Dance Classics In The Mix (Nostalgie) draailijsten 2017: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 37: | Regel 37: | ||
|01||Queen || We Will Rock You | |01||Queen || We Will Rock You | ||
|- | |- | ||
|02||Earth Wind & Fire || Fantasy | |02||Earth, Wind & Fire || Fantasy | ||
|- | |- | ||
|03||Imagination || Music & Lights | |03||Imagination || Music & Lights | ||
Regel 96: | Regel 96: | ||
|- | |- | ||
|14||The Three Degrees || The Runner | |14||The Three Degrees || The Runner | ||
|} | |||
==13 januari 2017 == | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.30-19.00 uur: | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||[[Ben Liebrand]] Opener || Intro van de Grandmix Disco Edition | |||
|- | |||
|02||David Bowie || Let’s Dance | |||
|- | |||
|03||Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett || Don’t Look Any Further | |||
|- | |||
|04||Lisa Stansfield || Sincerity | |||
|- | |||
|05||Soul II Soul || How Long | |||
|- | |||
|06||The Jackson 5 || I Want You Back (acapella) | |||
|} | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||A Tribe Called Quest|| Can I Kick It | |||
|- | |||
|02||Eric B. & Rakim || Paid In Full | |||
|- | |||
|03||Nick Kershaw || Wouldn’t It Be Good | |||
|- | |||
|04||The Black Eyed Peas || Where Is The Love (acapella) | |||
|- | |||
|05||Del Tha Funky Homosapien || Mista Dobolina | |||
|- | |||
|06||Jody Watley With Eric B. & Rakim ||Friends | |||
|- | |||
|07||Simply Red || Jericho | |||
|- | |||
|08||Candy Dulfer || Wake Me When It’s Over | |||
|- | |||
|09||Candyman ||Knockin’ Boots | |||
|- | |||
|10||Color Me Bad || I Wanna Sex You Up | |||
|- | |||
|11||Captain Sensible || Wot | |||
|- | |||
|12||Natasha King || AM FM | |||
|- | |||
|13||Snap! || Oops Up | |||
|} | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #108 zoals uitgezonden op 5 november 2004 op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Pat Benatar || Love Is A Battlefield | |||
|- | |||
|02|| Chic || Sao Paulo | |||
|- | |||
|03|| Love Unlimited Orchestra || Love Theme | |||
|- | |||
|04|| Zapp || More Bounce To The Ounce | |||
|- | |||
|05|| Shalamar || A Night To Remember | |||
|- | |||
|06|| René & Angela || I'll Be Good | |||
|- | |||
|07|| Slave || Just A Touch Of Love | |||
|- | |||
|08|| The Jones Girls || Nights Over Egypt | |||
|- | |||
|09|| Imagination || Flashback | |||
|- | |||
|10|| Living In A Box || Living In A Box | |||
|- | |||
|11|| Soul II Soul || Back To Life (acapella) | |||
|- | |||
|12|| Positive Force || We've Got The Funk | |||
|- | |||
|13|| Chic || My Feet Keep Dancing | |||
|} | |} | ||
Versie van 22 mrt 2021 11:29
Dance Classics In The Mix (Nostalgie) draailijsten 2017 / Dance Classics In The Mix (Nostalgie) playlist 2017
Met dank aan Ben Liebrand voor het aanleveren van de draailijsten!
6 januari 2017
Samenstelling: Ben Liebrand
18.30-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand Opener | Intro van de Grandmix Disco Edition |
02 | Yarbrough & People | Don’t Stop The Music |
03 | Adamski | Killer |
04 | Double You | Please Don’t Go (acapella) |
05 | The Black & White Brothers | Put Your Hands Up |
06 | 2 unlimited | Twilight Zone |
07 | Quadraphonia | Quadraphonia |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit lijkt de herhaling van Episode #106, zoals uitgezonden op 15 oktober 2004 op Radio Veronica, echter ontbreekt in deze mix track 3 (Soul II Soul - Keep On Movin') en is er een extra track toegevoegd aan het einde van deze mix
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Queen | We Will Rock You |
02 | Earth, Wind & Fire | Fantasy |
03 | Imagination | Music & Lights |
04 | The S.O.S. Band | Just Be Good To Me |
05 | The S.O.S. Band | Just The Way You Like It |
06 | Pebbles | Giving You The Benefit |
07 | Fatback | I Found Lovin’ |
08 | Dave Stewart & Candy Dulfer | Lily Was Here |
09 | The Charlie Callelo Orchestra | Sing Sing Sing |
10 | Tony Lee | Reach Up |
11 | Sharon Redd | Beat The Street |
12 | Sharon Redd | Love How You Feel |
20.00-21.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit lijkt de herhaling van Episode: #107 zoals uitgezonden op 22 oktober 2004 op Radio Veronica, echter zijn track 1 en 2 omgewisseld en is er een extra track toegevoegd aan het einde van deze mix
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Adventures Of Stevie V. | Body Language |
02 | Sharon Redd | Beat The Street (Acapella) |
03 | Kraze | The Party |
04 | Alison Limerick | Where Love Lives |
05 | Diana Ross | The Boss |
06 | The Beatmasters | Ska-Train |
07 | Jungle Brothers | I'll House You |
08 | Bomb | Can-U-Dig-It! |
09 | The 2 Live Crew | Me So Horny |
10 | The Real Thing | Can You Feel The Force |
11 | Kiss | I Was Made For Loving You |
12 | Azoto | Anytime Or Place |
13 | American Gypsy | I'm OK You're OK |
14 | The Three Degrees | The Runner |
13 januari 2017
Samenstelling: Ben Liebrand
18.30-19.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ben Liebrand Opener | Intro van de Grandmix Disco Edition |
02 | David Bowie | Let’s Dance |
03 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garrett | Don’t Look Any Further |
04 | Lisa Stansfield | Sincerity |
05 | Soul II Soul | How Long |
06 | The Jackson 5 | I Want You Back (acapella) |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | A Tribe Called Quest | Can I Kick It |
02 | Eric B. & Rakim | Paid In Full |
03 | Nick Kershaw | Wouldn’t It Be Good |
04 | The Black Eyed Peas | Where Is The Love (acapella) |
05 | Del Tha Funky Homosapien | Mista Dobolina |
06 | Jody Watley With Eric B. & Rakim | Friends |
07 | Simply Red | Jericho |
08 | Candy Dulfer | Wake Me When It’s Over |
09 | Candyman | Knockin’ Boots |
10 | Color Me Bad | I Wanna Sex You Up |
11 | Captain Sensible | Wot |
12 | Natasha King | AM FM |
13 | Snap! | Oops Up |
20.00-21.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #108 zoals uitgezonden op 5 november 2004 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pat Benatar | Love Is A Battlefield |
02 | Chic | Sao Paulo |
03 | Love Unlimited Orchestra | Love Theme |
04 | Zapp | More Bounce To The Ounce |
05 | Shalamar | A Night To Remember |
06 | René & Angela | I'll Be Good |
07 | Slave | Just A Touch Of Love |
08 | The Jones Girls | Nights Over Egypt |
09 | Imagination | Flashback |
10 | Living In A Box | Living In A Box |
11 | Soul II Soul | Back To Life (acapella) |
12 | Positive Force | We've Got The Funk |
13 | Chic | My Feet Keep Dancing |