Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) Draailijsten van 2021 / Playlist 2021: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
kGeen bewerkingssamenvatting |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 1: | Regel 1: | ||
[[Ben Liebrand]] [[In The House]] ([[Boogie Bunker Radio]]) draailijsten van 2021 / Playlist 2021 | [[Ben Liebrand]] [[In The House]] ([[Boogie Bunker Radio]]) draailijsten van 2021 / Playlist 2021 | ||
===11 februari 2021=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
13:00-14:00 uur: | |||
Let op: dit is Episode #079, zoals ook is uitgezonden op 9 januari 2021 op [[Radio ISLA 106]] | |||
Dit is een speciale Mashup Special! | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 || Vozmediano || Lollipop (Original Mix) | |||
|- | |||
|02 ||Dennis Edwards || Don't Look Any Further (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||David Saenz || House Music (Original Mix) | |||
|- | |||
|04 ||Commodores || Brick House (acapella) | |||
|- | |||
|05 ||Pet Shop Boys || West End Girls ([[Ben Liebrand]] 9 Coarse Remix Suite) | |||
|- | |||
|06 ||Craftsmanship || Side Of Tears (Original Mix) | |||
|- | |||
|07 ||Michael Jackson || Workin' Day And Night (acapella) | |||
|- | |||
|08 ||Black Legend Project Feat. Veselina Popova || Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) | |||
|- | |||
|09 ||Bee Gees || Night Fever (acapella) | |||
|- | |||
|10 ||Don't Blink || Turn The Lights Out (Original Mix) | |||
|- | |||
|11 ||Bruno Mars || 24 Karat Magic (Acapella) | |||
|- | |||
|12 ||T.Markakis || Strings Of Life (Original Mix) | |||
|- | |||
|13 ||Imagination || Just An Illusion (acapella) | |||
|- | |||
|14 ||Husky Feat. Letta || Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) | |||
|- | |||
|15 ||Janet Jackson || Miss You Much (acapella) | |||
|- | |||
|16 ||Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J || Oombah | |||
|- | |||
|17 ||James Brown || Sex Machine (acapella) | |||
|- | |||
|18 ||K-Klass || Lose Control (Original Mix) | |||
|- | |||
|19 ||War || Galaxy (acapella) | |||
|- | |||
|20 ||Criss Korey ||The Bounce (Original Mix) | |||
|- | |||
|21 ||Queen || Another One Bites The Dust (acapella) | |||
|- | |||
|22 ||Midnight City || The Guestlist | |||
|- | |||
|23 ||Michael Jackson || Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) | |||
|- | |||
|24 ||Crimsen || Club Paradise (Original Mix) | |||
|- | |||
|25 ||Sylvester || You Make Me Feel Mighty Real (acapella) | |||
|} | |||
===18 februari 2021=== | ===18 februari 2021=== |
Versie van 25 feb 2021 19:16
Ben Liebrand In The House (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2021 / Playlist 2021
11 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is Episode #079, zoals ook is uitgezonden op 9 januari 2021 op Radio ISLA 106
Dit is een speciale Mashup Special!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Vozmediano | Lollipop (Original Mix) |
02 | Dennis Edwards | Don't Look Any Further (acapella) |
03 | David Saenz | House Music (Original Mix) |
04 | Commodores | Brick House (acapella) |
05 | Pet Shop Boys | West End Girls (Ben Liebrand 9 Coarse Remix Suite) |
06 | Craftsmanship | Side Of Tears (Original Mix) |
07 | Michael Jackson | Workin' Day And Night (acapella) |
08 | Black Legend Project Feat. Veselina Popova | Like You Don't Care (Mattei Omich Piano Dub) |
09 | Bee Gees | Night Fever (acapella) |
10 | Don't Blink | Turn The Lights Out (Original Mix) |
11 | Bruno Mars | 24 Karat Magic (Acapella) |
12 | T.Markakis | Strings Of Life (Original Mix) |
13 | Imagination | Just An Illusion (acapella) |
14 | Husky Feat. Letta | Want U Back (Scott Diaz Grand Plans Dub) |
15 | Janet Jackson | Miss You Much (acapella) |
16 | Kevin Saunderson as E Dancer Feat. Virus J | Oombah |
17 | James Brown | Sex Machine (acapella) |
18 | K-Klass | Lose Control (Original Mix) |
19 | War | Galaxy (acapella) |
20 | Criss Korey | The Bounce (Original Mix) |
21 | Queen | Another One Bites The Dust (acapella) |
22 | Midnight City | The Guestlist |
23 | Michael Jackson | Don't Stop 'Till You Get Enough (acapella) |
24 | Crimsen | Club Paradise (Original Mix) |
25 | Sylvester | You Make Me Feel Mighty Real (acapella) |
18 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is Episode #082, zoals ook is uitgezonden op 30 januari 2021 op Radio ISLA 106
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dimo | I Got The Feeling (Original Mix) |
02 | Bomb The Bass | Moody (acapella) |
03 | Booker T Feat. Kathy Brown | Boogie Oogie Oogie (Booker T Vocal Mix) |
04 | Rhyze & Brian Tappert & Frank Velardi | Just How Sweet Is Your Love (Brian Frankies Club XS Mix) |
05 | DONT BLINK | Music Please (Original Mix) |
06 | 20 Fingers Feat. Roula | Lick It (acapella) |
07 | Bohemien | No You Don't (Original Mix) |
08 | Dakar | Stronger (Original Mix) |
09 | D-Train | You're The One for Me (acapella) |
10 | Tonis | Theatrics (Original Mix) |
11 | House Of Glass | Disco Down (acapella) |
12 | Duskope Feat. Jay Ward | Yes I Do (Original Mix) |
13 | Stereosoulz & DiVine | L.O.V.E. (Extended Mix) |
14 | DONT BLINK | Vibration (Original Mix) |
15 | Rachel Auburn | Bass Keeps Pumpin (acapella) |
16 | T. Markakis | Marvins Touch (Original Mix) |
17 | Riffa Feat. Arnold Lane | Flauntin It (Original Mix) |
18 | Robin S. | Luv 4 Luv (acapella) |
19 | Anane | Get On The Funk Train (Michael Gray Mark Knight Mix) |
20 | Block & Crown, Paul Parsons | You Don't Stop (Club Mix) |
25 februari 2021
Samenstelling: Ben Liebrand
13:00-14:00 uur:
Let op: dit is Episode #083, zoals ook is uitgezonden op 6 februari 2021 op Radio ISLA 106
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Mason | Further Ado (Extended Mix) |
02 | Simply Red | Money's Too Tight (Vibe-A-Pella) |
03 | Freqish | Let's Get High (Original Mix) |
04 | Moscrop | LFJ (DuBeats Remix) |
05 | The Fog | It's Been A Long Time (acapella) |
06 | Arel Schaefer | Traction (Original Mix) |
07 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stoppin' Us Now (acapella) |
08 | Jus Tadi | Game Of Life (Original Mix) |
09 | Crew Deep | A Whole New Level (Original Mix) |
10 | Level 42 | It's Over (acapella) |
11 | Julius Jordan Feat. Treena | Higher (Terry Hunter, James Poyser Main) |
12 | Martin Denev Feat. Anggela Vani | You Got Me (Original Mix) |
13 | Blvckr | Always (Original Mix) |
14 | Change Feat. Luther Vandross | The Glow Of Love (acapella) |
15 | Adri Block | Follow You Now (Jackin' Clubmix) |
16 | Rene Amesz | Open Wide (Extended Mix) |
17 | Whitney Houston | Queen Of The Night (I've Got The Stuff That You Want) (Acapella) |
18 | Body Ocean | Once The Music (Extended Mix) |
19 | David Guetta | After The Love Is Gone (acapella) |