In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2022 / In The Mix (Lebonmix Radio) Playlist 2022 ==1 januari 2022== Samenstelling: Ben Liebrand 1...') |
k (→1 januari 2022) |
||
Regel 2: | Regel 2: | ||
==1 januari 2022== | ==1 januari 2022== | ||
===31 december 1999=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
00.00-03.00 uur: | |||
Dit is de herhaling van [http://www.liebrand.nl/grandmix/gm_mill.html The Grandmix Millennium Edition], zoals uitgezonden op [[Grandmix#31_december_1999|31 december 1999]] op [[Radio 538]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|001||[[Ben Liebrand]] || Intro Grandmix Millenium Edition | |||
|- | |||
|002||Milli Vanilli || Girl You Now It's True | |||
|- | |||
|003||Wee Papa Girl Rappers || Wee Rule | |||
|- | |||
|004||Stock, Aitken & Waterman || Roadblock | |||
|- | |||
|005||Bill Withers || Lovely Day | |||
|- | |||
|006||Lisa Stansfield || All Around The World | |||
|- | |||
|007||Jocelyn Brown || Somebody Else's Guy | |||
|- | |||
|008||Imagination || Just An Illusion | |||
|- | |||
|009||Nu Shooz || I Can't Wait | |||
|- | |||
|010||The Pasadenas || Tribute (Right On) | |||
|- | |||
|011||Odyssey || Going Back To My Roots | |||
|- | |||
|012||Miquel Brown || Close To Perfection | |||
|- | |||
|013||People's Choice || Do It Any Way You Wanna | |||
|- | |||
|014||Herbie Hancock || Rock It | |||
|- | |||
|015||Stephanie Mills || Medicine Song | |||
|- | |||
|016||Bar-Kays || Sex-O-Matic | |||
|- | |||
|017||King Bee || Back By Dope Demand | |||
|- | |||
|018||Linda Lewis || Class Style (I've Got It) | |||
|- | |||
|019||Rick Astley || Never Gonna Give You Up | |||
|- | |||
|020||London Beat || I've Been Thinking About You | |||
|- | |||
|021||Gloria Gaynor || I Will Survive | |||
|- | |||
|022||M/A/R/R/S || Pump Up The Volume | |||
|- | |||
|023||Dazz Band || Let It All Blow | |||
|- | |||
|024||Alisha || Babytalk | |||
|- | |||
|025||Five Star || All Fall Down | |||
|- | |||
|026||The Jacksons || Shake Your Body (Down to the Ground) | |||
|- | |||
|027||Suēno Latino || Suēno Latino | |||
|- | |||
|028||Loleatta Holloway || Love Sensation | |||
|- | |||
|029||Santa Esmeralda Feat. Leroy Gomez|| Don't Let Me Be Misunderstood | |||
|- | |||
|030||First Choice || Let No Man Put Us Under | |||
|- | |||
|031||Weeks & Company || Rock Your World | |||
|- | |||
|032||Robin S. || Love 4 Love | |||
|- | |||
|033||Pointer Sisters || Fire | |||
|- | |||
|034||Hithouse || Jack To The Sound Of The Underground | |||
|- | |||
|035||Raze || Brake For Love | |||
|- | |||
|036||MC Sar & The Real Mc Coy || It's On You | |||
|- | |||
|037||2 In A Room || Do What You Want | |||
|- | |||
|038||Crystal Waters || Gypsy Woman (She's Homeless) | |||
|- | |||
|039||Ce Ce Peniston || Finally | |||
|- | |||
|040||Jenny Bee || Wanna Get Your Love | |||
|- | |||
|041||Fun Fun || Happy Station | |||
|- | |||
|042||Peter Brown || They Only Come Out At Night | |||
|- | |||
|043||Carol Jiani || Hit & Run Lover | |||
|- | |||
|044||Dan Hartman || Relight My Fire | |||
|- | |||
|045||Herbie Hancock || Tell Everybody | |||
|- | |||
|046||Michael Zager Band || Let's All Chant | |||
|- | |||
|047||Poussez! || Come On And Do It | |||
|- | |||
|048||Viola Wills || If You Could Read My Mind | |||
|- | |||
|049||Lipps Inc. || Funkytown | |||
|- | |||
|050||Moloko || Sing It Back | |||
|- | |||
|051||Twenty 4 Seven || I Can't Stand It | |||
|- | |||
|052||Mousse T. || Horny '98 | |||
|- | |||
|052||Black & White Brothers || Put Your Hands Up | |||
|- | |||
|053||The Limit || Say Yeah | |||
|- | |||
|054||Haddaway || What Is Love | |||
|- | |||
|055||Snap! || Rhythm Is A Dancer | |||
|- | |||
|056||Technotronic Feat. Ya Kid K || Get Up (Before The Night Is Over) | |||
|- | |||
|057||Course || Ready Or Not | |||
|- | |||
|058||M-People || Moving On Up | |||
|- | |||
|059||Goodmen ||Give It Up | |||
|- | |||
|060||Wamdue Project || King Of My Castle | |||
|- | |||
|061||The Jacksons || Can You Feel It | |||
|- | |||
|062||Anita Ward || Ring My Bell | |||
|- | |||
|063||Alisha Bridges || I Love The Nightlife | |||
|- | |||
|064||Moby || Go | |||
|- | |||
|065||Powerhouse Feat. Duane Harden || What You Need | |||
|- | |||
|066||Dominica || Gotta Let You Go | |||
|- | |||
|067||Kristine W || Feel What You Want | |||
|- | |||
|068||Faithless || Insomnia | |||
|- | |||
|069||T99 || Anastasia | |||
|- | |||
|070||Dead Or Alive || You Spin Me Round (Like A Record) | |||
|- | |||
|071||Ultra Nate || Free | |||
|- | |||
|072||Dr. Alban || It's My Life | |||
|- | |||
|073||Gala || Freed From Desire | |||
|- | |||
|074||RUN DMC vs. Jason Nevins || It's Like That | |||
|- | |||
|075||Jaydee || Plastic Dreams | |||
|- | |||
|076||Quadrophonia || Quadrophonia | |||
|- | |||
|077||Earth, Wind & Fire || September '99 (Remix) | |||
|- | |||
|078||Phats & Small || Feel Good | |||
|- | |||
|079||Tag Team || Whoomp! There It Is | |||
|- | |||
|080||Avantgarde || Get Down | |||
|- | |||
|081||Ann Lee || 2 Times | |||
|- | |||
|082||Tina Cousins || Killing Time | |||
|- | |||
|083||ATB || 9PM | |||
|- | |||
|084||2 Eivissa || Oh Lalala | |||
|- | |||
|085||Earth, Wind & Fire with The Emotions || Boogie Wonderland | |||
|- | |||
|086||Sash! || Encore Une Fois | |||
|- | |||
|087||The Sunclub || Fiesta | |||
|- | |||
|088||Cappella || Move On Baby | |||
|- | |||
|089||Atlantic Ocean || Waterfall | |||
|- | |||
|090||Mark Van Dale & Enrico || Water Verve | |||
|- | |||
|091||Culture Beat || Mr. Vain | |||
|- | |||
|092||R.O.O.S. || Instant Moments | |||
|- | |||
|093||T-Spoon || No Time To Waste | |||
|- | |||
|094||DJ Jean & Peran || I Give My Life | |||
|- | |||
|095||La Bouche || Be My Lover | |||
|- | |||
|096||De Bos || On The Run | |||
|- | |||
|097||John Scatman || Scatman | |||
|- | |||
|098||The Vengaboys || We Like To Party | |||
|- | |||
|099||DJ Jean|| The Launch | |||
|- | |||
|100||Jam & Spoon || Right In The Night | |||
|- | |||
|101||Robert Miles || Children | |||
|- | |||
|102||BBE || 7 Days & 1 Week | |||
|- | |||
|103||Gouryella || Gouryella | |||
|- | |||
|104||Kadoc || The Nighttrain | |||
|- | |||
|105||System F || Out Of The Blue | |||
|- | |||
|106|| [[Ben Liebrand]] || Outro Grandmix Millenium Edition | |||
|} | |||
11.00-12.00 uur: | 11.00-12.00 uur: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#17_juni_2006|17 juni 2006]] op [[Radio Veronica]] | Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#17_juni_2006|17 juni 2006]] op [[Radio Veronica]] |
Versie van 29 dec 2021 11:16
In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2022 / In The Mix (Lebonmix Radio) Playlist 2022
1 januari 2022
31 december 1999
Samenstelling: Ben Liebrand
00.00-03.00 uur:
Dit is de herhaling van The Grandmix Millennium Edition, zoals uitgezonden op 31 december 1999 op Radio 538
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix Millenium Edition |
002 | Milli Vanilli | Girl You Now It's True |
003 | Wee Papa Girl Rappers | Wee Rule |
004 | Stock, Aitken & Waterman | Roadblock |
005 | Bill Withers | Lovely Day |
006 | Lisa Stansfield | All Around The World |
007 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
008 | Imagination | Just An Illusion |
009 | Nu Shooz | I Can't Wait |
010 | The Pasadenas | Tribute (Right On) |
011 | Odyssey | Going Back To My Roots |
012 | Miquel Brown | Close To Perfection |
013 | People's Choice | Do It Any Way You Wanna |
014 | Herbie Hancock | Rock It |
015 | Stephanie Mills | Medicine Song |
016 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
017 | King Bee | Back By Dope Demand |
018 | Linda Lewis | Class Style (I've Got It) |
019 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up |
020 | London Beat | I've Been Thinking About You |
021 | Gloria Gaynor | I Will Survive |
022 | M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
023 | Dazz Band | Let It All Blow |
024 | Alisha | Babytalk |
025 | Five Star | All Fall Down |
026 | The Jacksons | Shake Your Body (Down to the Ground) |
027 | Suēno Latino | Suēno Latino |
028 | Loleatta Holloway | Love Sensation |
029 | Santa Esmeralda Feat. Leroy Gomez | Don't Let Me Be Misunderstood |
030 | First Choice | Let No Man Put Us Under |
031 | Weeks & Company | Rock Your World |
032 | Robin S. | Love 4 Love |
033 | Pointer Sisters | Fire |
034 | Hithouse | Jack To The Sound Of The Underground |
035 | Raze | Brake For Love |
036 | MC Sar & The Real Mc Coy | It's On You |
037 | 2 In A Room | Do What You Want |
038 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
039 | Ce Ce Peniston | Finally |
040 | Jenny Bee | Wanna Get Your Love |
041 | Fun Fun | Happy Station |
042 | Peter Brown | They Only Come Out At Night |
043 | Carol Jiani | Hit & Run Lover |
044 | Dan Hartman | Relight My Fire |
045 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
046 | Michael Zager Band | Let's All Chant |
047 | Poussez! | Come On And Do It |
048 | Viola Wills | If You Could Read My Mind |
049 | Lipps Inc. | Funkytown |
050 | Moloko | Sing It Back |
051 | Twenty 4 Seven | I Can't Stand It |
052 | Mousse T. | Horny '98 |
052 | Black & White Brothers | Put Your Hands Up |
053 | The Limit | Say Yeah |
054 | Haddaway | What Is Love |
055 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
056 | Technotronic Feat. Ya Kid K | Get Up (Before The Night Is Over) |
057 | Course | Ready Or Not |
058 | M-People | Moving On Up |
059 | Goodmen | Give It Up |
060 | Wamdue Project | King Of My Castle |
061 | The Jacksons | Can You Feel It |
062 | Anita Ward | Ring My Bell |
063 | Alisha Bridges | I Love The Nightlife |
064 | Moby | Go |
065 | Powerhouse Feat. Duane Harden | What You Need |
066 | Dominica | Gotta Let You Go |
067 | Kristine W | Feel What You Want |
068 | Faithless | Insomnia |
069 | T99 | Anastasia |
070 | Dead Or Alive | You Spin Me Round (Like A Record) |
071 | Ultra Nate | Free |
072 | Dr. Alban | It's My Life |
073 | Gala | Freed From Desire |
074 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
075 | Jaydee | Plastic Dreams |
076 | Quadrophonia | Quadrophonia |
077 | Earth, Wind & Fire | September '99 (Remix) |
078 | Phats & Small | Feel Good |
079 | Tag Team | Whoomp! There It Is |
080 | Avantgarde | Get Down |
081 | Ann Lee | 2 Times |
082 | Tina Cousins | Killing Time |
083 | ATB | 9PM |
084 | 2 Eivissa | Oh Lalala |
085 | Earth, Wind & Fire with The Emotions | Boogie Wonderland |
086 | Sash! | Encore Une Fois |
087 | The Sunclub | Fiesta |
088 | Cappella | Move On Baby |
089 | Atlantic Ocean | Waterfall |
090 | Mark Van Dale & Enrico | Water Verve |
091 | Culture Beat | Mr. Vain |
092 | R.O.O.S. | Instant Moments |
093 | T-Spoon | No Time To Waste |
094 | DJ Jean & Peran | I Give My Life |
095 | La Bouche | Be My Lover |
096 | De Bos | On The Run |
097 | John Scatman | Scatman |
098 | The Vengaboys | We Like To Party |
099 | DJ Jean | The Launch |
100 | Jam & Spoon | Right In The Night |
101 | Robert Miles | Children |
102 | BBE | 7 Days & 1 Week |
103 | Gouryella | Gouryella |
104 | Kadoc | The Nighttrain |
105 | System F | Out Of The Blue |
106 | Ben Liebrand | Outro Grandmix Millenium Edition |
11.00-12.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Lebonmix Radio