Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 61: | Regel 61: | ||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | ||
12:00-13:00 uur: (Afwijkende tijd) | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #160, zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Boogie_Bunker_Radio)_Draailijsten_van_2022_/_Playlist_2022#18_augustus_2022|18 augustus 2022]] op [[Boogie Bunker Radio]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Vincent Caira || You Don't Love Me (Original Mix) | |||
|- | |||
|02||Danny Howells & Dick Trevor Feat. Erire || Dusk 'Til Dawn (Acapella) | |||
|- | |||
|03||DJ Steaw || Colour Of Mind EP (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Dua Lipa || Be The One (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Honey Dijon Feat. Ramona Renea || Love Is A State Of Mind (Extended Mix) | |||
|- | |||
|06||The Verticals || In It's Sphere (Cie Remix) | |||
|- | |||
|07||Hijack || The Badman is Robbin' (Acapella) | |||
|- | |||
|08||Mark Picchiotti Presents The Absolute Feat. Suzanne Palmer, Craig J. Snider || I Believe (DJ Spen & Michele Chiavarini Remixes Part. 2) | |||
|- | |||
|09||Disco Lines Feat. Morgan Harvill || Techno Tequila (Extended Mix) | |||
|- | |||
|10||Low Steppa & Saison || Dig Deep (Extended Mix) | |||
|- | |||
|11||Simon Adams & Max Millan || Mr. Franklin (Miguel Migs Salty Rub) | |||
|- | |||
|12||Soul To Sound || Don't You Go (Kako Martinez Jackin Mix) | |||
|- | |||
|13||Lenny Fontana & Vangela Crowe || Hell Yeah (David Morales NYC Club Instrumental Remix) | |||
|- | |||
|14||Brenda K.Starr ||What You See Is What You Get (Acapella) | |||
|- | |||
|15||Kiko Feat. Aves Volare || Cycle (Waltervelt Remix) | |||
|- | |||
|16||Chocolate Puma || I Wanna Be With You (Acapella) | |||
|- | |||
|17||Z Factor vs. Harry Romero & Dave Lee || Ride The Rhythm (Extended Mix) | |||
|} | |||
===18 januari 2024=== | ===18 januari 2024=== |
Versie van 11 jan 2024 23:16
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
4 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Mash-Up Special
Let op: dit is de herhaling van Episode: #179, zoals uitgezonden op 5 januari 2023 op Boogie Bunker Radio
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #159 |
02 | Dua Lipa | Hotter Than Hell(Acapella) | #159 |
03 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
04 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
05 | Per QX | When The Lights Go Down (DJ Kone & Marc Palacios Extended Remix) | #158 |
06 | The Chemical Brothers | Galvanize (Acapella) | #158 |
07 | Franco De Mulero & Rishi Love | Save My Life (Qubiko Dub Remix) | #161 |
08 | Far East Movement | Like A G6 (Acapella) | #161 |
09 | Tommy Boccuto | Give Me (Original Mix) | #163 |
10 | Khia Feat. DSD | The K-Wang (Acapella) | #163 |
11 | Za__Paradigma | Body Shakes (Original Mix) | #157 |
12 | Stetsasonic | Talking All That Jazz (Acapella) | #157 |
13 | Esee Free | Dance Machine (Original Mix) | #163 |
14 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Acapella) | #163 |
15 | The Deepshakerz | Piano (Original Mix) | #157 |
16 | Mel & Kim | FLM (Acapella) | #157 |
17 | Diel Apollo | Around The Boogie Bar (Original Mix) | #158 |
18 | Spankox vs. Pain & Rossini | Hand Up In Da Club (Acapella) | #158 |
19 | Martin Thomas | Odee (Extended Dub Mix) | #164 |
20 | Carrie Lucas | Dance With You(Acapella) | #164 |
21 | Joe T Vannelli | Hyper T (JTV Club Mix) | #156 |
22 | Patrick Cowley | Menergy (Acapella) | #156 |
11 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
12:00-13:00 uur: (Afwijkende tijd)
Let op: dit is de herhaling van Episode: #160, zoals uitgezonden op 18 augustus 2022 op Boogie Bunker Radio
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vincent Caira | You Don't Love Me (Original Mix) |
02 | Danny Howells & Dick Trevor Feat. Erire | Dusk 'Til Dawn (Acapella) |
03 | DJ Steaw | Colour Of Mind EP (Original Mix) |
04 | Dua Lipa | Be The One (Acapella) |
05 | Honey Dijon Feat. Ramona Renea | Love Is A State Of Mind (Extended Mix) |
06 | The Verticals | In It's Sphere (Cie Remix) |
07 | Hijack | The Badman is Robbin' (Acapella) |
08 | Mark Picchiotti Presents The Absolute Feat. Suzanne Palmer, Craig J. Snider | I Believe (DJ Spen & Michele Chiavarini Remixes Part. 2) |
09 | Disco Lines Feat. Morgan Harvill | Techno Tequila (Extended Mix) |
10 | Low Steppa & Saison | Dig Deep (Extended Mix) |
11 | Simon Adams & Max Millan | Mr. Franklin (Miguel Migs Salty Rub) |
12 | Soul To Sound | Don't You Go (Kako Martinez Jackin Mix) |
13 | Lenny Fontana & Vangela Crowe | Hell Yeah (David Morales NYC Club Instrumental Remix) |
14 | Brenda K.Starr | What You See Is What You Get (Acapella) |
15 | Kiko Feat. Aves Volare | Cycle (Waltervelt Remix) |
16 | Chocolate Puma | I Wanna Be With You (Acapella) |
17 | Z Factor vs. Harry Romero & Dave Lee | Ride The Rhythm (Extended Mix) |
18 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
25 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
- Back-up Website Boogie Bunker Radio
- Direct Stream BBR (128 kbps)
- Backup Stream BBR
Referenties