Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2023 / Playlist 2023 ==1 januari 2023== Samenstelling: Ben Liebrand 02.00-03.00 uur: Epis...') |
k (→1 januari 2023) |
||
Regel 6: | Regel 6: | ||
02.00-03.00 uur: | 02.00-03.00 uur: | ||
Episode: # | Let op: dit is de herhaling van Episode: #100 een speciale aflevering met 50 tracks en 50 acapella's, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2021#5_juni_2021|5 juni 2021]] op [[Radio ISLA 106]] | ||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
{| class="wikitable" | |- | ||
! width="40px" | '''Nr.''' || width=" | |001|| Dr. Cyclotron || Get On The Floor | ||
|- | |||
|002 || Michael Jackson || Get On The Floor (Acapella) | |||
|- | |||
|003 || Alex Preston || Love You Better (Extended Mix) | |||
|- | |||
|004 || Boston || More Than A Feeling (Acapella) | |||
|- | |||
|005 || Arnold, Lane & Riffa || Flauntin' It (Original Mix) | |||
|- | |||
|006 || Robin S. || Luv 4 Luv (Acapella) | |||
|- | |||
|007 || Reelsoul || Take Me Away (Stripped 808 Mix) | |||
|- | |||
|008 || The Jacksons || Shake Your Body (Down To The Ground) (acapella) | |||
|- | |||
|009 || Hever Jara Feat. Reveh & Drezza || Samoa (Original Mix) | |||
|- | |||
|010 || House Of Pain || Jump Around (Acapella) | |||
|- | |||
|011 || Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii || Chocolate (Original Mix) | |||
|- | |||
|012 || Usher Feat. Lil' John & Ludacris || Yeah (Acapella) | |||
|- | |||
|013 || Kenny Bizzarro || Speed (Original Mix) | |||
|- | |||
|014 || Sister Sledge || He's The Greatest Dancer (Acapella) | |||
|- | |||
|015 || Change Feat. Luther Vandross|| Glow Of Love (Acapella) | |||
|- | |||
|016 || Todd Terry vs. Diana Ross || Upside Down Dimension (Dr. Cyclotron Mashup) | |||
|- | |||
|017 || Josh Davids || My House (Original Mix) | |||
|- | |||
|018 || Diana Ross || Upside Down (Acapella) | |||
|- | |||
|019 || Benjamin Barth || Saxo (Original Mix) | |||
|- | |||
|020 || Soul II Soul || Back To Life (However Do You Want Me) (Acapella) | |||
|- | |||
|021 || Fred Everything || Alone (Together) (Original Mix) | |||
|- | |||
|022 || Crystal Waters || Gypsy Woman (She's Homeless) (Acapella) | |||
|- | |||
|023 || Groove Assassin || Whatcha Got (Original Mix) | |||
|- | |||
|024 || Heavy D. & The Boyz || We Got Our Own Thing (Acapella) | |||
|- | |||
|025 || Dirty Secretz || Tribute (Original Mix) | |||
|- | |||
|026 || Rod Stewart || Do You Think I'm Sexy (Acapella) | |||
|- | |||
|027 || Friend Within || Xperience (Extended Mix) | |||
|- | |||
|028 || Donna Summer || Bad Girls (Acapella) | |||
|- | |||
|029 || Makito || Purpose Of Love (Harvee Remix) | |||
|- | |||
|030 || The Weeknd || Can't Feel My Face (The Him Remix) | |||
|- | |||
|031 || Mo Cream || Don't Be Scared (HRDY & Paulo Maria Remix) | |||
|- | |||
|032 || Sister Sledge || We Are Family (Acapella) | |||
|- | |||
|033 || Greg N Grandi || Peli 1010 (Original Mix) | |||
|- | |||
|034 || Inaya Day || Keep Pushin' | |||
|- | |||
|035 || Rene Amesz || Open Wide (Extended Mix) | |||
|- | |||
|036 || Whitney Houston || Queen Of The Night (Acapella) | |||
|- | |||
|037 || Jack Roy ||Instance (Original Mix) | |||
|- | |||
|038 || Spiller Feat. Sophie Ellis Bextor || Groovejet (If This Ain't Love) (Acapella) | |||
|- | |||
|039 || Louis Dauvergne || Robtool Again (Original Mix) | |||
|- | |||
|040 || Fatman Scoop & Timbaland || Drop (Acapella) | |||
|- | |||
|041 || Art Of Tones || Freaky Music (Original Mix) | |||
|- | |||
|042 || Kings Of Tomorrow || Finally (acap) | |||
|- | |||
|043 || Baum|| Funk (Original Mix) | |||
|- | |||
|044 || Heatwave || Boogie Nights (Acapella) | |||
|- | |||
|045 || Greedo & STRNGR || U Know The Score (Original Club Mix) | |||
|- | |||
|046 || Daft Punk || Technologic (Acapella) | |||
|- | |||
|047 || Muus || One Two (Extended Mix) | |||
|- | |||
|048 || 'Lectric Funk || Shanghaied | |||
|- | |||
|049 || Kraftwerk || Numbers (Acapella) | |||
|- | |||
|050 || Mark Anthony || 1919 Main St. (Acapella) | |||
|- | |||
|051 || Sean McCabe || Take It On Up (Original Mix) | |||
|- | |||
|052 || Midway || Set It Out (Acapella) | |||
|- | |||
|053 || Mo'Cream || Never Felt (Original Mix) | |||
|- | |||
|054 || Michael Jackson || Wanna Be Startin' Somethin' (Acapella) | |||
|- | |||
|055 || Body Ocean || Once The Music (Extended Mix) | |||
|- | |||
|056 || David Guetta Feat. Chris Willis || Love Is Gone (Acapella) | |||
|- | |||
|057 || Dennis Cruz & Eddy M || Goldigger (Original Mix) | |||
|- | |||
|058 || Britney Spears || Work Bitch (Acapella) | |||
|- | |||
|059 || Andruss & Juarez ||Whomp! There It Is (Extended Mix) | |||
|- | |||
|060 || The Black Eyed Peas || I Gotta Feeling (Acapella) | |||
|- | |||
|061 || Dont Blink || Music Please (Original Mix) | |||
|- | |||
|062 || 20 Fingers Feat. Roula || Lick It (Acapella) | |||
|- | |||
|063 || Claudia Tejeda || The Station (Original Mix) | |||
|- | |||
|064 || Heatwave || Groove Line (Acapella) | |||
|- | |||
|065 || Wave Point || Words (Original Mix) | |||
|- | |||
|066 || Oliver Cheatham || Get Down Saturday Night (Acapella) | |||
|- | |||
|067 || Mason || Further Ado | |||
|- | |||
|068 || Simply Red || Money's Too Tight (Too Mention) (Acapella) | |||
|- | |||
|069 || M-High || Morning Avenue (Original Mix) | |||
|- | |||
|070 || Bee Gees || Night Fever (Acapella) | |||
|- | |||
|071 || Sabb || Somebody To Love (Joeski Remix) | |||
|- | |||
|072 || Michael Jackson || Don't Stop (Dr. Cyclotron Mashup) | |||
|- | |||
|073 || Workin' Happily || Reach (Main Mix) | |||
|- | |||
|074 || Justin Timberlake || Like I Love You (Acapella) | |||
|- | |||
|075 || Redux Saints || Unhinged (Extended Mix) | |||
|- | |||
|076 || Thick D || Insatiable (Acapella) | |||
|- | |||
|077 || Dakar || Stronger | |||
|- | |||
|078 || D-Train || You're The One For Me (Acapella) | |||
|- | |||
|079 || Vales || You Turn Me On (Original Mix) | |||
|- | |||
|080 || Gino Vannelli || People Gotta Move (Acapella) | |||
|- | |||
|081 || Mattei & Omich Feat. Steff Daxx || God Put A Smile Upon Your Face (Extended Mix) | |||
|- | |- | ||
| | |082 || Patrice Rushen || Forget Me Nots (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |083|| Chapter & Verse || Cancel It (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |084 || Nightcrawlers || Push The Feeling (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |085 || Satoshi Tomeii || Bassline | ||
|- | |- | ||
| | |086 || The House Crew || ?? (acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |087 || Melohman || Acid Nights (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |088 || Black Eyed Peas || Don't Lie (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |089 || Bombay Traffic || Feelings (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |090 || Adeva || Respect (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |091 || Moscrop || LFJ (DuBeats Remix) | ||
|- | |- | ||
| | |092 || Praxis Feat. Kathy Brown || Turn Me Out (Turn To Sugar) (Divapella) | ||
|- | |- | ||
| | |093 || The Fog || Been A Long Time (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |094 || Carlostella || Paradisco (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |095 || Sparque || Let's Go Dancin' (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |096 || Sean Bartana || My Love For You (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |097 || Masters At Work (M.A.W.) || Work (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |098 || The Journey Men || Waiting (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |099 || Bob Sinclar || Feel For You (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |100 || Omson || Better Place (Original Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |101 ||Cerrone || Give Me Love (Acapella) | ||
|- | |- | ||
| | |102 || Lee Dagger || Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) | ||
|- | |- | ||
| | |103 || Madonna || Vogue (Acapella) | ||
|} | |} | ||
Versie van 28 dec 2022 12:32
Ben Liebrand In The House (Lebonmix Radio) Draailijsten 2023 / Playlist 2023
1 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
02.00-03.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #100 een speciale aflevering met 50 tracks en 50 acapella's, zoals uitgezonden op 5 juni 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Dr. Cyclotron | Get On The Floor |
002 | Michael Jackson | Get On The Floor (Acapella) |
003 | Alex Preston | Love You Better (Extended Mix) |
004 | Boston | More Than A Feeling (Acapella) |
005 | Arnold, Lane & Riffa | Flauntin' It (Original Mix) |
006 | Robin S. | Luv 4 Luv (Acapella) |
007 | Reelsoul | Take Me Away (Stripped 808 Mix) |
008 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) (acapella) |
009 | Hever Jara Feat. Reveh & Drezza | Samoa (Original Mix) |
010 | House Of Pain | Jump Around (Acapella) |
011 | Moon Rocket & Re-Tide Feat. LauMii | Chocolate (Original Mix) |
012 | Usher Feat. Lil' John & Ludacris | Yeah (Acapella) |
013 | Kenny Bizzarro | Speed (Original Mix) |
014 | Sister Sledge | He's The Greatest Dancer (Acapella) |
015 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love (Acapella) |
016 | Todd Terry vs. Diana Ross | Upside Down Dimension (Dr. Cyclotron Mashup) |
017 | Josh Davids | My House (Original Mix) |
018 | Diana Ross | Upside Down (Acapella) |
019 | Benjamin Barth | Saxo (Original Mix) |
020 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) (Acapella) |
021 | Fred Everything | Alone (Together) (Original Mix) |
022 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) (Acapella) |
023 | Groove Assassin | Whatcha Got (Original Mix) |
024 | Heavy D. & The Boyz | We Got Our Own Thing (Acapella) |
025 | Dirty Secretz | Tribute (Original Mix) |
026 | Rod Stewart | Do You Think I'm Sexy (Acapella) |
027 | Friend Within | Xperience (Extended Mix) |
028 | Donna Summer | Bad Girls (Acapella) |
029 | Makito | Purpose Of Love (Harvee Remix) |
030 | The Weeknd | Can't Feel My Face (The Him Remix) |
031 | Mo Cream | Don't Be Scared (HRDY & Paulo Maria Remix) |
032 | Sister Sledge | We Are Family (Acapella) |
033 | Greg N Grandi | Peli 1010 (Original Mix) |
034 | Inaya Day | Keep Pushin' |
035 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
036 | Whitney Houston | Queen Of The Night (Acapella) |
037 | Jack Roy | Instance (Original Mix) |
038 | Spiller Feat. Sophie Ellis Bextor | Groovejet (If This Ain't Love) (Acapella) |
039 | Louis Dauvergne | Robtool Again (Original Mix) |
040 | Fatman Scoop & Timbaland | Drop (Acapella) |
041 | Art Of Tones | Freaky Music (Original Mix) |
042 | Kings Of Tomorrow | Finally (acap) |
043 | Baum | Funk (Original Mix) |
044 | Heatwave | Boogie Nights (Acapella) |
045 | Greedo & STRNGR | U Know The Score (Original Club Mix) |
046 | Daft Punk | Technologic (Acapella) |
047 | Muus | One Two (Extended Mix) |
048 | 'Lectric Funk | Shanghaied |
049 | Kraftwerk | Numbers (Acapella) |
050 | Mark Anthony | 1919 Main St. (Acapella) |
051 | Sean McCabe | Take It On Up (Original Mix) |
052 | Midway | Set It Out (Acapella) |
053 | Mo'Cream | Never Felt (Original Mix) |
054 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Somethin' (Acapella) |
055 | Body Ocean | Once The Music (Extended Mix) |
056 | David Guetta Feat. Chris Willis | Love Is Gone (Acapella) |
057 | Dennis Cruz & Eddy M | Goldigger (Original Mix) |
058 | Britney Spears | Work Bitch (Acapella) |
059 | Andruss & Juarez | Whomp! There It Is (Extended Mix) |
060 | The Black Eyed Peas | I Gotta Feeling (Acapella) |
061 | Dont Blink | Music Please (Original Mix) |
062 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (Acapella) |
063 | Claudia Tejeda | The Station (Original Mix) |
064 | Heatwave | Groove Line (Acapella) |
065 | Wave Point | Words (Original Mix) |
066 | Oliver Cheatham | Get Down Saturday Night (Acapella) |
067 | Mason | Further Ado |
068 | Simply Red | Money's Too Tight (Too Mention) (Acapella) |
069 | M-High | Morning Avenue (Original Mix) |
070 | Bee Gees | Night Fever (Acapella) |
071 | Sabb | Somebody To Love (Joeski Remix) |
072 | Michael Jackson | Don't Stop (Dr. Cyclotron Mashup) |
073 | Workin' Happily | Reach (Main Mix) |
074 | Justin Timberlake | Like I Love You (Acapella) |
075 | Redux Saints | Unhinged (Extended Mix) |
076 | Thick D | Insatiable (Acapella) |
077 | Dakar | Stronger |
078 | D-Train | You're The One For Me (Acapella) |
079 | Vales | You Turn Me On (Original Mix) |
080 | Gino Vannelli | People Gotta Move (Acapella) |
081 | Mattei & Omich Feat. Steff Daxx | God Put A Smile Upon Your Face (Extended Mix) |
082 | Patrice Rushen | Forget Me Nots (Acapella) |
083 | Chapter & Verse | Cancel It (Original Mix) |
084 | Nightcrawlers | Push The Feeling (Acapella) |
085 | Satoshi Tomeii | Bassline |
086 | The House Crew | ?? (acapella) |
087 | Melohman | Acid Nights (Original Mix) |
088 | Black Eyed Peas | Don't Lie (Acapella) |
089 | Bombay Traffic | Feelings (Original Mix) |
090 | Adeva | Respect (Acapella) |
091 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
092 | Praxis Feat. Kathy Brown | Turn Me Out (Turn To Sugar) (Divapella) |
093 | The Fog | Been A Long Time (Acapella) |
094 | Carlostella | Paradisco (Original Mix) |
095 | Sparque | Let's Go Dancin' (Acapella) |
096 | Sean Bartana | My Love For You (Original Mix) |
097 | Masters At Work (M.A.W.) | Work (Acapella) |
098 | The Journey Men | Waiting (Original Mix) |
099 | Bob Sinclar | Feel For You (Acapella) |
100 | Omson | Better Place (Original Mix) |
101 | Cerrone | Give Me Love (Acapella) |
102 | Lee Dagger | Deep Deep Down (Victor Lowdown House Mix) |
103 | Madonna | Vogue (Acapella) |
03.00-04.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van Episode: #105, zoals uitgezonden op 24 juli 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Neale Stuart | Satisfied (Extended Mix) |
02 | Club 69 Feat. Kim Cooper | Diva (Acapella) |
03 | Block & Crown | Rullin’ The Phunky Nation (Original Mix) |
04 | Ruben Rosschild | The Beat (Original Mix) |
05 | Jody Watley | Looking For A New Love (Acapella) |
06 | Killed Kassette vs. Thornetta Davis | I Need A Whole Lotta Lovin’ (Original Mix) |
07 | Martin Alix | Wanna Do (Original Mix) |
08 | Rov | Jack The House (Original Mix) |
09 | Mtume | So You Wanna Be A Star (Acapella) |
10 | Agrume & Crystal Waters | I Don’t Wanna (Original Mix) |
11 | Freejak | Sometimes Hurts (Extended Mix) |
12 | True Spirit | Mente (Original Mix) |
13 | Shirley Lights | Meltdown (Acapella) |
14 | Micronoise | Too Good For Me (Original Mix) |
15 | Bonetti | The Call Of The Disco Ball (Original Mix) |
16 | S Club 7 | Don't Stop Movin' (Acapella) |
17 | Peri X | Butterflies (Doug Gomez Tambores Mix) |
18 | Malone | Don’t Need Ya (Original Mix) |
19 | Total Touch | Touch Me There (Acapella) |
20 | Lenny Fontana & Angee Blake | Reach For The Sky (Club Mix) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Lebonmix Radio
- Direct Stream Lebonmix Radio (320 kbps)
Referenties