In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2023 / Playlist 2023 ===7 januari 2023=== Samenstelling: Ben Liebrand 18.00-19.00 uur: Episode: #081, dit is...') |
|||
Regel 55: | Regel 55: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Episode: #098, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#9_juli_2004|9 juli 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]], echter is hier de mix wel in zijn totaliteit uitgezonden! | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Jody Watley & Eric B. & Rakim || Friends | |||
|- | |||
|02||Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee || The Message (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Commodores || Brick House | |||
|- | |||
|04 ||Bobby Brown || My Prerogative | |||
|- | |||
|05 ||Jody Watley || Real Love | |||
|- | |||
|06 || Falco || Rock Me Amadeus (Sample) | |||
|- | |||
|07 ||Tech N9ne || I’m A Playa | |||
|- | |||
|08 ||Herbie Hancock || Rock It | |||
|- | |||
|09 ||Dimples D. || Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Prince & The Revolution || Kiss | |||
|- | |||
|11 ||M/A/R/R/S || Pump Up The Volume | |||
|- | |||
|12|| King Bee || Back By Dope Demand | |||
|- | |||
|13 ||Chic || I Want Your Love | |||
|- | |||
|14 ||The Sunburst Band || Let The Music Take Control (acapella) | |||
|- | |||
|15 ||King MC Feat. Screamin’ K || What Have I Done For You Lately (acapella) | |||
|- | |||
|16 ||Loleatta Holloway || Love Sensation | |||
|- | |||
|17 ||Freestyle Orchestra Feat. D’Borah || Keep On Pumpin’ It Up (acapella) | |||
|- | |||
|18 ||Gene Chandler || Get Down | |||
|- | |||
|19|| Whitney Houston || Queen Of The Night (acapella) | |||
|- | |||
|20|| The Human League ||Don’t You Want Me | |||
|- | |||
|21 ||ABC || (How To Be A) Millionaire (acapella) | |||
|- | |||
|22||Destiny's Child || Bug-A-Boo (acapella) | |||
|} | |||
===21 januari 2023=== | ===21 januari 2023=== |
Versie van 14 jan 2023 19:02
In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #081, dit is opnieuw de herhaling van In The Mix van 30 januari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S. | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance (acapella) |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #098, dit is een herhaling van In The Mix van 9 juli 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica, echter is hier de mix wel in zijn totaliteit uitgezonden!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jody Watley & Eric B. & Rakim | Friends |
02 | Grandmaster Flash & The Furious Five Feat. Melle Mel & Duke Bootee | The Message (acapella) |
03 | Commodores | Brick House |
04 | Bobby Brown | My Prerogative |
05 | Jody Watley | Real Love |
06 | Falco | Rock Me Amadeus (Sample) |
07 | Tech N9ne | I’m A Playa |
08 | Herbie Hancock | Rock It |
09 | Dimples D. | Sucker DJ (A Witch For Love) (acapella) |
10 | Prince & The Revolution | Kiss |
11 | M/A/R/R/S | Pump Up The Volume |
12 | King Bee | Back By Dope Demand |
13 | Chic | I Want Your Love |
14 | The Sunburst Band | Let The Music Take Control (acapella) |
15 | King MC Feat. Screamin’ K | What Have I Done For You Lately (acapella) |
16 | Loleatta Holloway | Love Sensation |
17 | Freestyle Orchestra Feat. D’Borah | Keep On Pumpin’ It Up (acapella) |
18 | Gene Chandler | Get Down |
19 | Whitney Houston | Queen Of The Night (acapella) |
20 | The Human League | Don’t You Want Me |
21 | ABC | (How To Be A) Millionaire (acapella) |
22 | Destiny's Child | Bug-A-Boo (acapella) |
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website 100% RETRO
- Direct Stream (192 kbps)
Referenties