In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 87: | Regel 87: | ||
|- | |- | ||
|16|| Rose Royce || Is It Love You’re After? | |16|| Rose Royce || Is It Love You’re After? | ||
|} | |||
===25 februari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
16.00-17.00 uur: | |||
Episode: #085, dit is een herhaling van 27 februari 2004, zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Black Box Feat. Martha Walsh || Everybody Everybody | |||
|- | |||
|02|| Prince & The Revolution|| 1999 | |||
|- | |||
|03||Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black ||Beat Of Zen | |||
|- | |||
|04|| Shirley Lites || Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) | |||
|- | |||
|05|| Moses || We Just | |||
|- | |||
|06|| Club 69 || Let Me Be Your Underwear | |||
|- | |||
|07|| Mister Happy || Come Back To Love (acapella) | |||
|- | |||
|08|| G.Q. || Shake (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Dr. Alban || Sing Hallelujah | |||
|- | |||
|10|| Gat Decor || Passion | |||
|- | |||
|11|| 49-ers || I Got The Music (I Got It) (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Cherrelle & Alexander O’Neal ||Saturday Love (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Age Of Love ||The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) | |||
|- | |||
|14|| 2 Unlimited || Tribal Dance (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Robert Miles || Children | |||
|- | |||
|16|| Energy 52 || Café Del Mar | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 25 feb 2021 19:05
In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2021 / In The Mix (Boogie Bunker Radio) Playlist 2021
11 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van 13 februari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
18 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van 20 februari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
25 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Episode: #085, dit is een herhaling van 27 februari 2004, zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Walsh | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |