In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→7 januari 2023) |
||
Regel 12: | Regel 12: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #221, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2007#7_oktober_2007|7 oktober 2007]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2011#11_juni_2011|11 juni 2011]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
| 1 || Gino Soccio || Try it Out | |||
|- | |||
| 2 || Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
| 3 || The 45 King || The 900 Number (Acapella) | |||
|- | |||
| 4 || Whistle || (Nothing Serious) Just Buggin' (Acapella) | |||
|- | |||
| 5 || Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) (Acapella) | |||
|- | |||
| 6 || Derek B. || Good Groove (Acapella) | |||
|- | |||
| 7 || Andre Cymone || The Dance Electric | |||
|- | |||
| 8 || Frankie Goes To Hollywood || Rage Hard | |||
|- | |||
| 9 || Frankie Goes To Hollywood || Relax (Acapella) | |||
|- | |||
| 10 || Inner City || Watcha Gonna Do With My Lovin' | |||
|- | |||
| 11 || Queen || We Will Rock You (Acapella) | |||
|- | |||
| 12 || Central Line || Nature Boy | |||
|- | |||
| 13 || Eugene Wild || Personality | |||
|- | |||
| 14 || The Underdog Project || Summer Jam (Acapella) | |||
|- | |||
| 15 || Warp 9 || Lightyears Away | |||
|- | |||
| 16 || Doctor's Cat || Watch Out | |||
|} | |||
===14 januari 2023=== | ===14 januari 2023=== |
Versie van 8 jan 2023 21:42
Ben Liebrand In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao! (Dan is het in Nederland dus al een dag later, namelijk 00.00 tot 01.00 uur 's nachts Nederlandse tijd!)
Let op: Wintertijd: Tijdsverschil: 5 uur vroeger. Zomertijd: Tijdsverschil: 6 uur vroeger!
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: Met ingang van 7 januari 2023 wordt In The Mix 2 uur eerder uitgezonden op Paradise FM
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #221, zoals uitgezonden op 7 oktober 2007 en 11 juni 2011 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
1 | Gino Soccio | Try it Out |
2 | Kurtis Blow | The Breaks |
3 | The 45 King | The 900 Number (Acapella) |
4 | Whistle | (Nothing Serious) Just Buggin' (Acapella) |
5 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (Acapella) |
6 | Derek B. | Good Groove (Acapella) |
7 | Andre Cymone | The Dance Electric |
8 | Frankie Goes To Hollywood | Rage Hard |
9 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (Acapella) |
10 | Inner City | Watcha Gonna Do With My Lovin' |
11 | Queen | We Will Rock You (Acapella) |
12 | Central Line | Nature Boy |
13 | Eugene Wild | Personality |
14 | The Underdog Project | Summer Jam (Acapella) |
15 | Warp 9 | Lightyears Away |
16 | Doctor's Cat | Watch Out |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM
- Podcast Paradise FM (128 kbps)
Referenties