In The Mix (Sunshine Live) draailijsten van 2007: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
(Nieuwe pagina aangemaakt met 'In The Mix (Sunshine Live) draailijsten van 2007 / Playlist 2007 ===17 maart 2007=== Samenstelling: Ben Liebrand Dit is de eerste uitzending van In...') |
kGeen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 92: | Regel 92: | ||
|- | |- | ||
|19 ||Shannon || Give Me Tonight (acapella) | |19 ||Shannon || Give Me Tonight (acapella) | ||
|} | |||
===21 maart 2007=== | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
18.00-19.00 uur: | |||
Let op: dit is de herhaling van 30 september 2006 uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01|| Gare Du Nord || Boogie All Night Long (Disco-Ték Remix 2002) | |||
|- | |||
|02|| Sophie Ellis-Bextor || Murder On The Dancefloor | |||
|- | |||
|03|| Nerio’s Dubwork || Sunshine & Happiness | |||
|- | |||
|04|| The Course || Ain't Nobody | |||
|- | |||
|05|| Rockefeller || Do It 2 Nite | |||
|- | |||
|06|| Studio B || I See Girls | |||
|- | |||
|07|| Cassius || 1999 | |||
|- | |||
|08|| D-Note || Shed My Skin | |||
|- | |||
|09|| Soulsearcher || Can't Get Enough | |||
|- | |||
|10|| Mylo Vs. Miami Sound Machine || Doctor Pressure | |||
|- | |||
|11|| Goldtrix Presents Andrea Brown || It's Love (Trippin') | |||
|- | |||
|12|| Junior Jack || Me Feeling | |||
|- | |||
|13|| Bob Marley Vs. Funkstar De Luxe || Sun Is Shining | |||
|} | |||
19.00-20.00 uur: | |||
Samenstelling: [[Ben Liebrand]] | |||
Let op: dit is de herhaling van 6 februari 2004 uitgezonden op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01 ||Cameo ||Word Up! | |||
|- | |||
|02 ||Lenny Kravitz || Believe In Me (acapella) | |||
|- | |||
|03 ||Billy Ocean || Are You Ready? | |||
|- | |||
|04 ||Michael Jackson || Billie Jean | |||
|- | |||
|05 ||Indeep || Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) | |||
|- | |||
|06 ||Sugarhill Gang || Rapper’s Delight (Sample) | |||
|- | |||
|07 ||Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant ||The Best Things In Life Are Free | |||
|- | |||
|08 ||D-Train || You're The One For Me | |||
|- | |||
|09 ||The Good Men ||Give It Up | |||
|- | |||
|10 ||De'Lacy || Hideaway | |||
|- | |||
|11 ||The Jacksons || Can You Feel It | |||
|- | |||
|12 ||Lil’ Louis || French Kiss | |||
|- | |||
|13 ||Whitney Houston || I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) | |||
|} | |} | ||
{{Navigatie In The Mix draailijsten}} | {{Navigatie In The Mix draailijsten}} |
Versie van 24 aug 2020 12:19
In The Mix (Sunshine Live) draailijsten van 2007 / Playlist 2007
17 maart 2007
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de eerste uitzending van In The Mix op de Duitse radiozender Sunshine Live en werd uitgezonden op de zaterdagavond van 18.00 uur t/m 20.00 uur.
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van 8 oktober 2006 uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
02 | The S.O.S. Band | The Finest (acapella) |
03 | Ce Ce Peniston | Finally |
04 | Mousse T. Vs. Hot 'N' Juicy | Horny ’98 (acapella) |
05 | Mousse T. Vs. Hot 'N' Juicy | Horny ’98 |
06 | Triple X | Feel the Same (acapella) |
07 | Daft Punk | One More Time |
08 | Black Legend | You See The Trouble With Me |
09 | Triple X | Feel the Same |
10 | Bini & Martini | Happiness |
11 | Master Freakz | Let Yourself Go |
12 | Axwell | Feel The Vibe |
13 | Mr. Oizo | Flat Beat |
14 | Sagat | Funk Dat |
15 | Avant Garde | Get Down |
16 | Junior Jack | My Feeling |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van 30 januari 2004 uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino |
02 | Freeez | I.O.U. |
03 | Whitney Houston | Love Will Save The Day (acapella) |
04 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
05 | Was Not Was | Walk The Dinosaur (acapella) |
06 | Karen Young | Hot Shot (acapella) |
07 | Xpansions | Move Your Body (Elevation) |
08 | Rose Royce | Is It Love You’re After? (Sample) |
09 | Lonnie Gordon | Gonna Catch You |
10 | Tramaine | Fall Down (Spirit Of Love) (acapella) |
11 | Robin S | Show Me Love |
12 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
13 | The Ones | Flawless (acapella) |
14 | A Taste of Honey | Boogie Oogie Oogie |
15 | Raul Orellana | The Real Wild House |
16 | Sophie Ellis-Bextor | Get Over You (acapella) |
17 | Snap! | Rhythm Is A Dancer (Remix) |
18 | Coldcut | Doctorin' The House (acapella) |
19 | Shannon | Give Me Tonight (acapella) |
21 maart 2007
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van 30 september 2006 uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gare Du Nord | Boogie All Night Long (Disco-Ték Remix 2002) |
02 | Sophie Ellis-Bextor | Murder On The Dancefloor |
03 | Nerio’s Dubwork | Sunshine & Happiness |
04 | The Course | Ain't Nobody |
05 | Rockefeller | Do It 2 Nite |
06 | Studio B | I See Girls |
07 | Cassius | 1999 |
08 | D-Note | Shed My Skin |
09 | Soulsearcher | Can't Get Enough |
10 | Mylo Vs. Miami Sound Machine | Doctor Pressure |
11 | Goldtrix Presents Andrea Brown | It's Love (Trippin') |
12 | Junior Jack | Me Feeling |
13 | Bob Marley Vs. Funkstar De Luxe | Sun Is Shining |
19.00-20.00 uur:
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is de herhaling van 6 februari 2004 uitgezonden op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Cameo | Word Up! |
02 | Lenny Kravitz | Believe In Me (acapella) |
03 | Billy Ocean | Are You Ready? |
04 | Michael Jackson | Billie Jean |
05 | Indeep | Last Night A D.J. Saved My Life (acapella) |
06 | Sugarhill Gang | Rapper’s Delight (Sample) |
07 | Luther Vandross & Janet Jackson with Bell Biv Devoe & Ralph Tresvant | The Best Things In Life Are Free |
08 | D-Train | You're The One For Me |
09 | The Good Men | Give It Up |
10 | De'Lacy | Hideaway |
11 | The Jacksons | Can You Feel It |
12 | Lil’ Louis | French Kiss |
13 | Whitney Houston | I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me) (acapella) |