In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 43: | Regel 43: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Episode: #083, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#13_februari_2004|13 februari 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Midnight Star || Operator | |||
|- | |||
|02 ||Raw Silk || Do It To The Music (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||Stone || Time | |||
|- | |||
|04 ||Herbie Hancock || Tell Everybody | |||
|- | |||
|05 || Soulsearcher || Can't Get Enough | |||
|- | |||
|06 ||Michael Jackson || Wanna Be Startin’ Somethin’ | |||
|- | |||
|07 ||Frankie Goes To Hollywood || Relax (acapella) | |||
|- | |||
|08 ||The Michael Zager Band || Let’s All Chant | |||
|- | |||
|09 ||Miami Sound Machine || Conga | |||
|- | |||
|10 ||Divine || Native Love (Step By Step) | |||
|- | |||
|11 ||2 Unlimited || Get Ready For This | |||
|- | |||
|12 ||Moby || Go | |||
|- | |||
|13 ||Baby D. || Let Me Be Your Fantasy | |||
|- | |||
|14 ||Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting || Why Don't You Answer | |||
|- | |||
|15 ||Gary’s Gang || Showtime | |||
|- | |||
|16 ||Earth, Wind & Fire || Let’s Groove | |||
|- | |||
|17 ||Sinnamon || I Need You Now (acapella) | |||
|} | |||
===19 maart 2022=== | ===19 maart 2022=== |
Versie van 12 mrt 2022 20:09
In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / In The Mix (100% RETRO) Playlist 2022
5 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #082, dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
12 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D. | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
19 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
26 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website 100% RETRO
Referenties