In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
k (→2 maart 2024) |
|||
Regel 286: | Regel 286: | ||
21.00-22.00 uur: | 21.00-22.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #121, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2005#5_maart_2005|5 maart 2005]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||C&C Music Factory || Here We Go Let's Rock & Roll | |||
|- | |||
|02|| Kraftwerk || Boing Boom Tschak (Sample) | |||
|- | |||
|03|| [[Ben Liebrand]] Feat. Tony Scott || Move To The Bigband (Clubmix) | |||
|- | |||
|04|| Rick Astley || Never Gonna Give You Up | |||
|- | |||
|05|| George Benson || Love X Love | |||
|- | |||
|06|| Pino D'Angio || Ma Quale Idea | |||
|- | |||
|07|| Rick James || Glow | |||
|- | |||
|08|| Poussez! || Come On And Do It | |||
|- | |||
|09|| Shawn Christopher || Don't Loose The Magic | |||
|- | |||
|10|| My Mine || Hypnotic Tango | |||
|- | |||
|11|| Lidell Townsell || Nu Nu | |||
|- | |||
|12|| Liz Torrez || If U Keep It Up | |||
|} | |||
===9 maart 2024=== | ===9 maart 2024=== |
Versie van 2 mrt 2024 22:13
In The Mix (Radio Happy) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
In The Mix van Ben Liebrand wordt uitgezonden op Radio Happy in Denemarken binnen het programma Lordagsparty van Preben Pedersen op de zaterdagavond!
6 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #113, zoals uitgezonden op 8 januari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Stargard | Theme Song From "Which Way Is Up" |
02 | Sheena Easton | Can You Swing It |
03 | The S.O.S. Band | The Finest |
04 | Alexander O'Neal | Fake |
05 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
06 | Herb Alpert | Keep Your Eye On Me |
07 | Suzy Q | Get On Up |
08 | Jungle Brothers | Doin' Our Own Thing |
09 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
10 | Roy Ayers Feat. Ubiquity | Running Away |
11 | Sharon Brown | Specialize in Love |
13 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #114, zoals uitgezonden op 15 januari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Forrest | Rock The Boat (Beats) |
02 | Midnight Star Feat. Ecstacy Of Whodini | Don't Rock The Boat (Acapella) |
03 | Forrest | Rock The Boat |
04 | Queen Samantha | Take A Chance |
05 | Kool & The Gang | Straight Ahead |
06 | Inner City | Big Fun |
07 | Wamdue Project | King Of My Castle (Acapella) |
08 | Janet Jackson | Control |
09 | Whitney Houston | Love Will Save The Day |
10 | Whitney Houston | I'm Every Woman |
11 | Kraze | Let's Play House (Club Mix) |
12 | Jaki Graham | Ain't Nobody (Love To Infinity Classic Paradise Mix) |
13 | Hidden Agenda Feat. Kim Payton | Story Of My Life (Club 69 Philly Soul Mix) |
20 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #115, zoals uitgezonden op 22 januari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Talk Talk | Life's What You Make It |
02 | Joyce Sims | Come Into My Life |
03 | Snow | Informer |
04 | Mr. Mister | Broken Wings |
05 | The S.O.S. Band | No One's Gonna Love You |
06 | King MC Feat. Screamin' K | What Have I Done For You Lately (acapella) deel 1 |
07 | B.V.S.M.P. | I Need You |
08 | Loose Ends | Hanging On A String (Contemplating) |
09 | EMF | Unbelievable |
10 | King MC Feat. Screamin' K | What Have I Done For You Lately (acapella) deel 2 |
11 | Neneh Cherry | Buffalo Stance |
12 | Whitney Houston | I'm Your Baby Tonight |
13 | Tony Scott | The Chief |
14 | McFadden & Whitehead | Ain't No Stoppin' Us Now |
27 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #116, zoals uitgezonden op 29 januari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The Jacksons | I Want You Back |
02 | Bobby Brown | Every Little Step |
03 | Gary Byrd & The G.B. Experience Feat. Stevie Wonder | The Crown |
04 | Dan Hartman | I Can Dream About You |
05 | Rocker's Revenge Feat. Donny Calvin | Walking On Sunshine |
06 | Bobby Thurston | You Got What It Takes |
07 | B.B. & Q. Band | On The Beat |
08 | Kool & The Gang | Celebration |
09 | Dee-Lite | Groove Is In The Heart |
10 | Nomad | Just A Groove |
3 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #117, zoals uitgezonden op 5 februari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Spoonie Gee | I'm All Shook Up |
02 | Earth, Wind & Fire | Brazilian Rhyme |
03 | Duran Duran | I Don't Want Your Love |
04 | Was (Not Was) | Walk The Dinosaur |
05 | Billy Ocean | Carribean Queen (No More Love On The Run) |
06 | DeBarge | The Rhythm Of The Night |
07 | Wham! | Young Guns (Go For It) |
08 | Talk Talk | Such A Shame |
09 | Kraftwerk | The Robots |
10 | Janet Jackson | The Pleasure Principle |
11 | The Reddings | Remote Control |
12 | Mezzoforte | Garden Party |
13 | Stephanie Mills | Put Your Body In It |
10 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #118, zoals uitgezonden op 12 februari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dan Hartman | Vertigo |
02 | Dan Hartman | Relight My Fire |
03 | Antonio Rodriquez | La Bamba |
04 | Candido | Jingo |
05 | Reel To Real | I Like To Move It |
06 | Donna Summer | Bad Girls |
07 | Karen Young | Hot Shot |
08 | Rose Royce | Car Wash |
09 | Patrick Cowley | Thank God For Music |
10 | Midnight Star | Freak-A-Zoid |
11 | Vanilla Ice | Ice Ice Baby |
17 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #119, zoals uitgezonden op 19 februari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | South Street Player | (Who?) Keeps Changing Your Mind |
02 | Joe Smooth | Promised Land |
03 | Gusto | Disco's Revenge |
04 | The Manhattan Transfer | Twilight zone |
05 | Patrick Cowley | Megatron man |
06 | Earth, Wind & Fire with The Emotions | Boogie Wonderland |
07 | Robin S. | Show Me Love (acapella) |
08 | Supermax | Love Machine |
09 | Gonzalez | Haven't Stopped Dancing Yet |
10 | Jam & Spoon Feat. Plavka | Right In The Night (Fall In Love With Music) |
11 | Peter Jacques Band | Walking On Music |
24 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #120, zoals uitgezonden op 26 februari 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Midnight Star Feat. Ecstacy Of Whodini | Don't Rock The Boat |
02 | Aaliyah | Rock The Boat (acapella) |
03 | Milli Vanilli | Girl You Know It's True |
04 | George Michael | I Want Your Sex |
05 | Milli Vanilli | All Or Nothing |
06 | Herb Alpert | Rotation |
07 | Terence Trent D'Arby | Wishing Well |
08 | Jermaine Jackson | Let's Get Serious |
09 | Robert Palmer | You Are In My System |
10 | Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (acapella) |
11 | Kraftwerk | Boing Boom Tschak |
12 | C&C Music Factory | Here We Go Let's Rock & Roll |
2 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #121, zoals uitgezonden op 5 maart 2005 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | C&C Music Factory | Here We Go Let's Rock & Roll |
02 | Kraftwerk | Boing Boom Tschak (Sample) |
03 | Ben Liebrand Feat. Tony Scott | Move To The Bigband (Clubmix) |
04 | Rick Astley | Never Gonna Give You Up |
05 | George Benson | Love X Love |
06 | Pino D'Angio | Ma Quale Idea |
07 | Rick James | Glow |
08 | Poussez! | Come On And Do It |
09 | Shawn Christopher | Don't Loose The Magic |
10 | My Mine | Hypnotic Tango |
11 | Lidell Townsell | Nu Nu |
12 | Liz Torrez | If U Keep It Up |
9 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
16 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
23 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
30 maart 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
21.00-22.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Officiële Website Radio Happy
- Direct Stream Radio Happy (192 kbps)
Referenties