In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024: verschil tussen versies
Regel 117: | Regel 117: | ||
16.00-17.00 uur: | 16.00-17.00 uur: | ||
Let op: dit is de herhaling van Episode: #165, zoals uitgezonden op [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2006#1_april_2006|1 april 2006]] en [[In_The_Mix_(Radio_Veronica)_draailijsten_van_2010#6_februari_2010|6 februari 2010]] op [[Radio Veronica]] | |||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||The S.O.S. Band || Tell Me If You Still Care | |||
|- | |||
|02||The S.O.S. Band || Borrowed Love | |||
|- | |||
|03||Mai Tai || History | |||
|- | |||
|04||Diana Ross || Working Overtime | |||
|- | |||
|05||Sharon Redd || You Got My Love | |||
|- | |||
|06||Blondie || Rapture | |||
|- | |||
|07||Marvin Gaye || Sexual Healing | |||
|- | |||
|08||The Quick || The Rhythm Of The Jungle | |||
|- | |||
|09||The S.O.S. Band || Borrowed Love (acapella) | |||
|- | |||
|10||Basic Black || She's Mine | |||
|- | |||
|11||Doug Lazy || Let It Roll | |||
|- | |||
|12||The Real Roxanne || Roxanne's On A Roll | |||
|} | |||
==25 januari 2024== | ==25 januari 2024== |
Versie van 18 jan 2024 22:00
Ben Liebrand In The Mix (Boogie Bunker Radio) draailijsten van 2024 / Playlist 2024
4 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.22-17.22 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #180, zoals uitgezonden op 26 augustus 2006 en 30 november 2008 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Pino D'Angiò | Ma Quale Idea |
02 | Adeva | It Should Have Been Me |
03 | Sagat | Why Is It? (Funk Dat) |
04 | Maria Vidal | Body Rock |
05 | Double You | Please Don't Go |
06 | First Choice | Double Cross |
07 | Poussez! | Come On And Do It |
08 | Class Action Feat. Chris Wiltshire | Weekend (Acapella) |
09 | Farley "Jackmaster" Funk & Jesse Saunders Feat. Darryl Pandy | Love Can't Turn Around |
10 | Richie Rich | Salsa House |
11 | Faithless | We Come One (Acapella) |
12 | Michael Jackson | Rock With You (Acapella) |
13 | Yazoo | Don't Go (12 Inch + Dub Mix) |
7 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
15.48-16.48 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #158, zoals uitgezonden op 4 februari 2006 en 2 januari 2010 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Beats International Feat. RPM | Invasion Of The Freestyle: Discuss |
02 | Beats International Feat. Lindy Layton | Just Be Good To Me (Acapella) |
03 | Dr. Alban Feat. Leila K | Hello Africa (Fast Blast Club Mix) |
04 | Destiny's Child | Bug A Boo (Acapella) |
05 | 10CC | Dreadlock Holiday |
06 | Naughty by Nature | O.P.P. |
07 | Stetsasonic | Go Stetsa I |
08 | Derek B. | Rock The Beat |
09 | B.V.S.M.P. | I Need You |
10 | Loose Ends | Hangin’ On A String (Contemplating) |
11 | Aretha Franklin | Who's Zoomin' Who |
12 | Scritti Politti Feat. Roger | Boom! There She Was |
13 | Millie Scott | Prisoner Of Love |
11 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
15.00-16.00 uur: (Afwijkende starttijd!)
Let op: dit is de herhaling van Episode: #162, zoals uitgezonden op 11 maart 2006 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Coolio | Gangsta's Paradise |
02 | Prince & The New Power Generation | Gett Off |
03 | Brandy | What About Us (acapella) |
04 | Alexander O'Neal Feat. Cherrelle | Never Knew Love Like This |
05 | The Chimes | 1 2 3 |
06 | Pointer Sisters | Automatic |
07 | Boomkat | The Reckoning (acapella) |
08 | Bobby Brown | Humpin' Around |
09 | Tom Browne | Funkin' For Jamaica |
10 | Dynasty | I've Just Begun To Love You |
11 | Bomb The Bass | Beat Dis |
12 | Blue Pearl | Naked In The Rain |
13 | Madonna | Into The Groove |
18 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Let op: dit is de herhaling van Episode: #165, zoals uitgezonden op 1 april 2006 en 6 februari 2010 op Radio Veronica
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | The S.O.S. Band | Tell Me If You Still Care |
02 | The S.O.S. Band | Borrowed Love |
03 | Mai Tai | History |
04 | Diana Ross | Working Overtime |
05 | Sharon Redd | You Got My Love |
06 | Blondie | Rapture |
07 | Marvin Gaye | Sexual Healing |
08 | The Quick | The Rhythm Of The Jungle |
09 | The S.O.S. Band | Borrowed Love (acapella) |
10 | Basic Black | She's Mine |
11 | Doug Lazy | Let It Roll |
12 | The Real Roxanne | Roxanne's On A Roll |
25 januari 2024
Samenstelling: Ben Liebrand
16.00-17.00 uur:
Nadere info volgt nog!
Externe link
- Officiële Website Ben Liebrand
- Website Boogie Bunker Radio
- Direct Stream BBR (128 kbps)
- Backup Stream BBR
Referenties