In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
k (→16 april 2022) |
||
Regel 264: | Regel 264: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Episode: #088, dit is een herhaling van [[In The Mix]] van [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2004#19_maart_2004|19 maart 2004]] zoals uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Robbie Nevil || C'est La Vie ([[Ben Liebrand]] Edit) | |||
|- | |||
|02|| Liberty X || Just A Little (acapella) | |||
|- | |||
|03|| Total Contrast || Takes A Little Time | |||
|- | |||
|04|| Pointer Sisters || Automatic | |||
|- | |||
|05|| Instant Funk || I Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) | |||
|- | |||
|06|| 50 Cents || In tha Club (acapella) | |||
|- | |||
|07|| The Jacksons || Shake Your Body (Down To The Ground) | |||
|- | |||
|08|| Indeep || When Boys Talk (acapella) | |||
|- | |||
|09|| Madonna || Music (acapella) | |||
|- | |||
|10|| Madonna || Express Yourself | |||
|- | |||
|11|| Double Trouble & The Rebel M.C. || Street Tuff | |||
|- | |||
|12|| Beats International Feat. Lindy Layton || Dub Be Good To Me (acapella) | |||
|- | |||
|13|| Robin S. || Luv 4 Luv | |||
|- | |||
|14|| Liberty X|| Just A Little | |||
|- | |||
|15|| Dynasty || I Don't Want To Be A Freak (But I Can't Help Myself) | |||
|- | |||
|16|| Tag Team || Whoomp! (There It Is) (acapella) | |||
|} | |||
===23 april 2022=== | ===23 april 2022=== |
Versie van 16 apr 2022 19:29
In The Mix (100% RETRO) draailijsten van 2022 / In The Mix (100% RETRO) Playlist 2022
5 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Dit is de eerste uitzending van In The Mix op 100% RETRO
Episode: #082, dit is een herhaling van In The Mix van 6 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |
12 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #083, dit is een herhaling van In The Mix van 13 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star | Operator |
02 | Raw Silk | Do It To The Music (acapella) |
03 | Stone | Time |
04 | Herbie Hancock | Tell Everybody |
05 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
06 | Michael Jackson | Wanna Be Startin’ Somethin’ |
07 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
08 | The Michael Zager Band | Let’s All Chant |
09 | Miami Sound Machine | Conga |
10 | Divine | Native Love (Step By Step) |
11 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
12 | Moby | Go |
13 | Baby D. | Let Me Be Your Fantasy |
14 | Eberhard Schoener Feat. Andy Summers, Stewart Copeland & Sting | Why Don't You Answer |
15 | Gary’s Gang | Showtime |
16 | Earth, Wind & Fire | Let’s Groove |
17 | Sinnamon | I Need You Now (acapella) |
19 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #084, dit is een herhaling van In The Mix van 20 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Color Me Badd | I Wanna Sex You Up |
02 | Soul II Soul | Back To Life (However Do You Want Me) |
03 | Jenny Burton | Bad Habits |
04 | Black Machine | How Gee! |
05 | Fern Kinney | Groove Me |
06 | Jocelyn Brown | Somebody Else's Guy |
07 | Derek B. | Rock The Beat |
08 | Stephanie Mills | The Medicine Song |
09 | Bar-Kays | Sex-O-Matic |
10 | One Way | Let's Talk |
11 | Massive Attack | Unfinished Sympathy |
12 | Annie Lennox | Precious (acapella) |
13 | Sister Sledge | Lost In Music |
14 | Eminem | Without Me (acapella) |
15 | Rose Royce | Car Wash |
16 | Rose Royce | Is It Love You’re After? |
26 maart 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #085, dit is een herhaling van In The Mix van 27 februari 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box Feat. Martha Wash | Everybody Everybody |
02 | Prince & The Revolution | 1999 |
03 | Sonic Surfers Feat. Prhyme and Vivian Black | Beat Of Zen |
04 | Shirley Lites | Heat You Up (Melt You Down) (Meltdown Mix) |
05 | Moses | We Just |
06 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
07 | Mister Happy | Come Back To Love (acapella) |
08 | G.Q. | Shake (acapella) |
09 | Dr. Alban | Sing Hallelujah |
10 | Gat Decor | Passion |
11 | 49-ers | I Got The Music (I Got It) (acapella) |
12 | Cherrelle & Alexander O’Neal | Saturday Love (acapella) |
13 | Age Of Love | The Age Of Love (Jam & Spoon Remix) |
14 | 2 Unlimited | Tribal Dance (acapella) |
15 | Robert Miles | Children |
16 | Energy 52 | Café Del Mar |
2 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #086, dit is een herhaling van In The Mix van 5 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
02 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
03 | Kristine W. | Feel What You Want |
04 | Prince & The Revolution | When Doves Cry |
05 | Salt 'N' Pepa | Push It |
06 | Harddrive | Deep Inside (acapella) |
07 | Tyree | Turn Up The Bass |
08 | Bobby 'O' | She Has A Way |
09 | Dr. Alban | It's My Life |
10 | Culture Beat | Mr. Vain |
11 | Delirium | Silence (acapella) |
12 | Sheila & The Black Devotion | Spacer |
13 | Delerium | Silence (acapella) |
14 | Masters At Work (M.A.W.) Feat. Denise Belfon | Work (acapella) |
15 | Rozalla | Everybody’s Free (To Feel Good) |
16 | Peaches & Herb | Shake Your Groove Thing |
17 | Patrick Hernandez | Born To Be Alive |
18 | Una Mas | I Will Follow |
9 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #087, dit is een herhaling van In The Mix van 12 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cerrone | Supernature |
02 | Jellybean Feat. Madonna | Sidewalk Talk (acapella) |
03 | Lipps Inc. | Funkytown |
04 | Technotronic Feat. Felly | Pump Up The Jam |
05 | The Trammps | Disco Inferno (acapella) |
06 | Giorgio Moroder | Chase |
07 | Cuba Gooding | Happiness, Is Just Around The Bend (acapella) |
08 | Mory Kante | Yé Ké Yé Ké (Hardfloor Mix) |
09 | Jaydee | Plastic Dreams |
10 | The Project Feat. Gerideau | Bring It Back 2 Luv |
11 | Eurythmics | Sweet Dreams (Are Made Of This) |
12 | Donna Summer | I Feel Love |
13 | Duke | So In Love With You (acapella) |
14 | Shannon | Let The Music Play (acapella) |
15 | Patrick Cowley | Menergy |
16 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Episode: #088, dit is een herhaling van In The Mix van 19 maart 2004 zoals uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Robbie Nevil | C'est La Vie (Ben Liebrand Edit) |
02 | Liberty X | Just A Little (acapella) |
03 | Total Contrast | Takes A Little Time |
04 | Pointer Sisters | Automatic |
05 | Instant Funk | I Got My Mind Made Up (You Can Get It Girl) |
06 | 50 Cents | In tha Club (acapella) |
07 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
08 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
09 | Madonna | Music (acapella) |
10 | Madonna | Express Yourself |
11 | Double Trouble & The Rebel M.C. | Street Tuff |
12 | Beats International Feat. Lindy Layton | Dub Be Good To Me (acapella) |
13 | Robin S. | Luv 4 Luv |
14 | Liberty X | Just A Little |
15 | Dynasty | I Don't Want To Be A Freak (But I Can't Help Myself) |
16 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) (acapella) |
23 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
30 april 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
7 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
14 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
21 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
28 mei 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website 100% RETRO
Referenties