Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten / Playlist 2021: verschil tussen versies
Regel 153: | Regel 153: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Let op: dit is Episode # | Let op: dit is Episode #083 | ||
Deze aflevering kun je [https://www.youtube.com/watch?v=6bNH80fJWC8 HIER] beluisteren | |||
15:00-16:00 uur: | 15:00-16:00 uur: | ||
Regel 160: | Regel 162: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || | |01 ||Mason || Further Ado (Extended Mix) | ||
|- | |||
|02 || Simply Red || Money's Too Tight (Vibe-A-Pella) | |||
|- | |||
|03 || Freqish || Let's Get High (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || Moscrop || LFJ (DuBeats Remix) | |||
|- | |||
|05 || The Fog || It's Been A Long Time (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Arel Schaefer || Traction (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 || McFadden & Whitehead || Ain't No Stoppin' Us Now (acapella) | |||
|- | |||
|08 || Jus Tadi || Game Of Life (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 || Crew Deep || A Whole New Level (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Level 42 || It's Over (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Julius Jordan Feat. Treena || Higher (Terry Hunter, James Poyser Main) | |||
|- | |||
|12 || Martin Denev Feat. Anggela Vani || You Got Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || Blvckr || Always (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Change Feat. Luther Vandross || The Glow Of Love (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Adri Block || Follow You Now (Jackin' Clubmix) | |||
|- | |||
|16 || Rene Amesz || Open Wide (Extended Mix) | |||
|- | |||
|17 || Whitney Houston || Queen Of The Night (I've Got The Stuff That You Want) (Acapella) | |||
|- | |||
|18 || Body Ocean || Once The Music (Extended Mix) | |||
|- | |||
|19 || David Guetta || After The Love Is Gone (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie Ben Liebrand In The House}} | {{Navigatie Ben Liebrand In The House}} |
Versie van 10 feb 2021 10:36
Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Sunshine Live) Playlist 2021
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste aflevering van In The House op de Duitse Radio Sunshine Live en zal wekelijks uitgezonden worden op de zaterdagmiddag.
Let op: dit is Episode #080, zoals ook is uitgezonden op 16 januari 2021 op Radio ISLA 106
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground (Acapella) |
03 | K London Posse Maydie Myles | I Believe (Marco Lys Remix) |
04 | Makito | Purpose Of Love Remixes (Harvee Remix) |
05 | The Weeknd | Can't Feel My Face (Acapella) |
06 | Kings Of Underground | Everyone Wants To Be A DJ (Original Mix) |
07 | Diva Avari The French House Mafia | You Don't Know (Original Mix) |
08 | Chapter Verse | Cancel It (Original Mix) |
09 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
10 | Teddy Pendergrass | You Can't Hide (Super Disco Club Re Invent) |
11 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
12 | Masters At Work | Work (Acapella) |
13 | Block Crown | Can You Feel My Wish |
14 | ROMBE4T | Want You (Instrumental Mix) |
15 | Kristine W. | Feel What You Want (Acapella) |
16 | Phonix SJ Johnson Jacq UK | I Feel Good (Extended Mix) |
17 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For ya (Go To A Disco) (Acapella) |
18 | Fiorious | Follow Me (Harry Romero Club Mix) |
19 | Ruben Vitalis San Sebastian | Soulpower (Original Mix) |
23 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #081, zoals ook is uitgezonden op 23 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Heider | Oh Babe (Original Mix) |
02 | Hugh Masekela | Don't Go Loose It Baby (acapella) |
03 | Alaia Gallo & Michelle Weeks | I'm Going Up (Original Mix) |
04 | Alex Rai | Don't Burn No Bridges (Original Mix) |
05 | Perky Wires | Delirium (Original Mix) |
06 | Michael Jackson | Workin’ Day And Night (acapella) |
07 | Wave Point | Shadows (Original Mix) |
08 | Cee Lo Green | Bright Lights Bigger City (acapella) |
09 | Danny Foster & Rocket Dubz & Rogue Feat. Rachel John | Still In Love (Extended Dub Mix) |
10 | Daft Punk | Better Stronger Faster (acapella) |
11 | Dian Solo | Party Time (Extended Mix) |
12 | Shuya Okino Feat. Navasha Daya | Still In Love (The Reflex Extended Revision) |
13 | Cafe 432 Feat. Joy Malcolm | Why (Extended Club Mix) |
14 | Dutchican Soul Feat. Karmina Dai & Mr. V | Raise It Up (Micky More & Andy Tee Disco Mix) |
15 | Seb Skalski & L.T. Brown | I Live for that Day (Original Mix) |
16 | Andruss & Dmitri Saidi | PARTYNSNTP (Original Mix) |
17 | Love Tribe | Stand Up (acapella) |
30 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #082, zoals ook is uitgezonden op 30 januari 2021 op Radio ISLA 106
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) |
02 | Bomb The Bass | Moody (acapella) |
03 | Booker T Feat. Kathy Brown | Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) |
04 | Rhyze & Brian Tappert & Frank Velardi | Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) |
05 | DONT BLINK | Music Please (Original Mix) |
06 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (acapella) |
07 | Bohemien | No You Don't (Original Mix) |
08 | Dakar | Stronger (Original Mix) |
09 | D-Train | You're The One for Me (acapella) |
10 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
11 | House Of Glass | Disco Down (acapella) |
12 | Duskope Feat. Jay Ward | Yes I Do (Original Mix) |
13 | Stereosoulz & DiVine | L.O.V.E. (Extended Mix) |
14 | DONT BLINK | Vibration (Original Mix) |
15 | Rachel Auburn | Bass Keeps Pumpin (acapella) |
16 | T. Markakis | Marvins Touch (Original Mix) |
17 | Riffa Feat. Arnold Lane | Flauntin It (Original Mix) |
18 | Robin S. | Luv 4 Luv (acapella) |
19 | Anane | Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) |
20 | Block & Crown, Paul Parsons | You Don't Stop (Club Mix) |
6 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is Episode #083
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
15:00-16:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mason | Further Ado (Extended Mix) |
02 | Simply Red | Money's Too Tight (Vibe-A-Pella) |
03 | Freqish | Let's Get High (Original Mix) |
04 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
05 | The Fog | It's Been A Long Time (acapella) |
06 | Arel Schaefer | Traction (Original Mix) |
07 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stoppin' Us Now (acapella) |
08 | Jus Tadi | Game Of Life (Original Mix) |
09 | Crew Deep | A Whole New Level (Original Mix) |
10 | Level 42 | It's Over (acapella) |
11 | Julius Jordan Feat. Treena | Higher (Terry Hunter, James Poyser Main) |
12 | Martin Denev Feat. Anggela Vani | You Got Me (Original Mix) |
13 | Blvckr | Always (Original Mix) |
14 | Change Feat. Luther Vandross | The Glow Of Love (acapella) |
15 | Adri Block | Follow You Now (Jackin' Clubmix) |
16 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
17 | Whitney Houston | Queen Of The Night (I've Got The Stuff That You Want) (Acapella) |
18 | Body Ocean | Once The Music (Extended Mix) |
19 | David Guetta | After The Love Is Gone (acapella) |