In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
k (→5 maart 2022) |
k (→26 maart 2022) |
||
Regel 133: | Regel 133: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Episode: #085, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#27_februari_2004|27 februari 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Black Box Feat. Martha Wash || Everybody Everybody | |||
|- | |||
|02|| Prince & The Revolution|| 1999 | |||
|- | |||
|03||Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black ||Beat Of Zen | |||
|- | |||
|04|| Shirley Lites || Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) | |||
|- | |||
|05|| Moses || We Just | |||
|- | |||
|06|| Club 69 || Let Me Be Your Underwear | |||
|- | |||
|07|| Mister Happy || Come Back To Love (acapella) | |||
|- | |||
|08|| G.Q. || Shake (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Dr. Alban || Sing Hallelujah | |||
|- | |||
|10|| Gat Decor || Passion | |||
|- | |||
|11|| 49-ers || I Got The Music (I Got It) (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Cherrelle & Alexander O’Neal ||Saturday Love (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Age Of Love ||The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) | |||
|- | |||
|14|| 2 Unlimited || Tribal Dance (acapella) | |||
|- | |||
|15|| Robert Miles || Children | |||
|- | |||
|16|| Energy 52 || Café Del Mar | |||
|} | |||
===2 april 2022=== | ===2 april 2022=== |
Versie van 26 mrt 2022 20:20
In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / In The Mix (100% RETRO) Playlist 2022
5 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Dit is de eerste uitzending van In The Mix op 100% RETRO
Episode: #082, dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
12 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D. | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
19 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van In The Mix van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
26 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #085, dit is een herhaling van In The Mix van 27 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Wash | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |
2 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
9 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website 100% RETRO
Referenties