In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 119: | Regel 119: | ||
|13||Underdog Project || Summerjam (acapella) | |13||Underdog Project || Summerjam (acapella) | ||
|} | |} | ||
===22 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
20.00-21.00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#17_juni_2006|17 juni 2006]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Jean Michel Jarre || Magenetic Fields (Part 2) | |||
|- | |||
|02||Grace Jones || La Vie En Rose | |||
|- | |||
|03||The S.O.S. Band || Sands Of Time | |||
|- | |||
|04||Rob Base & DJ EZ Rock || It Takes 2 | |||
|- | |||
|05||Guy || Wanna Get With U | |||
|- | |||
|06||Firefly || Love is Gonna Be On Your Side | |||
|- | |||
|07||Ciara Feat. Missy Eliot || 1-2 Step (Rap) | |||
|- | |||
|08||Zapp || It Really Doesn't Matter | |||
|- | |||
|09||Madonna || Music | |||
|- | |||
|10||Yellow Magic Orchestra || Firecracker | |||
|- | |||
|11||[[Ben Liebrand]] || Cruisin' On Melmac Interstate | |||
|- | |||
|12||Lee Cabrera || Shake it (acapella) | |||
|- | |||
|13||The Brothers Johnson || Stomp! | |||
|- | |||
|14||Michael Jackson || Get On The Floor | |||
|} | |||
== Externe link == | == Externe link == |
Versie van 23 jan 2022 06:42
In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2022 / In The Mix (Paradise FM) Playlist 2022
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao! (Dan is het in Nederland dus al een dag later, namelijk 02.00 tot 03.00 uur 's nachts Nederlandse tijd!)
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #144, zoals uitgezonden op 17 september 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Fast Eddie | Most Wanted |
02 | Tyree | Let The Music Take Control |
03 | Morel's Groove | Let's Groove (From Morel's Groove Part 4) |
04 | Hardrive | Deep Inside (acapella) |
05 | Amber | Sexual (acapella) |
06 | Sun | Sun Is Here |
07 | The Brothers Johnson | The Real Thing |
08 | Sister Sledge | Got To Love Somebody |
09 | Azoto | San Salvador |
10 | Carrie Lucas | I Gotta Keep Dancin' |
11 | House of Venus | Dish & Tell |
12 | Ultramagnetic MC's | Poppa Large (acapella) |
13 | Whitney Houston | Greatest Love Of All |
14 | Inner Life | Ain't No Moutain High Enough |
15 | Poussez! | Never Gonna Say Goodbye |
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #171, zoals uitgezonden op 27 mei 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Earth, Wind & Fire | Fantasy (Blaze DJ Shelter Mix) |
02 | Level 42 | Love Games |
03 | Queen | We Will Rock You (acapella) |
04 | Junior | Mama Used To Say |
05 | Kool & The Gang | Get Down On It |
06 | Frankie Goes to Hollywood | Rage Hard (Freddie Bastone Mix) |
07 | B.B. & Q. Band | Main Attraction |
08 | Kurtis Blow | The Breaks |
09 | Derek B. | Good Groove (acapella) |
10 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (acapella) |
11 | Rocker's Revenge | Walking On Sunshine ("Do It, Do It" Sample acapella) |
12 | Frankie Goes to Hollywood | Relax |
13 | Basic Black | She's Mine |
14 | Jerry Knight | Overnight Sensation |
15 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #172, zoals uitgezonden op 3 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rebbie Jackson | Centipede |
02 | Klein & MBO | Dirty Talk |
03 | Leki | Breakin' Out (acapella) |
04 | Midway | Set It Out |
05 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (acapella) |
06 | Moby | Go (Intro Chords) |
07 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (Brothers In Rhythm Mix) |
08 | Chas Jankel | Ai No Corrida |
09 | Level 42 | Running In The Family |
10 | Chicks On Speed | Wordy Rappinghood |
11 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove |
12 | The Reddings | The Awakening (Part 1+2) |
13 | Underdog Project | Summerjam (acapella) |
22 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
20.00-21.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM