Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2023 / Playlist 2023: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Regel 214: | Regel 214: | ||
13:00-14:00 uur: | 13:00-14:00 uur: | ||
Episode: #183 | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Ridney||The Inside (Extended Mix) | |||
|- | |||
|02||Doorly & Colour Castle Feat. Ruby Turner||Never Ever (Original Mix) | |||
|- | |||
|03||Daisuko Myamoto||Dawn (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Freeez||I.O.U. (Acapella) | |||
|- | |||
|05||Ryan Alex||In The Swing (Original Mix) | |||
|- | |||
|06||Raffaele Ciavolino||Delicious Notes (Original Mix) | |||
|- | |||
|07||Daft Punk||Harder, Better, Faster, Stronger (Acapella) | |||
|- | |||
|08||The Fixxers||Can U Werk Dat (Acapella) | |||
|- | |||
|09||Mell Hall Feat. Sahara Beck||End Of Time (Extended Mix) | |||
|- | |||
|10||Second Sine||Motor City (Original Mix) | |||
|- | |||
|11||Cerrone||Give Me Love (Acapella) | |||
|- | |||
|12||CEV's||Living In AcDream (Zetbee Remix) | |||
|- | |||
|13||Chocolate Puma||Back Home (Acapella) | |||
|- | |||
|14||Jack Matter, David Finch & Jamie Clements||People, Can U Hear Me (Club Mix) | |||
|- | |||
|15||Majestic, Karen Harding||Sweat (Extended Mix) | |||
|- | |||
|16||Justin Joe||Completely Yes (Original Mix) | |||
|- | |||
|17||Saison||Want You (Sebb Junior Remix) | |||
|- | |||
|18||Technotronic||Pump Up The Jam (Acapella) | |||
|} | |||
===9 februari 2023=== | ===9 februari 2023=== |
Versie van 30 jan 2023 16:33
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2023 / Playlist 2023
5 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
12:52-13:52 uur:
Episode: #179
Mash-Up Special
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #159 |
02 | Dua Lipa | Hotter Than Hell(Acapella) | #159 |
03 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
04 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
05 | Per QX | When The Lights Go Down (DJ Kone & Marc Palacios Extended Remix) | #158 |
06 | The Chemical Brothers | Galvanize (Acapella) | #158 |
07 | Franco De Mulero & Rishi Love | Save My Life (Qubiko Dub Remix) | #161 |
08 | Far East Movement | Like A G6 (Acapella) | #161 |
09 | Tommy Boccuto | Give Me (Original Mix) | #163 |
10 | Khia Feat. DSD | The K-Wang (Acapella) | #163 |
11 | Za__Paradigma | Body Shakes (Original Mix) | #157 |
12 | Stetsasonic | Talking All That Jazz (Acapella) | #157 |
13 | Esee Free | Dance Machine (Original Mix) | #163 |
14 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Acapella) | #163 |
15 | The Deepshakerz | Piano (Original Mix) | #157 |
16 | Mel & Kim | FLM (Acapella) | #157 |
17 | Diel Apollo | Around The Boogie Bar (Original Mix) | #158 |
18 | Spankox vs. Pain & Rossini | Hand Up In Da Club (Acapella) | #158 |
19 | Martin Thomas | Odee (Extended Dub Mix) | #164 |
20 | Carrie Lucas | Dance With You(Acapella) | #164 |
21 | Joe T Vannelli | Hyper T (JTV Club Mix) | #156 |
22 | Patrick Cowley | Menergy (Acapella) | #156 |
12 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Mash-Up Special
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #179, zoals uitgezonden op 5 januari 2023 op Boogie Bunker Radio
Nr. | Artiest | Titel | Episode |
---|---|---|---|
01 | DJ Homewrecker | Trick Flows (Original Mix) | #159 |
02 | Dua Lipa | Hotter Than Hell(Acapella) | #159 |
03 | Ralphi Rosario & Linda Clifford | I Hear The Music (Unreleased Dirty Secretz Dub) | #178 |
04 | The Vision Masters & Tony King Feat. Kylie Minogue | Keep On Pumpin' It Up (Acapella) | #178 |
05 | Per QX | When The Lights Go Down (DJ Kone & Marc Palacios Extended Remix) | #158 |
06 | The Chemical Brothers | Galvanize (Acapella) | #158 |
07 | Franco De Mulero & Rishi Love | Save My Life (Qubiko Dub Remix) | #161 |
08 | Far East Movement | Like A G6 (Acapella) | #161 |
09 | Tommy Boccuto | Give Me (Original Mix) | #163 |
10 | Khia Feat. DSD | The K-Wang (Acapella) | #163 |
11 | Za__Paradigma | Body Shakes (Original Mix) | #157 |
12 | Stetsasonic | Talking All That Jazz (Acapella) | #157 |
13 | Esee Free | Dance Machine (Original Mix) | #163 |
14 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Acapella) | #163 |
15 | The Deepshakerz | Piano (Original Mix) | #157 |
16 | Mel & Kim | FLM (Acapella) | #157 |
17 | Diel Apollo | Around The Boogie Bar (Original Mix) | #158 |
18 | Spankox vs. Pain & Rossini | Hand Up In Da Club (Acapella) | #158 |
19 | Martin Thomas | Odee (Extended Dub Mix) | #164 |
20 | Carrie Lucas | Dance With You(Acapella) | #164 |
21 | Joe T Vannelli | Hyper T (JTV Club Mix) | #156 |
22 | Patrick Cowley | Menergy (Acapella) | #156 |
19 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #181
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | CEV's | Living In A Dream (Reloaded) (Demarkus Lewis Remix) |
02 | Harry Bolton | All About House (Extended Mix) |
03 | Darius Syrossian | Funkflex (Original Mix) |
04 | Powerjam Feat. Chill Rob | The Power (Acapella) |
05 | Seamus Haji & Michael Gray Feat. Phebe Edwards | You Bring The Sun (Extended Mix) |
06 | Dani Masi & Groove Street | Como Las Flores (Instrumental Mix) |
07 | The Temptations | Papa Was A Rolling Stone (Acapella) |
08 | Saison Feat. Miss Patty | Spark It Up (Original Club Mix) |
09 | Hallex M, Darien | Bring Back The Sun (Opolopo Instrumental Mix) |
10 | Doug Willis | Feel The Funk (Funkapella) |
11 | Ncurger | Sea Of Forgetfulness |
12 | Pure Klass DJs | The Contrast EP (Original Club Mix) |
13 | Daisuke Miyamoto | Found Out (Original Mix) |
14 | Carol Jiani | Hit And Run Lover (Acapella) |
15 | Steve Hart | Arms Of Mine (Extended Mix) |
16 | Mark James | Got A Lot To Live For (Romy Black Remix) |
17 | Bob Sinclar Feat. James Williams | Darling (Acapella) |
18 | MicFreak, Abco, Mr. V | I Know What Like (MicFreak Refunk Remix) |
26 januari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #182
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sessomatto & Dave Lee ZR | Moody (Joey Negro Club Mix) |
02 | Mattei Omich | Forget Me (Extended Mix) |
03 | Pure Klass DJs | Heartbreak (Original Mix) |
04 | Andrea Oliva, Ridney | The Inside (Ridney Extended Remix) |
05 | DJ Shu-Ma | Together (Original Mix) |
06 | Madonna | Holiday (Acapella) |
07 | Carlo Marani | Don't Stop (Club Mix) |
08 | Toney Lee | Reach Up (Acapella) |
09 | The Dangerous Brothers | Can't Stop The Feeling (Acapella) |
10 | Mike Newman | Everybody Smile (Original Mix) |
11 | Grace Bones | Sweat (Original Mix) |
12 | Stardust | Music Sounds Better With You (Acapella) |
13 | Gideon & Mandel Turner | Nothing Without You (Original Mix) |
14 | Ben Gomori | Funkle (Original Mix) |
15 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up (Acapella) |
16 | Sebb Junior | As One (Original Mix) |
17 | Darius Syrossian | Dream Team (Acapella) |
18 | Darius Syrossian | Dream Team (Moxy Crew Mix) |
2 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Episode: #183
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Ridney | The Inside (Extended Mix) |
02 | Doorly & Colour Castle Feat. Ruby Turner | Never Ever (Original Mix) |
03 | Daisuko Myamoto | Dawn (Original Mix) |
04 | Freeez | I.O.U. (Acapella) |
05 | Ryan Alex | In The Swing (Original Mix) |
06 | Raffaele Ciavolino | Delicious Notes (Original Mix) |
07 | Daft Punk | Harder, Better, Faster, Stronger (Acapella) |
08 | The Fixxers | Can U Werk Dat (Acapella) |
09 | Mell Hall Feat. Sahara Beck | End Of Time (Extended Mix) |
10 | Second Sine | Motor City (Original Mix) |
11 | Cerrone | Give Me Love (Acapella) |
12 | CEV's | Living In AcDream (Zetbee Remix) |
13 | Chocolate Puma | Back Home (Acapella) |
14 | Jack Matter, David Finch & Jamie Clements | People, Can U Hear Me (Club Mix) |
15 | Majestic, Karen Harding | Sweat (Extended Mix) |
16 | Justin Joe | Completely Yes (Original Mix) |
17 | Saison | Want You (Sebb Junior Remix) |
18 | Technotronic | Pump Up The Jam (Acapella) |
9 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
23 februari 2023
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
- Direct Stream BBR (192 kbps)
Referenties