In The Mix (Ping FM) draailijsten van 2011: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 300: | Regel 300: | ||
|- | |- | ||
|17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (acapella) | |17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (acapella) | ||
|} | |||
==28 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #093, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 7 mei 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Gap Band || Oops Up Side Your Head | |||
|- | |||
|02||Chic || My Forbidden Lover | |||
|- | |||
|03||Biz Markie || Let Me See You Bounce (acapella) | |||
|- | |||
|04||House of Pain || Jump Around | |||
|- | |||
|05||Blondie || Rapture | |||
|- | |||
|06||Mai Tai || History (acapella) | |||
|- | |||
|07||Kool & the Gang || Get Down On It | |||
|- | |||
|08||Thelma Houston || You Used To Hold Me So Tight | |||
|- | |||
|09||Chic || Chic Cheer | |||
|- | |||
|10||Linda Lewis || Class Style (I've Got It) | |||
|- | |||
|11||Lynn Collins || Think (About It) | |||
|- | |||
|12|| Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|13|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|14|| Dimples D || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|} | |||
==30 januari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #093, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 7 mei 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Gap Band || Oops Up Side Your Head | |||
|- | |||
|02||Chic || My Forbidden Lover | |||
|- | |||
|03||Biz Markie || Let Me See You Bounce (acapella) | |||
|- | |||
|04||House of Pain || Jump Around | |||
|- | |||
|05||Blondie || Rapture | |||
|- | |||
|06||Mai Tai || History (acapella) | |||
|- | |||
|07||Kool & the Gang || Get Down On It | |||
|- | |||
|08||Thelma Houston || You Used To Hold Me So Tight | |||
|- | |||
|09||Chic || Chic Cheer | |||
|- | |||
|10||Linda Lewis || Class Style (I've Got It) | |||
|- | |||
|11||Lynn Collins || Think (About It) | |||
|- | |||
|12|| Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|13|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|14|| Dimples D || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|} | |||
==4 februari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #094, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 21 mei 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|02|| Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Ginno Soccio || Try It Out | |||
|- | |||
|04|| Lakeside || Fantastic Voyage | |||
|- | |||
|05|| Frankie Goes To Hollywood || Relax (Original New York 12"-Mix) | |||
|- | |||
|06|| Basement Jaxx || Where’s Your Head At (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Change || Paradise | |||
|- | |||
|08|| Toney Lee || Reach Up | |||
|- | |||
|09|| Janet Jackson || When I Think Of You | |||
|- | |||
|10|| Doug Lazy || Let It Roll | |||
|- | |||
|11|| The Brand New Heavies || Apparently Nothing (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Young & Company || I Like (What You’re Doing To Me) | |||
|- | |||
|13|| Jerry Knight || Overnight Sensation | |||
|- | |||
|14|| John Davis and the Monster Orchestra || Bourgie Bourgie | |||
|- | |||
|15|| Two Tons O’ Fun || I Got The Feeling | |||
|} | |||
==6 februari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #094, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 21 mei 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Chic || Good Times | |||
|- | |||
|02|| Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Ginno Soccio || Try It Out | |||
|- | |||
|04|| Lakeside || Fantastic Voyage | |||
|- | |||
|05|| Frankie Goes To Hollywood || Relax (Original New York 12"-Mix) | |||
|- | |||
|06|| Basement Jaxx || Where’s Your Head At (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Change || Paradise | |||
|- | |||
|08|| Toney Lee || Reach Up | |||
|- | |||
|09|| Janet Jackson || When I Think Of You | |||
|- | |||
|10|| Doug Lazy || Let It Roll | |||
|- | |||
|11|| The Brand New Heavies || Apparently Nothing (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Young & Company || I Like (What You’re Doing To Me) | |||
|- | |||
|13|| Jerry Knight || Overnight Sensation | |||
|- | |||
|14|| John Davis and the Monster Orchestra || Bourgie Bourgie | |||
|- | |||
|15|| Two Tons O’ Fun || I Got The Feeling | |||
|} | |||
==11 februari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #091, dit is wederom een herhaling van [[In The Mix]] van 16 april 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Yarbrough & Peoples || Don’t Stop The Music | |||
|- | |||
|02|| Public Enemy || Rebel Without A Pause (acapella) | |||
|- | |||
|03|| The Simpsons || Do The Bartman (acapella) | |||
|- | |||
|04|| Ruth Joy || Don’t Push It | |||
|- | |||
|05|| Jocelyn Brown || Somebody Else’s Guy | |||
|- | |||
|06|| Eric B. & Rakim || I Know You Got Soul | |||
|- | |||
|07|| Rufus & Chaka Khan || Ain’t Nobody | |||
|- | |||
|08|| Alyson Williams || Sleeptalk | |||
|- | |||
|09|| Marvin Gaye || Sexual Healing (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Change || Change Of Heart | |||
|- | |||
|11|| Vanilla Ice || Ice Ice Baby | |||
|- | |||
|12|| The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal || The Finest | |||
|- | |||
|13|| Janet Jackson || What Have You Done For Me Lately | |||
|- | |||
|14|| Mantronix Feat. Wondress|| Gotta Have Your Love (acapella) | |||
|- | |||
|15|| The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|16|| Sharon Brown || I Specialize In Love | |||
|- | |||
|17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (acapella) | |||
|} | |||
==13 februari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #091, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 16 april 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Yarbrough & Peoples || Don’t Stop The Music | |||
|- | |||
|02|| Public Enemy || Rebel Without A Pause (acapella) | |||
|- | |||
|03|| The Simpsons || Do The Bartman (acapella) | |||
|- | |||
|04|| Ruth Joy || Don’t Push It | |||
|- | |||
|05|| Jocelyn Brown || Somebody Else’s Guy | |||
|- | |||
|06|| Eric B. & Rakim || I Know You Got Soul | |||
|- | |||
|07|| Rufus & Chaka Khan || Ain’t Nobody | |||
|- | |||
|08|| Alyson Williams || Sleeptalk | |||
|- | |||
|09|| Marvin Gaye || Sexual Healing (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Change || Change Of Heart | |||
|- | |||
|11|| Vanilla Ice || Ice Ice Baby | |||
|- | |||
|12|| The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal || The Finest | |||
|- | |||
|13|| Janet Jackson || What Have You Done For Me Lately | |||
|- | |||
|14|| Mantronix Feat. Wondress|| Gotta Have Your Love (acapella) | |||
|- | |||
|15|| The Jacksons || Blame It On The Boogie | |||
|- | |||
|16|| Sharon Brown || I Specialize In Love | |||
|- | |||
|17|| 4 Strings || Take Me Away (Into The Night) (acapella) | |||
|} | |||
==18 februari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 11 juni 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop || Drop | |||
|- | |||
|02|| Michael Jackson || Don’t Stop ’Till You Get Enough | |||
|- | |||
|03|| Ce Ce Peniston || Finally | |||
|- | |||
|04|| Mousse T Vs. Hot ’N’ Juicy || Horny '98 (acapella) | |||
|- | |||
|05|| 2 In A Room || Do What You Wanna Do | |||
|- | |||
|06|| Jimmy “Bo” Horne || Spank (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Nightcrawlers || Push The Feeling On | |||
|- | |||
|08|| Colonel Abrams || Trapped (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Tony Scott || That’s How I’m Living | |||
|- | |||
|10|| Destiny’s Child || Bills, Bills, Bills, (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Faithless || Insomnia | |||
|- | |||
|12|| Yazoo || Don’t Go (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force || Planet Rock | |||
|- | |||
|14|| Modjo || Lady (Hear Me Tonight) (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Tone-Loc || Wild Thing | |||
|} | |||
==20 februari 2021== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van [[In The Mix]] van 11 juni 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop || Drop | |||
|- | |||
|02|| Michael Jackson || Don’t Stop ’Till You Get Enough | |||
|- | |||
|03|| Ce Ce Peniston || Finally | |||
|- | |||
|04|| Mousse T Vs. Hot ’N’ Juicy || Horny '98 (acapella) | |||
|- | |||
|05|| 2 In A Room || Do What You Wanna Do | |||
|- | |||
|06|| Jimmy “Bo” Horne || Spank (acapella) | |||
|- | |||
|07|| Nightcrawlers || Push The Feeling On | |||
|- | |||
|08|| Colonel Abrams || Trapped (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Tony Scott || That’s How I’m Living | |||
|- | |||
|10|| Destiny’s Child || Bills, Bills, Bills, (acapella) | |||
|- | |||
|11|| Faithless || Insomnia | |||
|- | |||
|12|| Yazoo || Don’t Go (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force || Planet Rock | |||
|- | |||
|14|| Modjo || Lady (Hear Me Tonight) (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Tone-Loc || Wild Thing | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 23 feb 2021 17:41
In The Mix (Ping FM) draailijsten van 2011 / In The Mix (Ping FM) playlist 2011
2 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #088, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 19 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robbie Nevil | C'est La Vie (Ben Liebrand Edit) |
02 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
03 | Total Contrast | Takes A Little Time |
04 | Pointer Sisters | Automatic |
05 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) |
06 | 50 Cents | In tha Club (acapella) |
07 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
08 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
09 | Madonna | Music (acapella) |
10 | Madonna | Express Yourself |
11 | Double Trouble & The Rebel M.C. | Street Tuff |
12 | Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (acapella) |
13 | Robin S. | Luv 4 Luv |
14 | Liberty X | Just A Little |
15 | Dynasty | I Don't Want To Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
16 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
7 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #089, dit is een herhaling van In The Mix van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
02 | Jimmy “Bo” Horne | Spank |
03 | Total Touch | Touch Me Here (acapella) |
04 | The Brothers Johnson | Stomp! |
05 | Donna Summer | Hot Stuff |
06 | Michael Jackson & Diana Ross | Ease On Down The Road |
07 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
08 | Haddaway | What Is Love |
09 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
10 | Tony Scott | Gangster Boogie |
11 | Baby’O | In The Forest |
12 | Beyoncé | Work It Out (acapella) |
13 | Kano | I’m Ready |
14 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
15 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
16 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
17 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
18 | Opus III | It’s A Fine Day (acapella) |
9 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #089, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
02 | Jimmy “Bo” Horne | Spank |
03 | Total Touch | Touch Me Here (acapella) |
04 | The Brothers Johnson | Stomp! |
05 | Donna Summer | Hot Stuff |
06 | Michael Jackson & Diana Ross | Ease On Down The Road |
07 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
08 | Haddaway | What Is Love |
09 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
10 | Tony Scott | Gangster Boogie |
11 | Baby’O | In The Forest |
12 | Beyoncé | Work It Out (acapella) |
13 | Kano | I’m Ready |
14 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
15 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
16 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
17 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
18 | Opus III | It’s A Fine Day (acapella) |
14 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #090, dit is een herhaling van In The Mix van 2 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
02 | New Order | Blue Monday |
03 | Björk | Human Behaviour (acapella) |
04 | Felix | Don’t You Want Me |
05 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
06 | Disco Dream & The Androids | Dream Machine |
07 | Nightlife Unlimited | Love Is In You |
08 | ABBA | Lay All Your Love On Me |
09 | Kikrokos | Life Is A Jungle |
10 | Soccer | Come On And Get It On |
11 | Telex | Moskow Diskow |
12 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
13 | Trans-X | Living On Video |
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #090, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 2 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
02 | New Order | Blue Monday |
03 | Björk | Human Behaviour (acapella) |
04 | Felix | Don’t You Want Me |
05 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
06 | Disco Dream & The Androids | Dream Machine |
07 | Nightlife Unlimited | Love Is In You |
08 | ABBA | Lay All Your Love On Me |
09 | Kikrokos | Life Is A Jungle |
10 | Soccer | Come On And Get It On |
11 | Telex | Moskow Diskow |
12 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
13 | Trans-X | Living On Video |
21 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #091, dit is een herhaling van In The Mix van 16 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (acapella) |
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #091, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 16 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (acapella) |
28 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #093, dit is een herhaling van In The Mix van 7 mei 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gap Band | Oops Up Side Your Head |
02 | Chic | My Forbidden Lover |
03 | Biz Markie | Let Me See You Bounce (acapella) |
04 | House of Pain | Jump Around |
05 | Blondie | Rapture |
06 | Mai Tai | History (acapella) |
07 | Kool & the Gang | Get Down On It |
08 | Thelma Houston | You Used To Hold Me So Tight |
09 | Chic | Chic Cheer |
10 | Linda Lewis | Class Style (I've Got It) |
11 | Lynn Collins | Think (About It) |
12 | Kurtis Blow | The Breaks |
13 | Chic | Good Times |
14 | Dimples D | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #093, dit is een herhaling van In The Mix van 7 mei 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gap Band | Oops Up Side Your Head |
02 | Chic | My Forbidden Lover |
03 | Biz Markie | Let Me See You Bounce (acapella) |
04 | House of Pain | Jump Around |
05 | Blondie | Rapture |
06 | Mai Tai | History (acapella) |
07 | Kool & the Gang | Get Down On It |
08 | Thelma Houston | You Used To Hold Me So Tight |
09 | Chic | Chic Cheer |
10 | Linda Lewis | Class Style (I've Got It) |
11 | Lynn Collins | Think (About It) |
12 | Kurtis Blow | The Breaks |
13 | Chic | Good Times |
14 | Dimples D | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
4 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #094, dit is een herhaling van In The Mix van 21 mei 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Chic | Good Times |
02 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
03 | Ginno Soccio | Try It Out |
04 | Lakeside | Fantastic Voyage |
05 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Original New York 12"-Mix) |
06 | Basement Jaxx | Where’s Your Head At (acapella) |
07 | Change | Paradise |
08 | Toney Lee | Reach Up |
09 | Janet Jackson | When I Think Of You |
10 | Doug Lazy | Let It Roll |
11 | The Brand New Heavies | Apparently Nothing (acapella) |
12 | Young & Company | I Like (What You’re Doing To Me) |
13 | Jerry Knight | Overnight Sensation |
14 | John Davis and the Monster Orchestra | Bourgie Bourgie |
15 | Two Tons O’ Fun | I Got The Feeling |
6 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #094, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 21 mei 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Chic | Good Times |
02 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
03 | Ginno Soccio | Try It Out |
04 | Lakeside | Fantastic Voyage |
05 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Original New York 12"-Mix) |
06 | Basement Jaxx | Where’s Your Head At (acapella) |
07 | Change | Paradise |
08 | Toney Lee | Reach Up |
09 | Janet Jackson | When I Think Of You |
10 | Doug Lazy | Let It Roll |
11 | The Brand New Heavies | Apparently Nothing (acapella) |
12 | Young & Company | I Like (What You’re Doing To Me) |
13 | Jerry Knight | Overnight Sensation |
14 | John Davis and the Monster Orchestra | Bourgie Bourgie |
15 | Two Tons O’ Fun | I Got The Feeling |
11 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #091, dit is wederom een herhaling van In The Mix van 16 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (acapella) |
13 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #091, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 16 april 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Yarbrough & Peoples | Don’t Stop The Music |
02 | Public Enemy | Rebel Without A Pause (acapella) |
03 | The Simpsons | Do The Bartman (acapella) |
04 | Ruth Joy | Don’t Push It |
05 | Jocelyn Brown | Somebody Else’s Guy |
06 | Eric B. & Rakim | I Know You Got Soul |
07 | Rufus & Chaka Khan | Ain’t Nobody |
08 | Alyson Williams | Sleeptalk |
09 | Marvin Gaye | Sexual Healing (acapella) |
10 | Change | Change Of Heart |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
12 | The S.O.S. Band Feat. Alexander O'Neal | The Finest |
13 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
14 | Mantronix Feat. Wondress | Gotta Have Your Love (acapella) |
15 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
16 | Sharon Brown | I Specialize In Love |
17 | 4 Strings | Take Me Away (Into The Night) (acapella) |
18 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
19.00-20.00 uur:
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 11 juni 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop | Drop |
02 | Michael Jackson | Don’t Stop ’Till You Get Enough |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T Vs. Hot ’N’ Juicy | Horny '98 (acapella) |
05 | 2 In A Room | Do What You Wanna Do |
06 | Jimmy “Bo” Horne | Spank (acapella) |
07 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
08 | Colonel Abrams | Trapped (acapella) |
09 | Tony Scott | That’s How I’m Living |
10 | Destiny’s Child | Bills, Bills, Bills, (acapella) |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Yazoo | Don’t Go (acapella) |
13 | Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock |
14 | Modjo | Lady (Hear Me Tonight) (acapella) |
15 | Tone-Loc | Wild Thing |
20 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #096, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 11 juni 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Timbaland & Magoo Feat. Fatman Scoop | Drop |
02 | Michael Jackson | Don’t Stop ’Till You Get Enough |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T Vs. Hot ’N’ Juicy | Horny '98 (acapella) |
05 | 2 In A Room | Do What You Wanna Do |
06 | Jimmy “Bo” Horne | Spank (acapella) |
07 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
08 | Colonel Abrams | Trapped (acapella) |
09 | Tony Scott | That’s How I’m Living |
10 | Destiny’s Child | Bills, Bills, Bills, (acapella) |
11 | Faithless | Insomnia |
12 | Yazoo | Don’t Go (acapella) |
13 | Afrika Bambaataa & Soul Sonic Force | Planet Rock |
14 | Modjo | Lady (Hear Me Tonight) (acapella) |
15 | Tone-Loc | Wild Thing |