Bewerken van FM omroepzenders in Nederland (lokaal)
Uit Radiopedia
Deze bewerking kan ongedaan gemaakt worden. Hieronder staat de tekst waarin de wijziging ongedaan is gemaakt. Controleer voor het publiceren of het resultaat gewenst is.
Huidige versie | Uw tekst | ||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | Een overzicht van de lokale omroepzenders in Nederland op de [[FM-band]]. | ||
== Lokale omroep | ==Lokale omroep== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
!width="180"|Zender | !width="180"|Zender | ||
!width=" | !width=""|Regio | ||
!width=" | !width=""|Frequentie | ||
!width=" | !width=""|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[3ML Radio]]''' | |||
| Heythuysen || 105,7 MHz || 0,1 | |||
| rowspan="2" | '''[[Radio | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Ittervoort || 106,1 MHz || 0,016 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[6FM]]''' || Huizen || 92,0 MHz || 0,126 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Achterhoek FM]]''' || Vorden || 104,9 MHz || 0,05 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Airplay Radio]]''' || Wijhe || 105,7 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Aladna FM]]''' || Dinxperlo || 105,9 MHz || 0,05 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Alkmaar Centraal]]''' || Alkmaar || 105,3 MHz || 0,08 | |||
| '''[[ | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[Alphen Stad FM]]''' | ||
| Alphen aan den Rijn || 105,4 MHz || 0,05 | |||
|- | |- | ||
| | | Boskoop || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ATOS Radio]]''' || Zwijndrecht || 106,1 MHz || 0,1 | |||
| '''[[Radio | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Avulo FM]]''' || Vught || 105,4 MHz || 0,03 | |||
|- style="vertical-align: top" | |||
| '''[[B-FM]]''' || Zutphen || 106,1 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| '''[[ | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Baarn FM]]''' || Baarn || 105,5 MHz || 0,05 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Berkelland FM]]''' | | rowspan="2"|'''[[Berkelland FM]]''' | ||
Regel 227: | Regel 47: | ||
| Deil || 106,2 MHz || 0,1 | | Deil || 106,2 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Bingo FM]]''' || Utrecht || 105,7 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[BLOS RTV]]''' || Boxmeer || 105,9 MHz || 0,079 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Boschtion FM]]''' || Den Bosch || 95,2 MHz || 0,15 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Branding Radio]]''' || Heemstede || 106,2 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Castricum 105]]''' || Castricum || 105,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Centraal FM]]''' || Gemert || 91,1 MHz || 1 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[De Stille Genieter]]''' || Baarle-Naussau || 87,8 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[De Streekradio]]''' || Zuidwolde || 104,8 MHz || 1 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Delta FM]]''' || Vroomshoop || 105,3 MHz || 0,1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Den Haag FM]]''' || Den Haag || 92,0 MHz || 0,144 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[DMG Radio]]''' || Deurne || 106,2 MHz || 0,063 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Dollard FM]]''' || Winschoten || 105,8 MHz || 0,063 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Drechtstad FM]]''' || Dordrecht || 95,7 MHz || 0,355 | |||
| '''[[ | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Enschede FM]]''' || Enschede || 105,1 MHz || 0,05 | |||
| '''[[ | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[EVA]]''' || Amersfoort || 105,2 MHz || 0,05 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Falcon Radio]]''' || Berg || 94,3 MHz || 0,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[Favoriet FM]]''' | ||
| | | Duiven || 105,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| | | Zevenaar || 94,0 MHz || 0,2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Glow FM]]''' || Eindhoven || 94,0 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Gouwestad Radio]]''' || Gouda || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Haarlem 105 Radio]]''' | | rowspan="2"|'''[[Haarlem 105 Radio]]''' | ||
Regel 390: | Regel 93: | ||
| Haarlem || 105,1 MHz || 0,063 | | Haarlem || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Havenstad FM]]''' || Delfzijl || 105,4 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[HOS FM]]''' || Helvoirt || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[HTR Radio]]''' || Nieuwkuijk || 105,7 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Jamm FM]]''' || Duindrecht || 104,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Jouw FM]]''' || Bloemendaal || 105,8 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[KB Radio]]''' || Roelofarendsveen || 105,0 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|'''[[Kempen FM]]''' | ||
| | | Hapert || 97,2 MHz || 0,398 | ||
|- | |- | ||
| | | Hapert || 105,7 MHz || 0,079 | ||
|- | |- | ||
| | | Luyksgestel || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[L-FM]]''' || Schaijk || 105,0 MHz || 0,115 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Lansingerland FM]]''' || Berkel en Rojdenrijs || 92,2 MHz || 0,081 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[LekWaal FM]]''' || Asperen || 92,1 MHz || 0,25 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Local FM]]''' || Etten-Leur || 105,7 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[LOE FM]]''' || Elburg || 105,5 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[LOG Radio]]''' || Goirle || 105,6 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[LOK Radio]]''' || Krimpen aan den IJssel || 106,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Lokale Omroep Ameland]]''' || Hollum || 89,4 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[LOL Radio]]''' || Landsmeer || 105,7 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[LOS Radio]]''' || Den Helder || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | rowspan="2"|'''[[Maasland Radio]]''' | ||
| Nieuw Bergen || 89,6 MHz || 1 | |||
|- | |||
| Wellerooi || 92,9 MHz || 1 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Maasland FM]]''' || Oss || 105,2 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Maasland Radio]]''' || Velden || 106,0 MHz || 0,06 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Meer Radio]]''' || Hoofddorp || 105,5 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Megastad FM]]''' || Rotterdam || 93,9 MHz || 4,79 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Merwe Radio]]''' || Sliedrecht || 105,4 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | rowspan="2"|'''[[Midland FM]]''' | ||
| Renswoude || 105,6 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| Veenendaal || 104,9 MHz || 0,04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Mix 105 FM]]''' || Steenwijk || 105,4 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Mix724]]''' || Hoorn || 103,9 MHz || 0,302 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2"|'''[[Omroep Groesbeek]]''' | ||
| Groesbeek || 90,6 MHz || 0,02 | |||
| '''[[ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| Berg en Dal || 105,1 MHz || 0,04 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Oké FM]]''' || Waalwijk || 105,3 MHz || | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Best]]''' || Best || 106,2 MHz || 0,04 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Omroep Maas en Mergelland]]''' || Eijsden || 105,8 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Omroep Meppel]]''' || Meppel || 93,0 MHz || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Omroep Stein]]''' || Stein || 96,2 MHz || 0,5 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Omroep Venlo FM]]''' || Venlo || 96,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Omroep Venray]]''' || Venray || 90,2 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | rowspan="4"|'''[[Optimaal FM]]''' | ||
| Didam || 105,6 MHz || 0,05 | |||
|- | |||
| Doetinchem || 106,2 FM || 0,05 | |||
|- | |||
| Varsseveld || 105,5 MHz || 0,1 | |||
|- | |||
| Vethuizen || 94,7 MHz || 0,316 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Origineel FM]]''' || Goes || 105,0 MHz || 0,0126 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[ORTS Radio]]''' || Oosterhout || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[P&M]]''' || Panningen || 92,5 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Papendrecht FM]]''' || Papendrecht || 105,0 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Peelstar FM]]''' || Sint Anthonius || 94,0 MHz || 0,251 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Raio 9]]''' || IJsselstein || 106,1 MHz || 0,005 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio 3 5 0 ]]''' || Rijssen || 92,3 MHz || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio 80]]''' || Egmond aan Zee || 105,9 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio 90FM]]''' || Leersum || 91,7 MHz || 0,302 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Radio AA en Hunze]]''' || Annen || 105,6 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Aalsmeer]]''' || Aalsmeer || 105,9 MHz || 0,071 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[Radio Amor FM]]''' | ||
| | | Den Haag || 89,8 MHz || 0,2 | ||
| | |- | ||
| Rotterdam || 102,3 MHz || 0,126 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Radio Almelo]]''' || Almelo || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Apeldoorn]]''' || Hoenderloo || 105,5 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Arnhem]]''' || Arnhem || 105,9 MHz || 0,063 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Barneveld]]''' || Barneveld || 93,5 MHz || 0,5 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Beverwijk]]''' || Beverwijk || 105,4 MHz || 105,4 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Radio Baoarnsterstim]]''' || Grou || 105,6 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Borger-Odoorn]]''' || Borger || 106,0 MHz || 0,1 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | '''[[Radio Borghende]]''' || Borne || 105,4 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Centraal]]''' || Wolvega || 105,0 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Compagnie]]''' || Hoogezand || 105,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio | | '''[[Radio Diemen]]''' || Diemen || 106,1 MHz || 0,01 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2"|'''[[Radio Excellent]]''' | ||
| Nootdorp || 105,2 MHz || 0,05 | |||
| '''[[ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Pijnacker || 105,6 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Gasterlân]]''' || Balk || 96,4 MHz || 0,316 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Hattem]]''' || Hattem || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Hengelo]]''' || Hengelo || 105,8 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | rowspan="3"|'''[[Radio Hoekse Waard]]''' | ||
| | | Piershil || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- | |||
| Puttershoek || 96,0 MHz || 0,417 | |||
|- | |- | ||
| Zuid-Beijerland || 105,5 MHz || 0,04 | |||
|- | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Hoorn]]''' || Hoorn || 105,8 MHz || 0.079 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|'''[[Radio Horizon]]''' | ||
| | | Leende || 92,9 MHz || 0,5 | ||
|- | |- | ||
| | | Sterksel || 106,0 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Ideaal]]''' || Wichmond || 105,4 MHz || 0,05 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Lelystad]]''' || Lelystad || 90,3 MHz || 0,398 | |||
| '''[[Radio | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Loco]]''' || Coevorden || 105,4 MHz || 0,05 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Mercurius]]''' || Leeuwarden || 106,1 MHz || 0,05 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Middelsé]]''' || Stiens || 105,3 MHz || 0,1 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Nens]]''' || Noordwijk || 105,3 MHz || 0,05 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Noordoost-Friesland]]''' || Oudwoude || 105,8 MHz || 0,079 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Noordoostpolder]]''' || Emmeloord || 105,2 MHz || 0,1 | |||
|'''[[ | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Nunspeet]]''' || Nunspeet || 105,9 MHz || 0,06 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Parkstad]]''' || Kerkrade || 105,7 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Purmerend]]''' || Purmerend || 104,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Raalte]]''' || Raalte || 105,1 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Reindonk]]''' || Wanssum || 105,6 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Ridderker]]''' || Ridderkerk || 105,7 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Schiedam]]''' || Schiedam || 95,8 MHz || 0,2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Soest]]''' || Soest || 105,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Stad Harlingen]]''' || Harlingen || 106,2 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Texel]]''' || Den Burg || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Totaal]]''' || Huissen || 93,6 MHz || 0,631 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Radio Voorst]]''' || Twello || 105,3 MHz || 0,1 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Westerkwartier]]''' || Marum || 105,3 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Radio Zilverstad]]''' || Schoonhoven || 105,9 MHz || 0,02 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Razo (Salto)]]''' || Amsterdam || 105,2 MHZ || 0,03 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Regio FM]]''' || Siddeburen || 106,1 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="3"|'''[[ | | rowspan="3"|'''[[Rivierstad FM]]''' | ||
| | | Beers || 105,5 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| | | Cuijk || 88,4 MHz || 0,794 | ||
|- | |- | ||
| | | Grave || 105,8 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RGL FM]]''' || Ouddorp || 105,6 MHz || 0,1 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Hilversum]]''' || Hilversum || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Meborah]]''' || Wageningen || 106,0 MHz || 0,071 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Rijswijk]]''' || Rijswijk || 105,9 MHz || 0,015 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV Ronde Venen]]''' || Mijdrecht || 105,6 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| | | rowspan="2"|'''[[RTV Stichtse Vecht]]''' | ||
