In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 46: | Regel 46: | ||
|- | |- | ||
|16 ||Madonna || Music (acapella) | |16 ||Madonna || Music (acapella) | ||
|} | |||
===21 februari 2004=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Episode: #081 | |||
Let op: dit is de herhaling van 30 januari 2004, zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Sueño Latino || Sueño Latino | |||
|- | |||
|02 ||Freeez || I.O.U. | |||
|- | |||
|03 ||Whitney Houston || Love Will Save The Day (acapella) | |||
|- | |||
|04 ||Crystal Waters || Gypsy Woman (She's Homeless) | |||
|- | |||
|05 ||Was (Not Was) || Walk The Dinosaur (acapella) | |||
|- | |||
|06 ||Karen Young || Hot Shot (acapella) | |||
|- | |||
|07 ||Xpansions || Move Your Body (Elevation) | |||
|- | |||
|08 ||Rose Royce || Is It Love You’re After? (Sample) | |||
|- | |||
|09 ||Lonnie Gordon || Gonna Catch You | |||
|- | |||
|10 ||Tramaine || Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) | |||
|- | |||
|11 ||Robin S. || Show Me Love | |||
|- | |||
|12 ||Afrika Bambaataa || Just Get Up And Dance | |||
|- | |||
|13 ||The Ones || Flawless (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||A Taste of Honey || Boogie Oogie Oogie | |||
|- | |||
|15 ||Raul Orellana || The Real Wild House | |||
|- | |||
|16 ||Sophie Ellis-Bextor || Get Over You (acapella) | |||
|- | |||
|17 ||Snap! || Rhythm Is A Dancer (Remix) | |||
|- | |||
|18 ||Coldcut || Doctorin' The House (acapella) | |||
|- | |||
|19 ||Shannon || Give Me Tonight (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 21 feb 2021 12:25
In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2021 / Playlist 2021
14 februari 2004
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Dit is de eerste uitzending van In The Mix op Paradise FM Curaçao
Episode: #080
Let op: dit is de herhaling van 23 januari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Diana Ross | I'm Coming Out |
02 | A.D.O.R. | One For The Trouble (acapella) |
03 | Bee Gees | Stayin’ Alive |
04 | Sharon Redd | Can You Handle It |
05 | Queen | Another One Bites The Dust |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (acapella) |
07 | Lisa Lisa & Cult Jam | Let The Beat Hit ’Em |
08 | Incognito Feat. Jocelyn Brown | Always There |
09 | Nomad Feat. MC Mikee Freedom | (I Wanna Give You) Devotion |
10 | Chas Jankel | Glad To Know You |
11 | Dazz Band | Let It All Blow |
12 | Yazoo | Don't Go (acapella) |
13 | Madonna | Into The Groove |
14 | Billy Ocean | Are You Ready? |
15 | Sueño Latino | Sueño Latino |
16 | Madonna | Music (acapella) |
21 februari 2004
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Episode: #081
Let op: dit is de herhaling van 30 januari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |