Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2024 / Playlist 2024 ===7 januari 2024=== Samenstelling: Ben Liebrand 21.00-22.00 uur: Episode: #085, dit is de herhaling van 21 februari 2021, zoals uitgezonden op Radio ISLA 106 {| class="wikitable" ! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' |-...') |
|||
Regel 53: | Regel 53: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Episode: #086, dit is de herhaling van [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2021#27_februari_2021|27 februari 2021]], zoals uitgezonden op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Discotron, Sandy's Groove ||Some Kinda Magic (Dub Mix) | |||
|- | |||
|02||Chic || Everybody Dance (acapella) | |||
|- | |||
|03||Franz Costa||Feeling Good (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Fatback || Spread Love (acapella) | |||
|- | |||
|05||LewRaz||Into It (Original Mix) | |||
|- | |||
|06||Even Evie||Give Me A Reason (Extended Mix) | |||
|- | |||
|07||Greedo & STRNGR ||U Know The Score (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|08||Daft Punk || Technologic (acapella) | |||
|- | |||
|09||Block & Crown Feat. Paul Parsons ||Close To Me (Clubmix) | |||
|- | |||
|10||Crazibiza + House Of Prayers||Around You (Original Mix) | |||
|- | |||
|11||Carlostella || Paradisco (Original Mix) | |||
|- | |||
|12||Sparque || Let's Go Dancin' (acapella) | |||
|- | |||
|13||2XM||Floating Desire (Original Mix) | |||
|- | |||
|14||Anicée Feat. Robert Owens || This Is Old School (Original Mix) | |||
|- | |||
|15||P LASK||You Make Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|16||Kylie Minogue || Slow (acapella) | |||
|- | |||
|17||Idris Elba & Inner City Feat. Steffanie Christi'an ||No More Looking Back (Extended Mix) | |||
|- | |||
|18||Alex Rai, Jonk & Spook ||You & I (Original Mix) | |||
|- | |||
|19||Casey Spillman||Gambling Man (Original Mix) | |||
|- | |||
|20||?? || Disco (acapella) | |||
|} | |||
===21 januari 2024=== | ===21 januari 2024=== |
Versie van 21 jan 2024 12:11
Ben Liebrand In The House (Radio Happy) Draailijsten 2024 / Playlist 2024
7 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #085, dit is de herhaling van 21 februari 2021, zoals uitgezonden op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rino(IO)DJ | Dancing (Original Mix) |
02 | M High | Morning Avenue (Original Mix) |
03 | Bee Gees | Nigh Fever (Acapella) |
04 | Hever Jara | To Get Drunk (Club Mix) |
05 | David Penn & KPD | Jerkin (Extended Mix) |
06 | Wolf Story Feat. Queen Rose | Waiting For You (Roger Sanchez Jak'n Vibe Extended Remix) |
07 | GhostMasters | Body Funk (Extended Mix) |
08 | The S.O.S. Band | The Finest (Acapella) |
09 | Dennis Quin | Recurrent Thoughts (The Willers Brothers Remix) |
10 | Johnny "Guitar" Watson | A Real Mother For Ya (Acapella) |
11 | Robert Burian | You Should Already Know (Extended Mix) |
12 | Micfreak X Dino DC | Go Get It (Lee Buxton Remix) |
13 | Debbie Pender | Moving On (Acapella) |
14 | David Morales Feat. DJ Spen vs. Carla Prather | I Got The Love (Original Mix) |
15 | Earl TuTu and John Khan Feat. Mike City | What A Difference (Jerome Sydenham Vocal Remix) |
16 | Dennis Cruz & Eddy M | Goldigger (Original Mix) |
17 | Britney Spears | Work Bitch (acapella) |
18 | Qubiko | Bidibody (Original Mix) |
14 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Episode: #086, dit is de herhaling van 27 februari 2021, zoals uitgezonden op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Discotron, Sandy's Groove | Some Kinda Magic (Dub Mix) |
02 | Chic | Everybody Dance (acapella) |
03 | Franz Costa | Feeling Good (Original Mix) |
04 | Fatback | Spread Love (acapella) |
05 | LewRaz | Into It (Original Mix) |
06 | Even Evie | Give Me A Reason (Extended Mix) |
07 | Greedo & STRNGR | U Know The Score (Original Club Mix) |
08 | Daft Punk | Technologic (acapella) |
09 | Block & Crown Feat. Paul Parsons | Close To Me (Clubmix) |
10 | Crazibiza + House Of Prayers | Around You (Original Mix) |
11 | Carlostella | Paradisco (Original Mix) |
12 | Sparque | Let's Go Dancin' (acapella) |
13 | 2XM | Floating Desire (Original Mix) |
14 | Anicée Feat. Robert Owens | This Is Old School (Original Mix) |
15 | P LASK | You Make Me (Original Mix) |
16 | Kylie Minogue | Slow (acapella) |
17 | Idris Elba & Inner City Feat. Steffanie Christi'an | No More Looking Back (Extended Mix) |
18 | Alex Rai, Jonk & Spook | You & I (Original Mix) |
19 | Casey Spillman | Gambling Man (Original Mix) |
20 | ?? | Disco (acapella) |
21 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties