Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
k (→2 januari 2022) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 79: | Regel 79: | ||
|- | |- | ||
|18||De La Soul || Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) | |18||De La Soul || Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) | ||
|} | |||
===7 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
22:00-23:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #071, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2020#24_oktober_2020|24 oktober 2020]] op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||HP Vince || The Big Funk Jam (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 ||Lambert Handle || Not Gonna Lie (Original Mix) | |||
|- | |||
|03 ||Robert Owens Ted Warehouse || Stay Sane (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Jaxx Inc. ||Party Now (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 ||Kiddy Smile || Let A Bitch Know (Honey Dijons That Bitch Knew Extended Remix) | |||
|- | |||
|06 ||Angelo Scalici || Buggin' (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 ||Freejak || I'm For Real (Extended Mix) | |||
|- | |||
|08 ||Midnight City || What I Feel (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 ||Le Petit Frenchy Mel Hammond || Keep It (Vocal Mix) | |||
|- | |||
|10 ||Roger Sanchez GTO || Turn On The Music (Colour Castle Instrumental Mix) | |||
|- | |||
|11 ||Prince & The Revolution || Let's go Crazy (acapella) | |||
|- | |||
|12 ||Mike Dunn ||If I Can't Get Down (Mousse T.'s Funky Shizzle Extended Mix) | |||
|- | |||
|13 ||LEFTI || What You Gonna Do (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 ||Wahoo || Make Em Shake (acapella) | |||
|- | |||
|15 ||KAISER66 || Since Before Time (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 ||The Trammps || Disco Inferno (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 8 jan 2022 10:03
Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2022 / Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Playlist 2022
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20:00-21:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op 25 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Got Soul Collective | Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) |
02 | Arnaud D Feat. MissFly | Honey Love (Original Mix) |
03 | Saison | Dilbert's Ditty (Original Mix) |
04 | Ennis (Bro. E) Smith | To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) |
05 | Jones Meadow & They Dream By Day | Monomagi (Original Mix) |
06 | Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily | Love Changed Me (Original Mix) |
07 | Fred Dewouters | Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) |
08 | Yooks & Rona Ray | Goosebumps (Original Mix) |
09 | Msolnusic | Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) |
10 | Charly Angelz | Love Handle (Original Mix) |
11 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (OPOLOPO Remix) |
2 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18:00-19:00 uur:
Episode: #128
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vertigini | Da Purpose (Radio Edit) |
02 | Pierrasat | Free (Original Mix) |
03 | Brothers In Arts | Back Where You Start (Original Mix) |
04 | Mauro Ghess & Tuby Rubber | Fallin' In A Deeper Love (Dub Mix) |
05 | The Commodores | Brick House (Acapella) |
06 | Dilby & Pornbugs | Beyond That (Original Mix) |
07 | The Flirts | Passion (Acapella) |
08 | Claptone Feat. Apre | My Night (Picard Bbrothers Remix) |
09 | Kiko Navarro | Dope High (Opolopo Tweak) |
10 | The Strikers | Body Music (Acapella) |
11 | Scoopy | Devil Blues (Original Mix) |
12 | Marc Cotterell | 92 Grooves (Original Mix) |
13 | Cassius | The Sound Of Violence (Acapella) |
14 | Scruscru & Mike Fot | Hauz Bonger (Original Mix) |
15 | Sharon Brown | I Specialize In Love (Acapella) |
16 | Sebb Junior | The Stars Are Yours (Original Mix) |
17 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) |
18 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) |
7 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #071, zoals uitgezonden op 24 oktober 2020 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | HP Vince | The Big Funk Jam (Original Mix) |
02 | Lambert Handle | Not Gonna Lie (Original Mix) |
03 | Robert Owens Ted Warehouse | Stay Sane (Original Mix) |
04 | Jaxx Inc. | Party Now (Original Mix) |
05 | Kiddy Smile | Let A Bitch Know (Honey Dijons That Bitch Knew Extended Remix) |
06 | Angelo Scalici | Buggin' (Original Mix) |
07 | Freejak | I'm For Real (Extended Mix) |
08 | Midnight City | What I Feel (Original Mix) |
09 | Le Petit Frenchy Mel Hammond | Keep It (Vocal Mix) |
10 | Roger Sanchez GTO | Turn On The Music (Colour Castle Instrumental Mix) |
11 | Prince & The Revolution | Let's go Crazy (acapella) |
12 | Mike Dunn | If I Can't Get Down (Mousse T.'s Funky Shizzle Extended Mix) |
13 | LEFTI | What You Gonna Do (Original Mix) |
14 | Wahoo | Make Em Shake (acapella) |
15 | KAISER66 | Since Before Time (Original Mix) |
16 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Isla 106 Ibiza