In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2010: verschil tussen versies
kGeen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 377: | Regel 377: | ||
23.00-24.00 uur: | 23.00-24.00 uur: | ||
{| class="wikitable" | |||
! width="40px" | '''Nr.''' || width="320px" | '''Artiest''' || width="380px" | '''Titel''' | |||
|- | |||
|01||2 In A Room || Wiggle It | |||
|- | |||
|02|| Human Resource || Dominator | |||
|- | |||
|03|| Black & White Brothers || Put Your Hands Up | |||
|- | |||
|04|| Everything But The Girl || Missing | |||
|- | |||
|05|| Snap! || Rhythm Is A Dancer | |||
|- | |||
|06|| The Shamen || Move Any Mountain (Progen 91) | |||
|- | |||
|07|| Clivillés & Cole || Pride (A Deeper Love) | |||
|- | |||
|08|| Nightcrawlers || Push The Feeling | |||
|- | |||
|09|| CeCe Peniston || Finally | |||
|- | |||
|10|| Inner City || Big Fun | |||
|- | |||
|11|| Shawn Christopher || Don't Lose The Magic | |||
|- | |||
|12|| Double You || Please Don't Go | |||
|} | |||
===26 december 2010=== | ===26 december 2010=== |
Versie van 23 jul 2020 21:30
In The Mix (Radio Veronica) draailijsten van 2010 / Playlist 2010
30 oktober 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
00.00-01.00 uur:
Deze aflevering is t.g.v. technische problemen bij Radio Veronica niet goed uitgezonden!
De aflevering wordt op 6 november 2010 alsnog helemaal uitgezonden.
31 oktober 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 3 februari 2008
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Oliver Cheatham | Get Down Saturday Night (Remix) |
02 | Alexander O'Neal | Criticize (Remix) |
03 | 2 In A Room | Do What You Want |
04 | 2 Men A Drum Machine And A Trumpet | Tired Of Getting Pushed Around |
05 | Total Touch | Touch Me There (acapella) |
06 | 2 In A Room | Wiggle It |
07 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
08 | A.T.F.C. Presents OnePhatDeeva Feat. Lisa Millet | Bad Habit |
09 | Club 69 | Let Me Be Your Underwear |
10 | The Ones | Flawless |
11 | The Bucketheads | The Bomb |
12 | Beyoncé Feat. Jay-Z | Crazy In Love (Oh Oh's) |
6 november 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Dit is de aflevering zoals die uitgezonden had moeten worden op 30 oktober 2010
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Tim Heijst | Salsoul Groove |
02 | Axwell | Feel The Vibe |
03 | Bizarre Inc. | Raise Me |
04 | FPI Project | Going Back To My Roots |
05 | Doop | Doop (Urge 2 Merge) |
06 | Deep Zone | It's Gonna Be Alright |
07 | Junior Jack | My Feeling |
08 | Snap! | When you're Near |
09 | Yello | Tiger |
10 | Kellee | My Love |
11 | Madonna | Let It Will Be |
12 | Culture Beat | Adelante |
7 november 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 2 maart 2008
Dit is een speciale 2 Brothers On The 4th Floor aflevering
Deze aflevering kun je HIER beluisteren
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 Brothers On The 4th Floor | 4th Floor (Techno Dub) |
02 | 2 Brothers On The 4th Floor | Can't Help Myself (Acapella) |
03 | 2 Brothers On The 4th Floor | Can't Help Myself (Techno Touch) |
04 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up |
05 | 2 Brothers On The 4th Floor | Never Alone (Extended Mix) |
06 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fly (Extended Version) |
07 | 2 Brothers On The 4th Floor | Wonderfull Feeling (Extended Version) |
08 | 2 Brothers On The 4th Floor | Dreams (Will Come Alive) (Lick Mix) |
09 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up (Acapella Part 1) |
10 | 2 Brothers On The 4th Floor | Real-x |
11 | 2 Brothers On The 4th Floor | There's a Key (Dance Therapy Remix) |
12 | 2 Brothers On The 4th Floor | Turn Da Music Up (Acapella Part 2) |
13 | 2 Brothers On The 4th Floor | Come Take My Hand (Cooly's Jungle Mix) |
14 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love |
15 | 2 Brothers On The 4th Floor | Fairytales |
16 | 2 Brothers On The 4th Floor | Mirror of Love (Mastermindz Freaky R&B Mix) |
5 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 24 augustus 2008
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Sueño Latino | Sueño Latino (1991 Remix) |
02 | Starlight | Numero Uno |
03 | Xpansions | Elevation |
04 | DJ's Rule | Work That Sucker |
05 | Zyon | No Fate |
06 | The Black & White Brothers | Put Your Hands Up |
07 | The Ones | Flawless |
08 | A.T.F.C. Presents OnePhatDeeva Feat. Lisa Millet | Bad Habit |
09 | Boris Dlugosh | Never Enough |
10 | Spiller | Groovejet (If This Ain't Love) |
11 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 18 juli 2009
The Definitive Michael Jackson Mega Mix (Final version)
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Michael Jackson | Will You Be There |
02 | Michael Jackson | The Lady in My Life |
03 | Michael Jackson | Heal The World |
04 | Michael Jackson | Give In To Me |
05 | Michael Jackson | Come Together |
06 | Michael Jackson | They Don't Care About Us |
07 | Michael Jackson | Human Nature |
08 | Jackson 5 | ABC |
09 | Jackson 5 | I Want You Back |
10 | Michael Jackson | Money |
11 | Michael Jackson | Speed Demon |
12 | Michael Jackson | This Time Around |
13 | Michael Jackson | Who Is It |
14 | Michael Jackson & Janet Jackson | Scream |
15 | Michael Jackson | Remember The Time |
16 | Michael Jackson | Can't Let Her Get Away |
17 | Michael Jackson | Why You Wanna Trip On Me |
18 | Michael Jackson | Baby Be Mine |
19 | Michael Jackson | Tabloid Junkie |
20 | Michael Jackson | In The Closet |
21 | Michael Jackson | Dangerous |
22 | Michael Jackson | Will You Be There |
23 | The Jacksons | Blame It On The Boogie |
24 | The Jackson 5 | Dancing Machine |
25 | Michael Jackson | Rock With You |
26 | Michael Jackson | Bad |
27 | Michael Jackson | Stranger In Moscow (acapella) |
28 | Michael Jackson | Black Or White |
29 | Michael Jackson | Jam |
30 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) |
31 | Michael Jackson | Blood On The Dancefloor (Beatbox) |
32 | Michael Jackson | Billy Jean |
33 | Michael Jackson | Thriller |
34 | Michael Jackson | Off The Wall |
35 | Michael Jackson | HIStory ( (The Ummah Main Acapella) |
36 | Michael Jackson | Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) (Groove) |
37 | Michael Jackson | Earth Song |
38 | Michael Jackson | Don't Stop Till You Get Enough |
39 | Michael Jackson | You Are Not Alone |
40 | Michael Jackson | Wanna Be Startin' Something |
41 | The Jacksons | Can You Feel It |
42 | Michael Jackson | Billy Jean (Acapella) |
43 | The Jacksons | Walk Right Now |
44 | Michael Jackson | Beat It |
45 | Michael Jackson | Stranger In Moscow |
Hier stopt de uitzending; het onderstaande nummer maakt nog deel uit van deze mix:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
46 | Michael Jackson | Beat It (van Halen Guitar Solo) |
12 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 31 augustus 2008
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Dr. Alban | Sing Hallelujah! |
02 | Junior Jack | Stupidisco |
03 | Ultra Naté | Free |
04 | Paradise 3001 | Normizon 5AM |
05 | Frankie Goes To Hollywood | Relax (acapella) |
06 | DJ Antoine Vs. Mad Mark | La Chitara |
07 | Wisdome | Off The Wall |
08 | G-Club Presents Banda Sonora | Guitarra G |
09 | Katana | Erotmania (Hardfloor Remix) |
10 | A.D.O.R. | One For The Trouble |
11 | Cappella | U Got 2 Know |
12 | Energy 52 | Cafe Del Mar |
13 | Zippora | See The Sun (acapella) |
18 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | TLC | Ain't 2 Proud 2 Beg |
02 | Frankie Knuckles | The Whistle Song |
03 | CeCe Peniston | We Got A Love Thang |
04 | Sueño Latino | Sueño Latino |
05 | Robin S | Luv 4 Luv |
06 | Crystal Waters | 100% Pure Love |
07 | Crystal Waters | Gypsy Woman (She's Homeless) |
08 | Afrika Bambaataa | Just Get Up And Dance |
09 | Robin S | Show Me Love |
10 | S-Express | Theme From S-Express |
11 | R.F.T.R. | Extrasyn |
12 | 2 In A Room | Wiggle It |
19 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 21 januari 2007
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Maxi Priest | Close To You (Phil Chill's Rap Sensation) |
02 | Digital Underground | The Humpty Dance |
03 | Mantronix | Got To Have Your Love |
04 | Karyn White | The Way You Love Me |
05 | James Brown | Sex Machine |
06 | Pebbles | Love/Hate |
07 | Cheryl Lynn | Encore |
08 | Alexander O'Neal | Fake ’88 (House Mix) |
09 | Body | Middle Of The Night |
10 | Donna Allen | Can We Talk |
11 | Suzy Q | Get On Up And Do It Again |
25 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
23.00-24.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | 2 In A Room | Wiggle It |
02 | Human Resource | Dominator |
03 | Black & White Brothers | Put Your Hands Up |
04 | Everything But The Girl | Missing |
05 | Snap! | Rhythm Is A Dancer |
06 | The Shamen | Move Any Mountain (Progen 91) |
07 | Clivillés & Cole | Pride (A Deeper Love) |
08 | Nightcrawlers | Push The Feeling |
09 | CeCe Peniston | Finally |
10 | Inner City | Big Fun |
11 | Shawn Christopher | Don't Lose The Magic |
12 | Double You | Please Don't Go |
26 december 2010
Samenstelling: Ben Liebrand
Let op: dit is een herhaling van 18 februari 2007
00.00-01.00 uur:
Nr. | Artiest | Titel |
---|---|---|
01 | Black Box | Strike It Up |
02 | Janet Jackson | Miss You Much |
03 | Pink Rhythm Feat. John Rocca | Can't Get Enough Of Your Love |
04 | Nomad | Just A Groove |
05 | Lisa Stansfield | This Is The Right Time (Shep Pettibone Remix) |
06 | The Jacksons | Shake Your Body (Down To The Ground) (Remix) |
07 | Deee-Lite | Groove Is In The Heart |
08 | Double Dee Feat. Dany | Found Love |
09 | Womack & Womack | Teardrops |