Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2022 / Playlist 2022 ===6 januari 2022=== Samenstelling: Ben Liebrand 13:00-14:00...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 32: | Regel 32: | ||
|- | |- | ||
|11||Stoim Feat. Sulene Fleming || Give It Up (OPOLOPO Remix) | |11||Stoim Feat. Sulene Fleming || Give It Up (OPOLOPO Remix) | ||
|} | |||
===13 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
13:00-14:00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #128 zoals uitgezonden op [[Ben_Liebrand_In_The_House_(Radio_ISLA_106)_Draailijsten_/_Playlist_2022#2_januari_2022|2 januari 2022]] op [[Radio ISLA 106]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="350px" | '''Artiest''' || width="350px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Vertigini || Da Purpose (Radio Edit) | |||
|- | |||
|02||Pierrasat || Free (Original Mix) | |||
|- | |||
|03||Brothers In Arts || Back Where You Start (Original Mix) | |||
|- | |||
|04||Mauro Ghess & Tuby Rubber || Fallin' In A Deeper Love (Dub Mix) | |||
|- | |||
|05||The Commodores || Brick House (Acapella) | |||
|- | |||
|06||Dilby & Pornbugs || Beyond That (Original Mix) | |||
|- | |||
|07||The Flirts || Passion (Acapella) | |||
|- | |||
|08||Claptone Feat. Apre || My Night (Picard Bbrothers Remix) | |||
|- | |||
|09||Kiko Navarro || Dope High (Opolopo Tweak) | |||
|- | |||
|10||The Strikers || Body Music (Acapella) | |||
|- | |||
|11||Scoopy || Devil Blues (Original Mix) | |||
|- | |||
|12||Marc Cotterell || 92 Grooves (Original Mix) | |||
|- | |||
|13||Cassius || The Sound Of Violence (Acapella) | |||
|- | |||
|14||Scruscru & Mike Fot || Hauz Bonger (Original Mix) | |||
|- | |||
|15||Sharon Brown || I Specialize In Love (Acapella) | |||
|- | |||
|16||Sebb Junior || The Stars Are Yours (Original Mix) | |||
|- | |||
|17||Stoim Feat. Sulene Fleming || Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) | |||
|- | |||
|18||De La Soul || Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) | |||
|} | |} | ||
Versie van 13 jan 2022 20:38
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2022 / Playlist 2022
6 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #127, zoals uitgezonden op 25 december 2021 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Got Soul Collective | Brotherly Tribute (Danny J Lewis Remix) |
02 | Arnaud D Feat. MissFly | Honey Love (Original Mix) |
03 | Saison | Dilbert's Ditty (Original Mix) |
04 | Ennis (Bro. E) Smith | To You Lord (DJ Spen C Dock Anthemental) |
05 | Jones Meadow & They Dream By Day | Monomagi (Original Mix) |
06 | Joseph Capriati & Eric Kupper Feat. Byron Stingily | Love Changed Me (Original Mix) |
07 | Fred Dewouters | Na Na Na (Aurelien Stireg Remix) |
08 | Yooks & Rona Ray | Goosebumps (Original Mix) |
09 | Msolnusic | Tea With Natives (Col Lawton Beach Vibe Remix) |
10 | Charly Angelz | Love Handle (Original Mix) |
11 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (OPOLOPO Remix) |
13 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #128 zoals uitgezonden op 2 januari 2022 op Radio ISLA 106
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vertigini | Da Purpose (Radio Edit) |
02 | Pierrasat | Free (Original Mix) |
03 | Brothers In Arts | Back Where You Start (Original Mix) |
04 | Mauro Ghess & Tuby Rubber | Fallin' In A Deeper Love (Dub Mix) |
05 | The Commodores | Brick House (Acapella) |
06 | Dilby & Pornbugs | Beyond That (Original Mix) |
07 | The Flirts | Passion (Acapella) |
08 | Claptone Feat. Apre | My Night (Picard Bbrothers Remix) |
09 | Kiko Navarro | Dope High (Opolopo Tweak) |
10 | The Strikers | Body Music (Acapella) |
11 | Scoopy | Devil Blues (Original Mix) |
12 | Marc Cotterell | 92 Grooves (Original Mix) |
13 | Cassius | The Sound Of Violence (Acapella) |
14 | Scruscru & Mike Fot | Hauz Bonger (Original Mix) |
15 | Sharon Brown | I Specialize In Love (Acapella) |
16 | Sebb Junior | The Stars Are Yours (Original Mix) |
17 | Stoim Feat. Sulene Fleming | Give It Up (Opolopo Remix Instrumental) |
18 | De La Soul | Ring Ring Ring (Ha Ha Hey) (Acapella) |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio