Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten / Playlist 2020: verschil tussen versies
k (Thuismixer heeft pagina Ben Liebrand In The House (Isla Radio) Draailijsten 2020 hernoemd naar Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2020: Consequent in naamgeving radio stations naam) |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ben Liebrand]] [[In The House]] ([[Radio ISLA 106]]) Draailijsten 2020 / Playlist 2020 | [[Ben Liebrand]] [[In The House]] ([[Radio ISLA 106]]) Draailijsten 2020 / Playlist 2020 | ||
Met ingang van | Met ingang van augustus 2020 wordt het [[In The House]] mixprogramma van [[Ben Liebrand]] wekelijks uitgezonden op [[Radio ISLA 106]] | ||
===7 augustus 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
22:00-23:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van 6 maart 2020 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Bryon Stingily ||Get Up (Everybody) (Dirty Two Remix) | |||
|- | |||
|02 || Skayem || Spread Wings (Original Mix) | |||
|- | |||
|03 || Sven Brown || Star Guitar (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 || The Weeknd || Can't Feel My Face (acapella) | |||
|- | |||
|05 || Loud & Clasiizz || I'm Not (Original Mix) | |||
|- | |||
|06 || Janet Jackson || When I Think Of You (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Orson Welsh ||Dubwise (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 || Ce Ce Peniston || Finally (acapella) | |||
|- | |||
|09 || HUGEhands || Invaders | |||
|- | |||
|10 || Daft Punk || Bettter Faster Stronger (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Jay Vegas || Body & Soul (2020 Retouch) | |||
|- | |||
|12 || Kryder & Fast Eddie || Get Funky (Extended Mix) | |||
|- | |||
|13 || Tasha LaRae & Jihad Muhammad || Till You Get There (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Cash & Fanizza || Deep Contamination (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Windjammer || Tossing And Turning (percapella) | |||
|- | |||
|16 || Joe Smooth Feat. Paris || We Got To Love | |||
|- | |||
|17 || Neil Pierce || What You Doing To Me | |||
|} | |||
===14 augustus 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
22:00-23:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van 19 juli 2019 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
| 01||Moogy Bee || Get Up Off Your Seat (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Soul Shadow || Times Have Changed (Risk Assessment Remix) | |||
|- | |||
|03 || Diana Ross || I'm Coming Out (acapella) | |||
|- | |||
|04 || Makito || Yes It Is (Original Mix) | |||
|- | |||
|05 || Hardrive || Deep Inside (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Kink || Raw | |||
|- | |||
|07 || Aretha Franklin || A Deeper Love (acapella) | |||
|- | |||
|08 || DJ Steaw || Tribute To Doug Willis (Original Mix) | |||
|- | |||
|09 || Butane & Riko Forinson || Clap Your Hands / Feel The Love (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || Eddie Amador || Psycho X Girlfriend (acapella) | |||
|- | |||
|11 || Soulfuledge || Pretending (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Kristof Tigran & Tommy Glasses || Pump It (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 || Mike Dunn || If I Can t Get Down (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Avant Garde || Get Down (acapella) | |||
|- | |||
|15 || Diplo || Higher Ground (Bubble Up Riton Remix) | |||
|- | |||
|16 || ? || On The Move (acapella) | |||
|- | |||
|17 || White Soul Project Micky More & Andy Tee || I Do Better (Micky More & Andy Tee Mix) | |||
|- | |||
|18 || Alek Soltirov || What I Wanna Be (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii || Chocolate (Original Mix) | |||
|- | |||
|20 || Usher Feat. Ludacris & li John || Yeah (Acapella) | |||
|- | |||
|21 || Sharapov || Set It Up (Original Mix) | |||
|} | |||
===21 augustus 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
22:00-23:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van 1 mei 2020 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Luuk Van Dijk || Da Revolution (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Tramaine || The Rock (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Robbie Dox || MahSheen (The Cube Guys Remix) | |||
|- | |||
|04 || ATFC || The Joy Of Dex (Extended Mix) | |||
|- | |||
|05 || Bob Sinclar || Darlin' (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery || Losin' My Head (Extended Mix) | |||
|- | |||
|07 || Ultra Soul Project || Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 ||Imagination || Music And Lights (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Sebb Junior || Number One (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || HP Vince || Street Life (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || Antonio Ocasio Feat. Earl Green || Love Child (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Elliot Hollins || Down With You (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||84Bit Feat. Divine || Can't Stop (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Patrick Wayne|| The Motivator (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Seumas Norv || Door Of Paradise (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Robbie Williams|| Let Me Entertain You (acapella) | |||
|- | |||
|17 || No Hopes, GK || Jolly (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || Eran Hersh & Scotty Boy || Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Culture Club || The War Song (acapella) | |||
|} | |||
===28 augustus 2020=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
22:00-23:00 uur: | |||
Let op: dit is wederom de herhaling van 1 mei 2020 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Luuk Van Dijk || Da Revolution (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 || Tramaine || The Rock (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Robbie Dox || MahSheen (The Cube Guys Remix) | |||
|- | |||
|04 || ATFC || The Joy Of Dex (Extended Mix) | |||
|- | |||
|05 || Bob Sinclar || Darlin' (acapella) | |||
|- | |||
|06 || Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery || Losin' My Head (Extended Mix) | |||
|- | |||
|07 || Ultra Soul Project || Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) | |||
|- | |||
|08 ||Imagination || Music And Lights (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Sebb Junior || Number One (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || HP Vince || Street Life (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 || Antonio Ocasio Feat. Earl Green || Love Child (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || Elliot Hollins || Down With You (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||84Bit Feat. Divine || Can't Stop (Original Mix) | |||
|- | |||
|14 || Patrick Wayne|| The Motivator (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Seumas Norv || Door Of Paradise (Original Mix) | |||
|- | |||
|16 || Robbie Williams|| Let Me Entertain You (acapella) | |||
|- | |||
|17 || No Hopes, GK || Jolly (Original Mix) | |||
|- | |||
|18 || Eran Hersh & Scotty Boy || Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 || Culture Club || The War Song (acapella) | |||
|} | |||
===4 september 2020=== | ===4 september 2020=== | ||
Regel 8: | Regel 204: | ||
22:00-23:00 uur: | 22:00-23:00 uur: | ||
Let op: dit is een herhaling van 16 augustus 2019 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Enamour || The Cult (Enamour's Free Love Mix) | |||
|- | |||
|02 || Adele || Rumor Has It (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Newman Feat. Melba Moore || Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) | |||
|- | |||
|04 || Reverendos Of Soul Heston || Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) | |||
|- | |||
|05 || Michael Gray || Take Me Back (Main Mix) | |||
|- | |||
|06 || Chic || Good Times (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Chris Stussy || Crate Diggin' | |||
|- | |||
|08 || Daft Punk || Technologic (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Bronx Cheer || Hurt Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || South Street Players || Who Keeps Changing Your Mind (acapella) | |||
|- | |||
|11 || The Journey Men || Waiting (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || The Riff || Saison | |||
|- | |||
|13 || Bob Sinclar || I Feel For You (acapella) | |||
|- | |||
|14 || NTFO-Dobr || Blissed Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Class Action || Weekend (acapella) | |||
|- | |||
|16 || Alex Ranerro & Lucio Agustin || Tatooine (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 || Camelphat || Cola (acapella) | |||
|- | |||
|18 || Heaven || The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) | |||
|} | |||
===11 september 2020=== | ===11 september 2020=== | ||
Regel 15: | Regel 251: | ||
22:00-23:00 uur: | 22:00-23:00 uur: | ||
Let op: ook dit is de herhaling van 16 augustus 2019 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Enamour || The Cult (Enamour's Free Love Mix) | |||
|- | |||
|02 || Adele || Rumor Has It (acapella) | |||
|- | |||
|03 || Newman Feat. Melba Moore || Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) | |||
|- | |||
|04 || Reverendos Of Soul Heston || Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) | |||
|- | |||
|05 || Michael Gray || Take Me Back (Main Mix) | |||
|- | |||
|06 || Chic || Good Times (acapella) | |||
|- | |||
|07 || Chris Stussy || Crate Diggin' | |||
|- | |||
|08 || Daft Punk || Technologic (acapella) | |||
|- | |||
|09 || Bronx Cheer || Hurt Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|10 || South Street Players || Who Keeps Changing Your Mind (acapella) | |||
|- | |||
|11 || The Journey Men || Waiting (Original Mix) | |||
|- | |||
|12 || The Riff || Saison | |||
|- | |||
|13 || Bob Sinclar || I Feel For You (acapella) | |||
|- | |||
|14 || NTFO-Dobr || Blissed Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|15 || Class Action || Weekend (acapella) | |||
|- | |||
|16 || Alex Ranerro & Lucio Agustin || Tatooine (Original Mix) | |||
|- | |||
|17 || Camelphat || Cola (acapella) | |||
|- | |||
|18 || Heaven || The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) | |||
|} | |||
===18 september 2020=== | ===18 september 2020=== |
Versie van 20 sep 2020 20:22
Ben Liebrand In The House (Radio ISLA 106) Draailijsten 2020 / Playlist 2020
Met ingang van augustus 2020 wordt het In The House mixprogramma van Ben Liebrand wekelijks uitgezonden op Radio ISLA 106
7 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van 6 maart 2020
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Bryon Stingily | Get Up (Everybody) (Dirty Two Remix) |
02 | Skayem | Spread Wings (Original Mix) |
03 | Sven Brown | Star Guitar (Original Mix) |
04 | The Weeknd | Can't Feel My Face (acapella) |
05 | Loud & Clasiizz | I'm Not (Original Mix) |
06 | Janet Jackson | When I Think Of You (acapella) |
07 | Orson Welsh | Dubwise (Original Mix) |
08 | Ce Ce Peniston | Finally (acapella) |
09 | HUGEhands | Invaders |
10 | Daft Punk | Bettter Faster Stronger (acapella) |
11 | Jay Vegas | Body & Soul (2020 Retouch) |
12 | Kryder & Fast Eddie | Get Funky (Extended Mix) |
13 | Tasha LaRae & Jihad Muhammad | Till You Get There (Original Mix) |
14 | Cash & Fanizza | Deep Contamination (Original Mix) |
15 | Windjammer | Tossing And Turning (percapella) |
16 | Joe Smooth Feat. Paris | We Got To Love |
17 | Neil Pierce | What You Doing To Me |
14 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van 19 juli 2019
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Moogy Bee | Get Up Off Your Seat (Original Mix) |
02 | Soul Shadow | Times Have Changed (Risk Assessment Remix) |
03 | Diana Ross | I'm Coming Out (acapella) |
04 | Makito | Yes It Is (Original Mix) |
05 | Hardrive | Deep Inside (acapella) |
06 | Kink | Raw |
07 | Aretha Franklin | A Deeper Love (acapella) |
08 | DJ Steaw | Tribute To Doug Willis (Original Mix) |
09 | Butane & Riko Forinson | Clap Your Hands / Feel The Love (Original Mix) |
10 | Eddie Amador | Psycho X Girlfriend (acapella) |
11 | Soulfuledge | Pretending (Original Mix) |
12 | Kristof Tigran & Tommy Glasses | Pump It (Original Mix) |
13 | Mike Dunn | If I Can t Get Down (Original Mix) |
14 | Avant Garde | Get Down (acapella) |
15 | Diplo | Higher Ground (Bubble Up Riton Remix) |
16 | ? | On The Move (acapella) |
17 | White Soul Project Micky More & Andy Tee | I Do Better (Micky More & Andy Tee Mix) |
18 | Alek Soltirov | What I Wanna Be (Original Mix) |
19 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
20 | Usher Feat. Ludacris & li John | Yeah (Acapella) |
21 | Sharapov | Set It Up (Original Mix) |
21 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van 1 mei 2020
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luuk Van Dijk | Da Revolution (Original Mix) |
02 | Tramaine | The Rock (acapella) |
03 | Robbie Dox | MahSheen (The Cube Guys Remix) |
04 | ATFC | The Joy Of Dex (Extended Mix) |
05 | Bob Sinclar | Darlin' (acapella) |
06 | Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery | Losin' My Head (Extended Mix) |
07 | Ultra Soul Project | Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) |
08 | Imagination | Music And Lights (acapella) |
09 | Sebb Junior | Number One (Original Mix) |
10 | HP Vince | Street Life (Original Mix) |
11 | Antonio Ocasio Feat. Earl Green | Love Child (Original Mix) |
12 | Elliot Hollins | Down With You (Original Mix) |
13 | 84Bit Feat. Divine | Can't Stop (Original Mix) |
14 | Patrick Wayne | The Motivator (Original Mix) |
15 | Seumas Norv | Door Of Paradise (Original Mix) |
16 | Robbie Williams | Let Me Entertain You (acapella) |
17 | No Hopes, GK | Jolly (Original Mix) |
18 | Eran Hersh & Scotty Boy | Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) |
19 | Culture Club | The War Song (acapella) |
28 augustus 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is wederom de herhaling van 1 mei 2020
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Luuk Van Dijk | Da Revolution (Original Mix) |
02 | Tramaine | The Rock (acapella) |
03 | Robbie Dox | MahSheen (The Cube Guys Remix) |
04 | ATFC | The Joy Of Dex (Extended Mix) |
05 | Bob Sinclar | Darlin' (acapella) |
06 | Monkey Brothers Feat. Shaun Escoffery | Losin' My Head (Extended Mix) |
07 | Ultra Soul Project | Tribute To The Legendary Black Moses (Original Mix) |
08 | Imagination | Music And Lights (acapella) |
09 | Sebb Junior | Number One (Original Mix) |
10 | HP Vince | Street Life (Original Mix) |
11 | Antonio Ocasio Feat. Earl Green | Love Child (Original Mix) |
12 | Elliot Hollins | Down With You (Original Mix) |
13 | 84Bit Feat. Divine | Can't Stop (Original Mix) |
14 | Patrick Wayne | The Motivator (Original Mix) |
15 | Seumas Norv | Door Of Paradise (Original Mix) |
16 | Robbie Williams | Let Me Entertain You (acapella) |
17 | No Hopes, GK | Jolly (Original Mix) |
18 | Eran Hersh & Scotty Boy | Gettin' Dirty I See You Baby (Original Mix) |
19 | Culture Club | The War Song (acapella) |
4 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: dit is een herhaling van 16 augustus 2019
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Enamour | The Cult (Enamour's Free Love Mix) |
02 | Adele | Rumor Has It (acapella) |
03 | Newman Feat. Melba Moore | Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) |
04 | Reverendos Of Soul Heston | Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) |
05 | Michael Gray | Take Me Back (Main Mix) |
06 | Chic | Good Times (acapella) |
07 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
08 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
09 | Bronx Cheer | Hurt Me (Original Mix) |
10 | South Street Players | Who Keeps Changing Your Mind (acapella) |
11 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
12 | The Riff | Saison |
13 | Bob Sinclar | I Feel For You (acapella) |
14 | NTFO-Dobr | Blissed Out (Original Mix) |
15 | Class Action | Weekend (acapella) |
16 | Alex Ranerro & Lucio Agustin | Tatooine (Original Mix) |
17 | Camelphat | Cola (acapella) |
18 | Heaven | The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) |
11 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Let op: ook dit is de herhaling van 16 augustus 2019
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Enamour | The Cult (Enamour's Free Love Mix) |
02 | Adele | Rumor Has It (acapella) |
03 | Newman Feat. Melba Moore | Not Giving Up (Eric Kupper Tribute Mix) |
04 | Reverendos Of Soul Heston | Love Is All Around (Micky More & Andy Tee Dub) |
05 | Michael Gray | Take Me Back (Main Mix) |
06 | Chic | Good Times (acapella) |
07 | Chris Stussy | Crate Diggin' |
08 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
09 | Bronx Cheer | Hurt Me (Original Mix) |
10 | South Street Players | Who Keeps Changing Your Mind (acapella) |
11 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
12 | The Riff | Saison |
13 | Bob Sinclar | I Feel For You (acapella) |
14 | NTFO-Dobr | Blissed Out (Original Mix) |
15 | Class Action | Weekend (acapella) |
16 | Alex Ranerro & Lucio Agustin | Tatooine (Original Mix) |
17 | Camelphat | Cola (acapella) |
18 | Heaven | The Vission (Paul Goodyear Re-Rub) |
18 september 2020
Samenstelling: Ben Liebrand
22:00-23:00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Issa Feat. Thea Austin | House Music Gives Me Love (Original Mix) |
02 | Brock Edwards & Jacques Waty | Me Gusta (Original Mix) |
03 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
04 | Dennis Edwards Feat. Siedah Garret | Don't Look Any Further (acapella) |
05 | Love Regenerator | Live Without Your Love (Mark Broom Remix) |
06 | Luis Radio & Stefano Guerra | Be Glad (Main Mix) |
07 | Donna Summer | Mc Arthur’s Park (acapella) |
08 | Dennis Matser | You Are The One (Original Mix) |
09 | Dosem & Prok & Fitch | Doors (Original Mix) |
10 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
11 | Deep Active Sound | C'Mon |
12 | Sir Mixalot | Jump On It (acapella) |
13 | David Morales Feat. Tiger Wilson & Melonie Daniels Walker | Show Love (NYC Mix) |
14 | Finest Wear | That 90's Groove |
15 | David Bowie | Let’s Dance (acapella) |
16 | WillowMan | Beautiful (B&S Concept House Remix) |
17 | TLC | Dirty Dirty (acapella) |
18 | Luis Radio & Stefano Guerra | Reaction Act (Main Mix) |
19 | First Choice | Love Freeze (Harlem Hustlers Classic Club) |