frankie Goes To Hollywood | Rage Hard |
09 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (sample) |
10 | Indeep | When Boys Talk |
11 | André Cymone | The Dance Electric |
12 | Zapp | Missbehavin' |
13 | Jellybean | The Mexican |
21 juli 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Change | Hit Or Mis |
02 | Tears For Fears | Shout (USA Remix) |
03 | P.M. Dawn | Set Adrift On Memory Bliss |
04 | Major Lazer Feat. Mo | Lean On Me |
05 | Major Lazer Feat. Moti | Boom |
06 | Grandmaster Flash And The Furious Five | The Message |
07 | Suzanne Vega | Tom's Diner (acapella) |
08 | 10CC | Dreadlock Holiday |
28 juli 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
02 | Snap! | The Power (acapella) |
03 | Snap! | The Cult Of Snap |
04 | Sparks | Beat The Clock |
05 | Format | Solid Session |
06 | Loleatta Holloway | Love Sensation |
07 | 2 Unlimited | Twilight Zone |
08 | Quadrophonia | Quadrophonia |
09 | 2 Unlimited | The Magic Friend |
10 | Paradise 3001 | Normizon |
11 | The Age Of Love | The Age Of Love |
12 | Bassbumpers | The Music's Got Me |
13 | Jaydee | Plastic Dreams |
14 | Raze Feat. Doug Lazy | Bass Power |
4 augustus 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.30 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | B.V.S.M.P. | I Need You |
02 | Kygo | Stole The Show |
03 | Nicki Minaj | Moment 4 Life |
04 | Neneh Cherry | Inna City Mamma |
05 | Los Del Rio | Macarena |
06 | Jennifer Lopez | Play |
07 | Destiny's Child | Bugaboo (acapella) |
08 | Destiny's Child | Survivor (acapella) |
09 | Jackson 5 | I Want You Back (acapella) |
10 | Matt Simons | Loose Control |
11 | B.B. & Q. Band | Dreamer |
12 | Jeff Lorber Feat. Karyn White | Facts Of Life |
13 | Kraftwerk | Metal On Metal |
14 | Mantronix | Got To Have Your Love |
15 | Maclemore | Same Love |
16 | Change | Change Of Heart |
17 | Alexander O'Neal | Fake |
18 | Rose Royce | Do Your Dance |
19 | Shannon | Sweet Somebody |
20 | Jeff Lorber Feat. Audrey Wheeler | Step By Step |
21 | Aretha Franklin | Who's Zoomin' Who |
11 augustus 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
Speciale aflevering gemaakt voor Jerry de Ruijter
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | MC Miker G & DJ Sven | Holiday Rap |
02 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
03 | Colonel Abrams | Trapped |
04 | Alexander O'Neal | Criticise |
05 | Cameo | Word Up! |
06 | Sheila E | Love Bizarre |
07 | New Cleus | Jam On It (acapella) |
08 | Michael Jackson | Billy Jean |
09 | Will Smith | Gettin' Jiggy (acapella) |
10 | Eurythmics | Sexcrime 1984 |
11 | Freeeze | I.O.U. |
12 | Mel & Kim | Showing Out |
18 augustus 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | NV | It’s All Right |
02 | Shalamar | Make That Move |
03 | Loleatta Holloway | Love Sensation |
04 | The Supremes | Stop In The Name Of Love (acapella) |
05 | Gloria Gaynor | I Will Survive |
06 | Shannon | Give Me Tonight |
07 | Everything But The Girl | Missing (acapella) |
08 | Sharon Red | Beat The Street |
09 | Change | The Glow Of Love |
10 | Sharon Red | Love How You Feel |
11 | Stephanie Mills | A Rush On Me (acapella) |
12 | Gino Soccio | It’s Allright |
13 | The S.O.S. Band | Take Your Time (Do It Right) |
14 | Taylor Dayne | Prove Your Love |
25 augustus 2018
Samenstelling: Ben Liebrand
20.30-21.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Janet Jackson | When I Think Of You |
02 | Jellybean Feat. Elisa Fiorello | Who Found Who |
03 | Nicole | Don't You Want My Love |
04 | Taylor Dayne | Prove Your Love |
05 | Eleanor | Adventure |
06 | Instant Funk | Everybody |
07 | Midway | Set It Out |
08 | Curtis Hairston | I Want Your Lovin' |
09 | Boys Town Gang | Cruisin' The Streets |
10 | Carrie Lucas | Dance With Me |
11 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |