Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten / Playlist 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
k (→9 januari 2021) |
||
Regel 14: | Regel 14: | ||
|} | |} | ||
=== | ===10 januari 2021=== | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
Episode #?? | Episode #?? - Mashup Special | ||
20:00-21:00 uur: | 20:00-21:00 uur: | ||
Regel 24: | Regel 24: | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | ||
|- | |- | ||
|01 || | |01 || Vozmediano || Lollipop (Original Mix) | ||
|- | |||
|02 ||Dennis Edwards || Don't Look Any Further (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||David Saenz || House Music (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Commodores || Brick House (acapella) | |||
|- | |||
|05 ||Pet Shop Boys || West End Girls ([[Ben Liebrand]] 9 Coarse Remix Suite) | |||
|- | |||
|06 ||Craftsmanship || Side Of Tears (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 ||Michael Jackson || Workin' Day And Night (acapella) | |||
|- | |||
|08 ||Black Legend Project Feat. Veselina Popova || Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) | |||
|- | |||
|09 ||Bee Gees || Night Fever (acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Don't Blink || Turn The Lights Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 ||Bruno Mars || 24 Karat Magic (Acapella) | |||
|- | |||
|12 ||T.Markakis || Strings Of Life (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||Imagination || Just An Illusion (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||Husky Feat. Letta || Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) | |||
|- | |||
|15 ||Janet Jackson || Miss You Much (acapella) | |||
|- | |||
|16 ||Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J || Oombah | |||
|- | |||
|17 ||James Brown || Sex Machine (acapella) | |||
|- | |||
|18 ||K-Klass || Lose Control (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 ||War || Galaxy (acapella) | |||
|- | |||
|20 ||Criss Korey ||The Bounce (Original Mix) | |||
|- | |||
|21 ||Queen || Another One Bites The Dust (acapella) | |||
|- | |||
|22 ||Midnight City || The Guestlist | |||
|- | |||
|23 ||Michael Jackson || Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) | |||
|- | |||
|24 ||Crimsen || Club Paradise (Original Mix) | |||
|- | |||
|25 ||Sylvester || You Make Me Feel Mighty Real (acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 18 jan 2021 17:40
Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2021 / Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Playlist 2021
2 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Geen uitzendgegevens bekend |
10 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #?? - Mashup Special
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
02 | Dennis Edwards | Don't Look Any Further (acapella) |
03 | David Saenz | House Music (Original Mix) |
04 | Commodores | Brick House (acapella) |
05 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
06 | Craftsmanship | Side Of Tears (Original Mix) |
07 | Michael Jackson | Workin' Day And Night (acapella) |
08 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) |
09 | Bee Gees | Night Fever (acapella) |
10 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
11 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (Acapella) |
12 | T.Markakis | Strings Of Life (Original Mix) |
13 | Imagination | Just An Illusion (acapella) |
14 | Husky Feat. Letta | Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) |
15 | Janet Jackson | Miss You Much (acapella) |
16 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah |
17 | James Brown | Sex Machine (acapella) |
18 | K-Klass | Lose Control (Original Mix) |
19 | War | Galaxy (acapella) |
20 | Criss Korey | The Bounce (Original Mix) |
21 | Queen | Another One Bites The Dust (acapella) |
22 | Midnight City | The Guestlist |
23 | Michael Jackson | Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) |
24 | Crimsen | Club Paradise (Original Mix) |
25 | Sylvester | You Make Me Feel Mighty Real (acapella) |
16 januari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
Episode #??
20:00-21:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Reelsoul | Take Me Away |
02 | The Jacksons | Shake Your Body Down To The Ground (Acapella) |
03 | K London Posse Maydie Myles | I Believe |
04 | Makito | Purpose Of Love Remixes |
05 | The Weeknd | Can't Feel My Face |
06 | Kings Of Underground | Everyone Wants To Be A DJ |
07 | Diva Avari The French House Mafia | You Don t Know |
08 | Chapter Verse | Cancel It |
09 | Nightcrawlers | Push The Feeling |
10 | Teddy Pendergrass | You Can't Hide |
11 | Sean Bartana | My Love For You |
12 | Masters At Work | Work |
13 | Block Crown | Can You Feel My Wish |
14 | ROMBE4T | Want You |
15 | Kristine W. | Feel What You Want (Acapella) |
16 | Phonix SJ Johnson Jacq UK | I Feel Good |
17 | Johnny Guitar Watson | A Real Mother For ya (Go To A Disco) |
18 | Fiorious | Follow Me |
19 | Ruben Vitalis San Sebastian | Soulpower |