In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 457: | Regel 457: | ||
18.00-19.00 uur: | 18.00-19.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #279, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2009#4_april_2009|4 april 2009]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2012#28_oktober_2012|28 oktober 2012]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||Pet Shop Boys || To Step Aside (Ralphie’s Disco Vocals) | |||
|- | |||
|02|| Alcazar || The Bells Of Alcazar | |||
|- | |||
|03|| The Egg || Walking Away | |||
|- | |||
|04|| David Guetta ||Love, Don’t Let Me Go (Acapella) | |||
|- | |||
|05|| The Original || I Love You Baby | |||
|- | |||
|06|| Paul Johnson || Get Get Down | |||
|- | |||
|07|| Carousel Feat. Krysten Cummings || Wanted | |||
|- | |||
|08|| Joey Negro || Make A Move On Me | |||
|- | |||
|09|| Prince & The Revolution || 1999 (Acapella) | |||
|- | |||
|10|| Bass Bumpers || The Music’s Got Me | |||
|- | |||
|11|| Tall Paul || Rock Da House | |||
|- | |||
|12|| Tatu || All The Things She Said | |||
|- | |||
|13|| Chocolate Puma || I Wanna Be You | |||
|} | |||
===17 februari 2024=== | ===17 februari 2024=== |
Versie van 11 feb 2024 21:31
Ben Liebrand In The Mix (Paradise FM) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
Let op: De tijd van uitzending die hier vermeld is, is de lokale tijd en datum op Curaçao!
Let op: Wintertijd: Tijdsverschil: 5 uur vroeger. Zomertijd: Tijdsverschil: 6 uur vroeger! (dus de uitzendtijd in Nederland is op zaterdagavond van 23.00 uur tot 24.00 uur!)
6 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #273, zoals uitgezonden op 7 februari 2009 en 23 september 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 12 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Janet Jackson | What Have You Done For Me Lately |
02 | Wamdue Project | King Of My Castle (acapella) |
03 | Cherrelle | Affair |
04 | Basic Black | Nothing But A Party |
05 | O'Bryan | Lovelite |
06 | Change | Oh, What A Feeling |
07 | Donna Allen | Can We Talk |
08 | Empress | Take A Risk |
09 | Mary Jane Girls | In My House |
10 | A.T.F.C. Feat. Lisa Millett | Sleep Talk (Acapella) |
11 | Michael Jackson | Burn This Disco Out |
12 | Nona Hendryx | Why Should I Cry? |
13 | Despina Vandi | Gia (Acapella) |
14 | Ben Liebrand & OJAM | Running Away (Full Story Mix) (*) |
13 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Dit is de herhaling van de Grandmix 1993, zoals uitgezonden op 30 december 2023 op Radio 10 (Nederland)
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
001 | Ben Liebrand | Intro Grandmix 1993 |
002 | Melodie MC | Dum Da Dum (Sample: Zero Minus One Hour...) |
003 | Clannad | Theme From Harry's Game |
004 | Ace Of Base | All That She Wants |
005 | Inner Circle | Rock With You |
006 | Ace Of Base | Wheel Of Fortune |
007 | TLC | Creep |
008 | Zapp & Roger | I Wanna Be Your Man |
009 | SWV | Right Here (Human Nature) |
010 | SWV | I'm So Into You (Funk Swingbeat) |
011 | M People | Don't Look Any Further |
012 | Salt-N-Pepa | Shoop |
013 | Janet Jackson | That's The Way Love Goes |
014 | Ace Of Base | The Sign |
015 | DJ Jazzy Jeff & The Fresh Prince | Boom! Shake The Room |
016 | Naughty By Nature | Hip Hop Hooray |
017 | Snow | Informer |
018 | Charles & Eddie | Would I Lie To You? |
019 | Snoop Dogg | Who Am I (What's My Name)? |
020 | Positive K | I Got A Man |
021 | Stakka Bo | Here We Go |
022 | The Poets Of Rhythm | Funky Runthrough |
023 | Michael Jackson | Who Is It |
024 | Take That | Pray |
025 | Melissa Etheridge | Like The Way I Do |
026 | House Of Pain | Shamrocks And Shenanigans |
027 | Marxman | All About Eve |
028 | Gloria Estefan | Mi Tierra |
029 | Los Del Rio | Macarena |
030 | Prince & The New Power Generation | 7 |
031 | K7 | Come Baby Come |
032 | Peter Gabriel | Steam |
033 | Spin Doctors | Two Princes |
034 | Mariah Carey | Dreamlover |
035 | Taylor Dayne | Can't Get Enough Of Your Love |
036 | Tears For Fears | Break It Down Again |
037 | Bobby Brown | Humpin' Around |
038 | Candy Dulfer | Sax-A-Go-Go |
039 | Judy Cheeks | So In Love (The Real Deal) |
040 | Robin S. | Luv 4 Luv |
041 | Whitney Houston | Queen Of The Night |
042 | Madonna | Fever |
043 | Martha Wash | Carry On |
044 | Womack & Womack | Love Wars |
045 | U96 | Night In Motion |
046 | Pet Shop Boys | Can You Forgive Her? (Rollo Dub) |
047 | M People | Someday |
048 | Luther Vandross | Heaven Knows |
049 | Nightcrawlers | Push The Feeling On |
050 | Neneh Cherry | Buddy X (Masters At Work 12" House Remix) |
051 | Gabrielle | Dreams (The Red Underground Mix) |
052 | M People | One Night In Heaven |
053 | Masters At Work & India | I Can't Get No Sleep |
054 | Jenny Bee | Wanna Get Your Love |
055 | Nuyorican Soul | The Nervous Track |
056 | David Morales | Gimme Love |
057 | Bizarre Inc. | Took My Love |
058 | Janet Jackson | If |
059 | Rob'N'Raz | Clubhopping |
060 | Whitney Houston | I'm Every Woman |
061 | Joey Negro | What Happened To The Music |
062 | Felix (Jomanda) | Don't You Want My Love |
063 | Shawn Christopher | Make My Love |
064 | Pet Shop Boys | Go West |
065 | Jamiroquai | Emergency On Planet Earth |
066 | Hardrive | Deep Inside |
067 | Haddaway | What Is Love |
068 | Madonna | Deeper And Deeper |
069 | Bizarre Inc. | Took My Love |
070 | Robin S. | Show Me Love |
071 | Sonic Surfers Feat. Jocelyn Brown | Take Me Up |
072 | M.C. Sar & Real McCoy | Another Night |
073 | Freddie Mercury | Living On My Own |
074 | Take That Feat. Lulu | Relight My Fire |
075 | Lisa Stansfield | Little Bit Of Heaven |
076 | The Fog | Been A Long Time |
077 | Sagat | Funk That |
078 | The Shamen | Phorever People |
079 | Sybil | When I'm Good And Ready |
080 | BFI | Why Not Jazz |
081 | Aftershock | Slave To The Vibe |
082 | Undercover | Never Let Her Slip Away |
083 | Shaggy | Oh Carolina |
084 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
085 | Us3 | Cantaloop |
086 | Bass Bumpers | The Music's Got Me |
087 | Staxx | Joy |
088 | Bizarre Inc. | I'm Gonna Get You |
089 | The Good Men | Give It Up |
090 | DJ Bobo | Somebody Dance With Me |
091 | Snap! | Exterminate |
092 | Captain Hollywood Project | More And More |
093 | CB Milton | Send Me An Angel |
094 | Lenny Kravitz | Are You Gonna Go My Way |
095 | RuPaul | Supermodel (You Better Work) |
096 | Twenty 4 Seven | Slave To The Music |
097 | Tag Team | Whoomp! (There It Is) |
098 | Urban Cookie Collective | Feels Like Heaven |
099 | Captain Hollywood Project | Only With You |
100 | 2 Brothers On The 4th Floor | Never Alone |
101 | Culture Beat | Got To Get (Sample 'I'm Gonna Have To Change') |
102 | 2 Unlimited | Faces |
103 | 2 Unlimited | Tribal Dance |
104 | Urban Cookie Collective | The Key, The Secret |
105 | Jaydee | Plastic Dreams |
106 | Haddaway | Life |
107 | Kim Sanders | Show Me |
108 | Melodie MC | I Wanna Dance |
109 | Melodie MC | Dum Da Dum |
110 | Moby | Move (You Make Me Feel So Good) |
111 | Usha | I Want You (Def J Club Mix) |
112 | Captain Hollywood Project | Impossible |
113 | Intermission | Piece Of My Heart (Acapella) |
114 | Cappella | U Got 2 Let The Music |
115 | Maxx | Get-A-Way |
116 | Prince Ital Joe Feat. Marky Mark | United |
117 | Culture Beat | Mr. Vain |
118 | Culture Beat | Got To Get It |
119 | Atlantic Ocean | Waterfall |
120 | Bass Bumpers | Keep Me Runnin' (Vocal Sample) |
121 | Dance 2 Trance | Power Of American Natives |
122 | T-Spoon | No Time To Waste |
123 | Cappella | U Got 2 Know |
124 | Klatsch! | Oh Boy! |
125 | Snap! Feat. Niki Haris | Do You See The Light? (Looking For) |
126 | U.S.U.R.A. | Open Your Mind |
127 | U96 | Love Sees No Colour |
128 | Pin-Occhio | Ta Tatuta Tuta Ta (Tuta Mix) |
129 | Jam & Spoon Feat. Plavka | Ride In The Night |
130 | Bass Bumpers | Runnin' |
131 | PIN-OCCHIO | Pinocchio (Legno Mix) |
132 | The Prodigy | Wind It Up |
133 | Leila K | Open Sesame |
134 | Ramirez | El Gallinero (Original Mix) |
135 | Ben Liebrand | Outro Grandmix 1993 |
20 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #274, zoals uitgezonden op 14 februari 2009 en 30 september 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Gerald Alston | Activated |
02 | Rick Astley | She Wants To Dance With Me |
03 | Kool & The Gang | Straight Ahead |
04 | Vin Zee | Funky Bebop |
05 | Anthony and The Camp | What I Like |
06 | Inner City | Big Fun |
07 | Lidell Townsell | Nu Nu |
08 | Jaki Graham | Ain't Nobody |
09 | 2 Brothers On The 4th Floor Feat. Da Smooth Baron MC and Peggy 'The Dutchess' | Can't Help Myself |
10 | Midnight Star | Body Snatchers |
27 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #275, zoals uitgezonden op 21 februari 2009 en 7 oktober 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Crystal Waters | Makin' Happy |
02 | Snap! | Ooops Up (Stonehouse) |
03 | Capella | Heylon Halib |
04 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something |
05 | Pet Shop Boys | Music For Boys (Ambient Mix) |
06 | Atahualpha | Ultimo Imperio |
07 | Kings Of Tomorrow | So Alive (acapella) |
08 | Nerios Dubwork | Sunshine & Happiness |
09 | Five Star | Slightest Touch |
10 | E Dancer | Velocity Funk |
11 | 666 | Bomba (acapella) |
12 | Mr. Oizo | Flat Beat |
13 | Roland Clark | Resist (acapella) |
14 | The Ultimate Seduction | House Nation |
15 | Modjo | Lady |
3 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #276, zoals uitgezonden op 28 februari 2009 en 14 oktober 2012 op Radio Veronica, echter de versie die vanavond werd uitgezonden is uitgezonden op 12 november 2022 op Antenne NRW
(*) extra track toegevoegd aan deze aflevering door Ben Liebrand om tot 60 minuten te komen, deze track kwam niet voor in de originele uitzending!
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | C&C Music Factory | Pride (A Deeper Love) |
02 | Daft Punk | Around The World |
03 | Moby | Go! (Sample) |
04 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something |
05 | Moby | Go! |
06 | Kraftwerk | Numbers |
07 | 2 Unlimited | Get Ready For This |
08 | The S.O.S. Band | Borrowed Love (acapella) |
09 | O.T. Quartet | Hold That Sucker Down |
10 | Underdog project | Summer Jam (acapella) |
11 | WildChild | Renegade Master |
12 | Ready For The World | Oh Sheila |
13 | Sheila E | Glamorous Life |
14 | Tone Loc | Wild Thing (Drum loop) |
15 | Public Enemy | Caught (Can We Get A Witness) |
16 | 95 North | The Request |
17 | Tone Loc | Wild Thing |
18 | B.P. Johnson | I Believe The Power Of Love (acapella) |
19 | Freq Nasty | Come Let Me |
20 | Soulsearcher | Can't Get Enough (*) |
10 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #279, zoals uitgezonden op 4 april 2009 en 28 oktober 2012 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pet Shop Boys | To Step Aside (Ralphie’s Disco Vocals) |
02 | Alcazar | The Bells Of Alcazar |
03 | The Egg | Walking Away |
04 | David Guetta | Love, Don’t Let Me Go (Acapella) |
05 | The Original | I Love You Baby |
06 | Paul Johnson | Get Get Down |
07 | Carousel Feat. Krysten Cummings | Wanted |
08 | Joey Negro | Make A Move On Me |
09 | Prince & The Revolution | 1999 (Acapella) |
10 | Bass Bumpers | The Music’s Got Me |
11 | Tall Paul | Rock Da House |
12 | Tatu | All The Things She Said |
13 | Chocolate Puma | I Wanna Be You |
17 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
24 februari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
18.00-19.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Radiofreak
- Website Paradise FM
- Podcast Paradise FM (128 kbps)
Referenties