| Kockengen || 106,0 MHz || 0,063 | |||
| '''[[ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Maarssen || 105,3 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[RTV-S]]''' || Stadskanaal || 105,3 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[RTW FM]]''' || Waddinxveen || 105,8 MHz || 0,05 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Scheldemond FM]]''' || Oostburg || 105,5 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Skyline FM]]''' || Uden || 106,0 MHz || 0,03 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Sleutelstad FM]]''' || Leiden || 93,7 MHz || 1,66 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Slingeland FM]]''' || Winterswijk || 105,0 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[SLOG FM]]''' || Raamsdonkveer || 105,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Smart FM]]''' || Spijkenisse || 105,1 MHz || 0.04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[ | | rowspan="2"|'''[[SRC FM]]''' | ||
| | | Culemburg || 105,8 MHz || 0,079 | ||
|- | |- | ||
| | | Vianen || 105,4 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Streekomroep START]]''' || Geleen || 99,1 MHz || 1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|'''[[Studio 040]]''' | ||
| Mierlo || 105,5 MHz || 0,063 | | Mierlo || 105,5 MHz || 0,063 | ||
|- | |- | ||
| Nuenen || 105,9 MHz || 0,05 | | Nuenen || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Studio Súdwest]]''' || Koudum || 105,4 MHz || 0,079 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | rowspan="2"|'''[[Ujala Radio]]''' | ||
| Amsterdam || 93,3 MHz || 0,398 | |||
|- | |||
| Diemen || 90,1 MHz || 0,5 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | rowspan="2"|'''[[Terneuzen FM]]''' | ||
| Biervliet || 106,1 MHz || 0,063 | |||
|- | |||
| Westdorpe || 105,8 MHz || 0,012 | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Tsarina FM]]''' || Breezand || 104,9 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" | '''[[Twente FM]]''' | ||
| | | Denekamp || 105,6 MHz || 0,074 | ||
|- | |||
| Deurningen || 107,1 MHz || 0,05 | |||
|- | |- | ||
| | | Nutter || 105,0 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| | | Nutter || 106,5 MHz || 0,05 | ||
|- | |- | ||
| Oldenzaal || 106,2 MHz || 0,1 | |||
|- | |- | ||
| | | Oldenzaal || 107,4 MHz || 0,1 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Tynaarlo Lokaal]]''' || Paterswolde || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Unique FM]]''' || Malden || 106,2 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|'''[[Unity FM]]''' | ||
| | | Leiden || 105,7 MHz || 0.032 | ||
|- | |- | ||
| | | Leiderdorp || 106,1 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Vechtdal FM]]''' || Nieuwleusen || 105,9 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[Veluwe FM]]''' | |||
| Ermelo || 105,0 MHz || 0,063 | |||
| rowspan="2"|'''[[ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Putten || 106,1 MHz || 0,05 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[Vlistam Radio]]''' || Stolwijk || 105,5 MHz || 0,04 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[VLOH Radio]]''' || Hilvarenbeek || 96,0 MHz || 0,2 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[WanFM]]''' || Loosbroek || 105,6 MHz || 0,125 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" |'''[[Web FM]]''' | |||
| Druten || 105,5 MHz || 0,05 | |||
| rowspan="2"|'''[[ | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | Weurt || 105,4 MHz || 0,025 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Weert FM]]''' || Nederweert || 97,0 MHz || 0,1 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[Wereld FM]]''' || Amsterdam || 99,4 MHz || 0,08 | |||
| | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[WOS]]''' || Naaldwijk || 87,6 MHz || 0,251 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ | | '''[[ZFM]]''' || Zoetermeer || 96,2 MHz || 0,891 | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| '''[[ZOO]]''' || Zwolle || 105,0 MHz || 0,06 | |||
| | |||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2" |'''[[ | | rowspan="2" |'''[[Zuidwest FM]]''' | ||
| | | Bergen op Zoom || 105,8 MHz|| 0,023 | ||
|- | |- | ||
| | | Hoogerheide || 105,1 MHz || 0,063 | ||
|} | |} | ||
== Overige == | ==Overige== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
!width="180"|Zender | !width="180"|Zender | ||
!width=" | !width=""|Regio | ||
!width=" | !width=""|Frequentie | ||
!width=" | !width=""|Vermogen (kW) | ||
|- style="vertical-align: top" | |- style="vertical-align: top" | ||
| rowspan="2"|'''[[AFN Power Network]]''' | | rowspan="2"|'''[[AFN Power Network]]''' |