In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / In The Mix (Paradise FM) Playlist 2022 '''Let op:''' De tijd van uitzending die hier vermeld is, i...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 42: | Regel 42: | ||
|- | |- | ||
|15|| Poussez! || Never Gonna Say Goodbye | |15|| Poussez! || Never Gonna Say Goodbye | ||
|} | |||
===8 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #171, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#27_mei_2006|27 mei 2006]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Earth, Wind & Fire || Fantasy (Blaze DJ Shelter Mix) | |||
|- | |||
|02||Level 42 || Love Games | |||
|- | |||
|03||Queen || We Will Rock You (acapella) | |||
|- | |||
|04||Junior || Mama Used To Say | |||
|- | |||
|05||Kool & The Gang || Get Down On It | |||
|- | |||
|06||Frankie Goes to Hollywood || Rage Hard (Freddie Bastone Mix) | |||
|- | |||
|07||B.B. & Q. Band || Main Attraction | |||
|- | |||
|08||Kurtis Blow || The Breaks | |||
|- | |||
|09||Derek B. || Good Groove (acapella) | |||
|- | |||
|10||[[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott || Move To The Bigband (acapella) | |||
|- | |||
|11||Rocker's Revenge ||Walking On Sunshine ("Do It, Do It" Sample acapella) | |||
|- | |||
|12||Frankie Goes to Hollywood || Relax | |||
|- | |||
|13||Basic Black || She's Mine | |||
|- | |||
|14||Jerry Knight || Overnight Sensation | |||
|} | |} | ||
Versie van 9 jan 2022 09:13
In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / In The Mix (Paradise FM) Playlist 2022
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao! (Dan is het in Nederland dus al een dag later, namelijk 02.00 tot 03.00 uur 's nachts Nederlandse tijd!)
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #144, zoals uitgezonden op 17 september 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fast Eddie | Most Wanted |
02 | Tyree | Let The Music Take Control |
03 | Morel's Groove | Let's Groove (From Morel's Groove Part 4) |
04 | Hardrive | Deep Inside (acapella) |
05 | Amber | Sexual (acapella) |
06 | Sun | Sun Is Here |
07 | The Brothers Johnson | The Real Thing |
08 | Sister Sledge | Got To Love Somebody |
09 | Azoto | San Salvador |
10 | Carrie Lucas | I Gotta Keep Dancin' |
11 | House of Venus | Dish & Tell |
12 | Ultramagnetic MC's | Poppa Large (acapella) |
13 | Whitney Houston | Greatest Love Of All |
14 | Inner Life | Ain't No Moutain High Enough |
15 | Poussez! | Never Gonna Say Goodbye |
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #171, zoals uitgezonden op 27 mei 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Earth, Wind & Fire | Fantasy (Blaze DJ Shelter Mix) |
02 | Level 42 | Love Games |
03 | Queen | We Will Rock You (acapella) |
04 | Junior | Mama Used To Say |
05 | Kool & The Gang | Get Down On It |
06 | Frankie Goes to Hollywood | Rage Hard (Freddie Bastone Mix) |
07 | B.B. & Q. Band | Main Attraction |
08 | Kurtis Blow | The Breaks |
09 | Derek B. | Good Groove (acapella) |
10 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (acapella) |
11 | Rocker's Revenge | Walking On Sunshine ("Do It, Do It" Sample acapella) |
12 | Frankie Goes to Hollywood | Relax |
13 | Basic Black | She's Mine |
14 | Jerry Knight | Overnight Sensation |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM