Lijst van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio: verschil tussen versies
Uit Radiopedia
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 47: | Regel 47: | ||
|- | |- | ||
| [[Karel Prior]] || || | | [[Karel Prior]] || || | ||
|- | |||
| [[Maria Punch]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Marc van Amstel]] || || | | [[Marc van Amstel]] || || | ||
Regel 57: | Regel 59: | ||
|- | |- | ||
| [[Peter Leemeijer]] || || | | [[Peter Leemeijer]] || || | ||
|- | |||
| [[Peter van Oudheusden]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Raymond Serré]] || || | | [[Raymond Serré]] || || | ||
|- | |||
| [[Renee Postma]] || || | |||
|- | |- | ||
| [[Renny Pereira]] || || | | [[Renny Pereira]] || || |
Versie van 29 mrt 2018 17:11
Overzicht van ANP nieuwslezers op de Nederlandse radio.
Referenties
ANP nieuwslezers, internetradiocafe.nl (20 maart 2018), geraadpleegd op 28 maart 2018