In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 310: | Regel 310: | ||
|16|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | |16|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | ||
|} | |} | ||
19.00-20.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Episode: #089 | |||
Let op: dit is een herhaling van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Dynasty || I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|02|| Jimmy “Bo” Horne || Spank | |||
|- | |||
|03|| Total Touch || Touch Me Here (acapella) | |||
|- | |||
|04|| The Brothers Johnson || Stomp! | |||
|- | |||
|05|| Donna Summer || Hot Stuff | |||
|- | |||
|06|| Michael Jackson & Diana Ross || Ease On Down The Road | |||
|- | |||
|07|| Beckie Bell || Steppin' Out Tonight | |||
|- | |||
|08|| Haddaway || What Is Love | |||
|- | |||
|09|| Jennifer Lopez || Play (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Tony Scott || Gangster Boogie | |||
|- | |||
|11|| Baby’O || In The Forest | |||
|- | |||
|12|| Beyoncé || Work It Out (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Kano || I’m Ready | |||
|- | |||
|14|| Crystal Waters || 100% Pure Love | |||
|- | |||
|15|| Depeche Mode || Just Can’t Get Enough | |||
|- | |||
|16|| Sly & The Family Stone || Dance To The Music (acapella) | |||
|- | |||
|17|| Bee Gees || You Should Be Dancing (acapella) | |||
|- | |||
|18||Opus III || It’s A Fine Day (acapella) | |||
|} | |||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 20 feb 2021 23:02
In The Mix (Lebonmix Radio) draailijsten van 2021 / Playlist 2021
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Episode: #082
Let op: dit is een herhaling van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #083
Let op: dit is een herhaling van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
6 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Episode: #083
Let op: dit is een herhaling van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #085
Let op: dit is een herhaling van 27 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Wash | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |
13 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Episode: #086
Let op: dit is een herhaling van 5 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
02 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
03 | Kristine W | Feel What You Want |
04 | Prince & The Revolution | When Doves Cry |
05 | Salt 'N' Pepa | Push It |
06 | Harddrive | Deep Inside (acapella) |
07 | Tyree | Turn Up The Bass |
08 | Bobby 'O' | She Has A Way |
09 | Dr. Alban | It's My Life |
10 | Culture Beat | Mr. Vain |
11 | Delirium | Silence (acapella) |
12 | Sheila & The Black Devotion | Spacer |
13 | Delerium | Silence (acapella) |
14 | Masters At Work Feat. Denise Belfon | Work (acapella) |
15 | Rozalla | Everybody’s Free (To Feel Good) |
16 | Peaches & Herb | Shake Your Groove Thing |
17 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
18 | Una Mas | I Will Follow |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #087
Let op: dit is een herhaling van 12 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cerrone | Supernature |
02 | Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk (acapella) |
03 | Lipps Inc. | Funkytown |
04 | Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam |
05 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
06 | Giorgio Moroder | Chase |
07 | Cuba Gooding | Happiness, Is Just Around The Bend (acapella) |
08 | Mory Kante | Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix) |
09 | Jaydee | Plastic Dreams |
10 | The Project Feat. Gerideau | Bring It Back 2 Luv |
11 | Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) |
12 | Donna Summer | I Feel Love |
13 | Duke | So In Love With You (acapella) |
14 | Shannon | Let The Music Play (acapella) |
15 | Patrick Cowley | Menergy |
20 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
11.00-12.00 uur:
Episode: #088
Let op: dit is een herhaling van 19 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robbie Nevil | C'est La Vie (Ben Liebrand Edit) |
02 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
03 | Total Contrast | Takes A Little Time |
04 | Pointer Sisters | Automatic |
05 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) |
06 | 50 Cents | In tha Club (acapella) |
07 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
08 | Indeep | When boys talk (acapella) |
09 | Madonna | Music (acapella) |
10 | Madonna | Express Yourself |
11 | Double Trouble & The Rebel M.C. | Street Tuff |
12 | Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (acapella) |
13 | Robin S. | Luv 4 Luv |
14 | Liberty X | Just A Little |
15 | Dynasty | I Don't Want To Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
16 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode: #089
Let op: dit is een herhaling van 26 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dynasty | I Don't Wanna Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
02 | Jimmy “Bo” Horne | Spank |
03 | Total Touch | Touch Me Here (acapella) |
04 | The Brothers Johnson | Stomp! |
05 | Donna Summer | Hot Stuff |
06 | Michael Jackson & Diana Ross | Ease On Down The Road |
07 | Beckie Bell | Steppin' Out Tonight |
08 | Haddaway | What Is Love |
09 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
10 | Tony Scott | Gangster Boogie |
11 | Baby’O | In The Forest |
12 | Beyoncé | Work It Out (acapella) |
13 | Kano | I’m Ready |
14 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
15 | Depeche Mode | Just Can’t Get Enough |
16 | Sly & The Family Stone | Dance To The Music (acapella) |
17 | Bee Gees | You Should Be Dancing (acapella) |
18 | Opus III | It’s A Fine Day (acapella) |