In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 184: | Regel 184: | ||
|17 ||Sinnamon || I Need You Now (acapella) | |17 ||Sinnamon || I Need You Now (acapella) | ||
|} | |} | ||
===14 maart 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Episode: #084 | |||
Let op: dit is een herhaling van [[In The Mix]] van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Color Me Badd || I Wanna Sex You Up | |||
|- | |||
|02|| Soul II Soul || Back To Life (However Do You Want Me) | |||
|- | |||
|03|| Jenny Burton || Bad Habits | |||
|- | |||
|04|| Black Machine || How Gee! | |||
|- | |||
|05|| Fern Kinney || Groove Me | |||
|- | |||
|06|| Jocelyn Brown || Somebody Else's Guy | |||
|- | |||
|07|| Derek B. || Rock The Beat | |||
|- | |||
|08|| Stephanie Mills || The Medicine Song | |||
|- | |||
|09|| Bar-Kays || Sex-O-Matic | |||
|- | |||
|10|| One Way || Let's Talk | |||
|- | |||
|11|| Massive Attack || Unfinished Sympathy | |||
|- | |||
|12|| Annie Lennox || Precious (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Sister Sledge || Lost In Music | |||
|- | |||
|14|| Eminem || Without Me (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Rose Royce || Car Wash | |||
|- | |||
|16|| Rose Royce || Is It Love You’re After? | |||
|} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 14 mrt 2021 18:58
In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2021 / In The Mix (Paradise FM) Playlist 2021
14 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Dit is de eerste uitzending van In The Mix op Paradise FM Curaçao; de tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao! (Dan is het hier 01.00 tot 02.00 uur 's nachts Nederlandse tijd!)
Episode: #080
Let op: dit is de herhaling van 23 januari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
21 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #081
Let op: dit is de herhaling van 30 januari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
28 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #082
Let op: dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
7 maart 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #083
Let op: dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
14 maart 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #084
Let op: dit is een herhaling van In The Mix van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |