In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2022 / Playlist 2022: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 238: | Regel 238: | ||
19:00-20:00 uur: | 19:00-20:00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#24_juni_2006|24 juni 2006]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Paul Hardcastle || You're The One For Me | |||
|- | |||
|02||Robin S. || Luv 4 Luv | |||
|- | |||
|03||Change Feat. Luther Vandross || Glow Of Love | |||
|- | |||
|04||Indeep || When Boys Talk (acapella) | |||
|- | |||
|05||Atlantic Star || Circles | |||
|- | |||
|06||Will Downing || A Love Supreme | |||
|- | |||
|07||Cookie Crew || Like Brother Like Sister | |||
|- | |||
|08||Jennifer Lopez || Play (acapella) | |||
|- | |||
|09||The Limit || Say Yeah | |||
|- | |||
|10||Baby 'O || In The Forest | |||
|- | |||
|11||Sharon Redd || In The Name Of Love | |||
|- | |||
|12||Voyage ||Souvenirs | |||
|- | |||
|13||RUN DMC vs. Jason Nevins || It's Like That | |||
|} | |||
===16 januari 2022=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
14:00-15:00 uur: | |||
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#24_juni_2006|24 juni 2006]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Paul Hardcastle || You're The One For Me | |||
|- | |||
|02||Robin S. || Luv 4 Luv | |||
|- | |||
|03||Change Feat. Luther Vandross || Glow Of Love | |||
|- | |||
|04||Indeep || When Boys Talk (acapella) | |||
|- | |||
|05||Atlantic Star || Circles | |||
|- | |||
|06||Will Downing || A Love Supreme | |||
|- | |||
|07||Cookie Crew || Like Brother Like Sister | |||
|- | |||
|08||Jennifer Lopez || Play (acapella) | |||
|- | |||
|09||The Limit || Say Yeah | |||
|- | |||
|10||Baby 'O || In The Forest | |||
|- | |||
|11||Sharon Redd || In The Name Of Love | |||
|- | |||
|12||Voyage ||Souvenirs | |||
|- | |||
|13||RUN DMC vs. Jason Nevins || It's Like That | |||
|} | |||
== Externe link == | == Externe link == |
Versie van 16 jan 2022 20:43
In The Mix (Radio ISLA 106) draailijsten van 2022 / In The Mix (Radio ISLA 106) Playlist 2022
1 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is wederom de herhaling van Episode: #172, zoals uitgezonden op 3 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Rebbie Jackson | Centipede |
02 | Klein & MBO | Dirty Talk |
03 | Leki | Breakin' Out (acapella) |
04 | Midway | Set It Out |
05 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (acapella) |
06 | Moby | Go (Intro Chords) |
07 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something (Brothers In Rhythm Mix) |
08 | Chas Jankel | Ai No Corrida |
09 | Level 42 | Running In The Family |
10 | Chicks On Speed | Wordy Rappinghood |
11 | Earth, Wind & Fire | Let's Groove |
12 | The Reddings | The Awakening (Part 1+2) |
13 | Underdog Project | Summerjam (acapella) |
2 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
7 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
8 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is wederom de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
9 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Let op: dit is nogmaals de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
14 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is nogmaals de herhaling van Episode: #173, zoals uitgezonden op 17 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Jean Michel Jarre | Magenetic Fields (Part 2) |
02 | Grace Jones | La Vie En Rose |
03 | The S.O.S. Band | Sands Of Time |
04 | Rob Base & DJ EZ Rock | It Takes 2 |
05 | Guy | Wanna Get With U |
06 | Firefly | Love is Gonna Be On Your Side |
07 | Ciara Feat. Missy Eliot | 1-2 Step (Rap) |
08 | Zapp | It Really Doesn't Matter |
09 | Madonna | Music |
10 | Yellow Magic Orchestra | Firecracker |
11 | Ben Liebrand / Alf | Cruisin' On Melmac Interstate |
12 | Lee Cabrera | Shake it (acapella) |
13 | The Brothers Johnson | Stomp! |
14 | Michael Jackson | Get On The Floor |
15 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
19:00-20:00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
16 januari 2022
Samenstelling: Ben Liebrand
14:00-15:00 uur:
Let op: dit is opnieuw de herhaling van Episode: #174, zoals uitgezonden op 24 juni 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Paul Hardcastle | You're The One For Me |
02 | Robin S. | Luv 4 Luv |
03 | Change Feat. Luther Vandross | Glow Of Love |
04 | Indeep | When Boys Talk (acapella) |
05 | Atlantic Star | Circles |
06 | Will Downing | A Love Supreme |
07 | Cookie Crew | Like Brother Like Sister |
08 | Jennifer Lopez | Play (acapella) |
09 | The Limit | Say Yeah |
10 | Baby 'O | In The Forest |
11 | Sharon Redd | In The Name Of Love |
12 | Voyage | Souvenirs |
13 | RUN DMC vs. Jason Nevins | It's Like That |
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radio Isla 106 Ibiza