Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2023 / Playlist 2023 ===7 januari 2023=== Samenstelling: Ben Liebrand 20:00-21:00 uur: Na...') |
k (→7 januari 2023) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
20:00-21:00 uur: | 20:00-21:00 uur: | ||
Let op: Dit is de herhaling van Episode: #178, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Boogie_Bunker_Radio)_Draailijsten_van_2022_/_Playlist_2022#29_december_2022|29 december 2022]] op [[Boogie Bunker Radio]] | |||
''Mash-Up Special'' | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel'''|| width="40px" | '''Episode''' | |||
|- | |||
|01||Vertigini||CoffeeCola (Original Mix)||#156 | |||
|- | |||
|02||Phil Collins||Sussudio (Acapella)||#156 | |||
|- | |||
|03||Trouble Within'||I Get You (Johan S Remix)||#156 | |||
|- | |||
|04||(Hamilton) Bohannon||Let's Start The Dance Again (Acapella)||#156 | |||
|- | |||
|05||DJ Steaw||Dance To The Rhythm (Original Mix)||#160 | |||
|- | |||
|06||Dua Lipa||Be The One (Acapella)|| #160 | |||
|- | |||
|07||Soledrifter||Just Riding (Saison Rework)||#158 | |||
|- | |||
|08||Jermaine Jackson||Burnin' Hot (Acapella)||#158 | |||
|- | |||
|09||Saison||I Need Ya (Local Options Remix)||#157 | |||
|- | |||
|10||Teena Marie||Behind The Groove (Acapella)||#157 | |||
|- | |||
|11||The Verticals||In Its Sphere (Cie Remix)||#160 | |||
|- | |||
|12||Hijack||The Badman Is Robbin' (Acapella)||#160 | |||
|- | |||
|13||Lenny Fontana & Vangela Crowe||Hell Yeah (David Morales NYC Club Instrumental Remix)||#160 | |||
|- | |||
|14||Brenda K. Starr||What You See Is What You Get (Acapella)||#160 | |||
|- | |||
|15||Todd Terry||Acid Underground (Extended Mix)||#159 | |||
|- | |||
|16||JM Silk||Shadows Of Your Love (Acapella)||#159 | |||
|- | |||
|17||Demarkus Lewis||Come Find Me (Dub Mix)||#158 | |||
|- | |||
|18||Kelis||Milkshake (Acapella)||#158 | |||
|- | |||
|19||DJ Homewrecker||Trick Flows (Original Mix)||#155 | |||
|- | |||
|20||M||Popmuzik (Acapella)||#155 | |||
|- | |||
|21||DJ With Soul||Your Love (Original Mix)||#164 | |||
|- | |||
|22||Ashford & Simpson||Found A Cure (Acapella)||#164 | |||
|- | |||
|23||Ralphi Rosario & Linda Clifford||I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub)||#178 | |||
|- | |||
|24||The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue||Keep On Pumpin' It Up (Acapella)||#178 | |||
|} | |||
===14 januari 2023=== | ===14 januari 2023=== |
Versie van 7 jan 2023 21:07
Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2023 / Playlist 2023
7 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Let op: Dit is de herhaling van Episode: #178, zoals uitgezonden op 29 december 2022 op Boogie Bunker Radio
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | Vertigini | CoffeeCola (Original Mix) | #156 |
02 | Phil Collins | Sussudio (Acapella) | #156 |
03 | Trouble Within' | I Get You (Johan S Remix) | #156 |
04 | (Hamilton) Bohannon | Let's Start The Dance Again (Acapella) | #156 |
05 | DJ Steaw | Dance To The Rhythm (Original Mix) | #160 |
06 | Dua Lipa | Be The One (Acapella) | #160 |
07 | Soledrifter | Just Riding (Saison Rework) | #158 |
08 | Jermaine Jackson | Burnin' Hot (Acapella) | #158 |
09 | Saison | I Need Ya (Local Options Remix) | #157 |
10 | Teena Marie | Behind The Groove (Acapella) | #157 |
11 | The Verticals | In Its Sphere (Cie Remix) | #160 |
12 | Hijack | The Badman Is Robbin' (Acapella) | #160 |
13 | Lenny Fontana & Vangela Crowe | Hell Yeah (David Morales NYC Club Instrumental Remix) | #160 |
14 | Brenda K. Starr | What You See Is What You Get (Acapella) | #160 |
15 | Todd Terry | Acid Underground (Extended Mix) | #159 |
16 | JM Silk | Shadows Of Your Love (Acapella) | #159 |
17 | Demarkus Lewis | Come Find Me (Dub Mix) | #158 |
18 | Kelis | Milkshake (Acapella) | #158 |
19 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #155 |
20 | M | Popmuzik (Acapella) | #155 |
21 | DJ With Soul | Your Love (Original Mix) | #164 |
22 | Ashford & Simpson | Found A Cure (Acapella) | #164 |
23 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
24 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
14 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt nog!
21 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio ISLA 106 Ibiza
- Direct Stream Radio ISLA 106 (192 kbps)
Referenties